IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Унгария, това е нашата държава, нашият дом и нашият живот и никой друг, освен унгарците, не може да взема решения за тях".
    - Виктор Орбан

    "Каквото кажат големите началници".
    - Бойко Борисов

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	4etene.jpg
Views:	1
Size:	59.1 КБ
ID:	3506180

      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Някои казват, че от прекомерна употреба на алкохол се умира, но не знаят колко се раждат от тази прекомерна употреба ....

        Коментар


        • Началник вика свой служител:
          - Обичаш ли топла водка?
          - Не мога да я търпя.
          - А потни жени?
          - Пфу, каква гадост!
          - Добре тогава, в отпуск ще излезеш през януари!..

          Коментар


          • Ще стане още по смешно ,ако и успееш да го докажеш този напредък..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Паметник на диктатора Алфредо Строснер, който от 1954 до 1989 г. е "преизбиран" осем пъти за президент на Република Парагвай. Парагвайците разбиха статуята му, смазаха я с бетонен блок и направиха надписа „Никога повече!“.











              28





              32

              Още по-смешно става, като видиш гигантския икономически напредък на страната по негово време във всички области. Само че не го търси в Уикипедията.

              После идва познатият сценарий с американските санкции, които спират възхода.

              Смешен виц...

              Коментар


              • КЛАСИКА - Седят двама мъже и си поркат... До тях каца летяща чиния,
                от нея излиза зелено човече и се приближава към мъжете.
                Те, все едно нищо не се е случило, продължават да пият.
                Стояло зеленото човече, гледало ги и накрая казало:
                - Аз съм зелено човече!
                Мъжете го погледали и единият казал:
                - Е, налей на зеленото човече!
                Наляли му, то пило, а мъжете продължават да се наливат.
                Зеленото човече:
                - Ама, аз съм зелено човече!
                Те пак го оглеждат:
                - Е, налей на зеленото човече!
                Наляли му, то пак пило, а мъжете продължават да се наливат.
                Зеленото човече не издържало и креснало:
                - Ама, аз съм марсианец, бе!
                - Такаааааа, на зеленото човече му стига…

                Коментар


                • Паметник на диктатора Алфредо Строснер, който от 1954 до 1989 г. е "преизбиран" осем пъти за президент на Република Парагвай. Парагвайците разбиха статуята му, смазаха я с бетонен блок и направиха надписа „Никога повече!“.











                  28






                  Коментар


                  • Истинска история, разказана от преводач от БНР:
                    Среща на бизнесмени, един турски превозвач се оплаква на Боко за проблемите по границата, и т.н.
                    Боко стои опрян на стената:
                    - Еми и ние на същия кур седим!
                    Преводачката:
                    - We are in the same situation...
                    Боко:
                    - Къв ситюейшън бе, казах, на същия кур седим!

                    Коментар


                    • Премиерът Бойко Борисов получи почетен знак за принос към българистиката и развитието на двустранните отношения по време на посещението си в Южна Корея, гръмогласно съобщават световните агенции и медии. Признанието той получи от вицепрезидента на Университета за чужди езици "Ханкук" в Сеул Чу Ки-сонг. Студентите от Университета за чужди езици и техните преподаватели са изразили своята благодарност към премиера Борисов и в специален тържествен адрес са го поздравили за това, че от него са научили думите и словосъчетанията "накокържвам", "пиле шарено", "главанак", "аре, бегай" , пунта мара и още много неизвестни за тях думи и словосъчетания, които не са срещали в учебниците си...

                      Коментар


                      • - Съседе, как е синът ти, още ли е в Германия?
                        - Да, още е там. Завърши правния факултет.
                        - О, браво на него!
                        - Сега преместиха скелето на стената на медицинския.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Изпил ракията на екс и отишъл в двора при кучето. След 2 часа се върнал със скъсани дрехи, изпотен и се провикнал: - КУЧЕТО Е ГОТОВО, КЪДЕ Е ОНАЯ С БОЛНИЯ ЗЪБ?..
                          Ей затова не трябва да пиеш, когато работиш.

                          Не разбирам от вица дали доберманът е получил оргазъм.

                          Коментар


                          • Майстор строител бил на гурбет в чуждо село. След работа отива в тамошната кръчма, която имала и хотелски стаи. Кръчмарят му предложил: - Слушай, майсторе, ако направиш 3 неща, ти подарявам кръчмата и стаите горе. - Кажи условията! - казал майсторът. - Първото е да изпиеш един литър от моята ракия, второто - в двора имам доберман, боли го зъб, трябва да го нахраниш. И третото - горе имам една камериерка. Трябва да я накараш да получи оргазъм. - Съгласен съм! - казал майсторът. Изпил ракията на екс и отишъл в двора при кучето. След 2 часа се върнал със скъсани дрехи, изпотен и се провикнал: - КУЧЕТО Е ГОТОВО, КЪДЕ Е ОНАЯ С БОЛНИЯ ЗЪБ?..

                            Коментар


                            • Не се учудвайте и смейте! ББ добре си е научил урока, при представяне /презентация/ копира максимално добре бай Тошо!

                              Коментар


                              • Малеее, Кире, требе ногу да се учиме....
                                Това дето го пуснах - хора със слаби сърца да не го четат!... И от смех се инфарктва....
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X