IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Филм за хомосексуален Исус разгневи зрители на „Нетфликс“

    Християни настояват създателите на филма да бъдат подведени под отговорност за обида към религиозните им чувства

    https://www.ploshtadslaveikov.com/fi...-t0QqQZjpbn-ds

    Коментар


    • Върви красива девойка по улицата. На масите пред бирария са седнали няколко мъже и пият бира.
      - Ето сега ще почнат да подсвиркват, да ми подвикват... - мисли си девойката.
      И наистина мъжете започват да свиркат и подвикват, но не на нея, а на вървящата пред нея девойка, която не е нищо особено, обаче така хубаво си върти задника, че събира погледите на мъжете. Нашата девойка я догонва и пита:
      - Къде се научи така да си връткаш дупето?
      - Ще ти дам един адрес, отиваш там и ще се научиш.
      Отива девойката на адреса и звъни. Вратата отваря двуметров мъж.
      - К`во искаш?
      - Ми, такова, дадоха ми вашия адрес, за това де... за дупето...
      - Аааа! Влизай!
      Влиза тя и вижда на стената училищна дъска.
      - Събличай се и застани с гръб към дъската!
      - "Това беше, тоя ще меееее...!" - мисли си девойката, докато се съблича.
      Мъжът се приближава до нея, слага й един тебешир в дупето и казва:
      - А сега - започвай да пишеш по дъската: 6 8 6 8... И така по половин час, всеки ден ...


      Коментар


      • Апартаменти в Хонконг


        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          М*** си купува цигари, а бе аз не пуша, ама има ли я карелията още
          Има я. Те сега цигарите в напредналия свят, ЕССР и Северна Америка, са горе долу еднакви, не се тревожи за марки вече.
          Last edited by mibova; 17.12.2019, 10:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

            Не разбрах кой е този, който си купува ром и цигари?
            Пий едно кафе,по силно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

              Не разбрах кой е този, който си купува ром и цигари?
              М*** си купува цигари, а бе аз не пуша, ама има ли я карелията още
              Last edited by mibova; 17.12.2019, 10:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                -Една Корнелия, дълга, синя... (Ром си купува цигари Карелия, пред мен)
                Не разбрах кой е този, който си купува ром и цигари?

                Коментар


                • -Една Корнелия, дълга, синя... (Ром си купува цигари Карелия, пред мен)

                  Коментар



                  • Коментар


                    • Нено Димов, екоминистър : "Софиянци са по-чувствителни към въздуха, защото живеят по-добре"!

                      Коментар


                      • Да излашкаш Дявола,безценно - Как Свети Онуфрий е станал светия?
                        Дядо Боже и Дявола си цокат бира и усукват спагетки горе на небето и гледат какво става на земята. А там Онуфрий, предан на Господа до дупка, отшелник в една пещера. И грам не съгрешава, ама грам!
                        И дядо Боже, разчустван се хвали на Дявола:
                        - Погледни го бе! За нищо на света няма да ми изневери!
                        А Дявола:
                        - Ти така си мислиш! За три дни ще го накарам да съгреши. Ха на бас!
                        Сключили баса (историята мълчи за залога) и на другия ден в два часа следобед, в най-голямата жега пред пещерата на Онуфрий се появява чаша с Шуменско, леко запотена. Обаче Онуфрий се прекръства, и със силно трепереща ръка хваща чашата и я изсипва на земята. На другия ден Дявола става рано сутринта и собственоръчно опича агне. Отново обаче Онуфрий е на висота и вместо да похапне крехко агнешко, го раздава на бедните... Ядосал се Дявола и на третият ден се престорил на неотразимо красива, неземно нежна, свенливо-перверзна млада жена. Но тоя път Онуфрий не издържал и му го... отпрал.
                        И веднага след това Дявола отърчал при Бога и какво да види? Господ много, много доволен се смее и дъх не може да си поеме. А като се усвестил казал:
                        - Аз тоя Онуфрий ще го направя светия!
                        - Защо бе - нали съгреши? - попитал Дявола.
                        - Е как да не го направя бе? Аз тебе цял живот те дебна да те е*на, а Онуфрий за три дни успя!


                        Коментар


                        • "Днес в автобуса се качва едно джудже и сяда до мен.
                          Когато рейсът натискаше спирачки, за да спре на спирка, джуджето се хлъзгаше от седалката и падаше на пода.
                          Аз го хващах за ръката и го връщах обратно и така три пъти на всяка следваща спирка.
                          Накрая му казах:
                          "Хвани се по-добре джудже тъпо, че ще падаш докрая ", а пък то ми отвърна, "трябваше да сляза още преди три спирки, обаче ти не ме оставяш, олигофрен .


                          Коментар



                          • Приятели на маса:
                            - Ко ти подари твойта за празниците?
                            - Много мандръсане...
                            - Еее... тя па на всички едно и също.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              Верно че правилата са едни и съшщи. Само тарифите за подкуп са различни.

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X