IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • - Ти как разбра, че има пари?
    - Ами, като влязохме в тях - навсякъде светеше...

    Коментар


    • Коментар



      • Днес на "Аустралия опън" играли канадецът Денис Шаповалов и германецът Александър Зверев.
        Само не знам Путин за кого е стискал палци...
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Наистина е виц да си плащаш, за да те гърчат с пропаганда.
          не плащам
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            в нетфликс...
            Наистина е виц да си плащаш, за да те гърчат с пропаганда.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              лошото е, че вече не е виц
              нво са си взели поука и наред с другите категории филми имат и нова LGBTQIA+

              в нетфликс вече се отказах дори да преглеждам нови сериали
              задължителни във всеки има или двойка лвсбийки или двама /съжалявам за думата, но за мен са си/ педерасти.
              обикновено лесбийката/ите са в главната роля. геювете са нещо като втора главна роля или поддържаща.
              защо не положиха същите усилия да вмъкнат и хора/деца в неравностойно положение
              болна работа
              Много се чудих в коя тема да го кача,прецених,че вероятноста да го прочетат почти всички е тук,защото 95 % обичат и четат/разказват/вицове!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                Пропускаш дежурната черна квота и лезбос на ръководен пост. Поне някоя красива негърка да подберат. Йок. Караконджоли от андрогинен тип.

                И на мен ми идва в повече и си гледам турски сериали. Ни негри, ни гейове, ни лезбийки. Само красиви потомци на наште си еничари
                мислех, че съм ги споменал.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  лошото е, че вече не е виц
                  нво са си взели поука и наред с другите категории филми имат и нова LGBTQIA+

                  в нетфликс вече се отказах дори да преглеждам нови сериали
                  задължителни във всеки има или двойка лвсбийки или двама /съжалявам за думата, но за мен са си/ педерасти.
                  обикновено лесбийката/ите са в главната роля. геювете са нещо като втора главна роля или поддържаща.
                  защо не положиха същите усилия да вмъкнат и хора/деца в неравностойно положение
                  болна работа
                  Пропускаш дежурната черна квота и лезбос на ръководен пост. Поне някоя красива негърка да подберат. Йок. Караконджоли от андрогинен тип.

                  И на мен ми идва в повече и си гледам турски сериали. Ни негри, ни гейове, ни лезбийки. Само красиви потомци на наште си еничари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                    Пламен Дочев

                    17 часа ·
                    НОВИЯТ РАСИЗЪМ
                    лошото е, че вече не е виц
                    нво са си взели поука и наред с другите категории филми имат и нова LGBTQIA+

                    в нетфликс вече се отказах дори да преглеждам нови сериали
                    задължителни във всеки има или двойка лвсбийки или двама /съжалявам за думата, но за мен са си/ педерасти.
                    обикновено лесбийката/ите са в главната роля. геювете са нещо като втора главна роля или поддържаща.
                    защо не положиха същите усилия да вмъкнат и хора/деца в неравностойно положение
                    болна работа
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Пламен Дочев

                      17 часа ·
                      НОВИЯТ РАСИЗЪМ
                      Идва ли нов расизъм? Настъпват ли времена, в които да си бял хетеросексуален мъж ще бъде проблем в кариерното развитие и в заемането на обществени постове? Смятате, че това са глупости? Помислете пак.
                      Новият президент на САЩ Джо Байдън даде тон като назначи единствено на жени в екипа за комуникации на Белия дом. Ден след това американската фондова борса NASDAQ изяви, че налага ново необичайно изискване към бордовете на директорите на повечето листвани компании. Nasdaq ще изисква в управлението им да има най-малко двама души, които не са бели мъже. Единият директор трябва да се самоопределя като жена, другият - като представител на малцинство (т.е. чернокож, латиноамериканец, гей, лесбийка, бисексуален, трансджендър). Ако дадено дружество не отговаря на изискванията, акциите на компанията ще бъдат премахнати от борсата. Въпрос на време е такива примери да дадат тон такива изисквания да бъдат въведени във всички сфери на обществения живот в САЩ, а по-късно и в останалия свят.
                      Тендецията вече е факт в киното. Все по-голяма рядкост е в главната роля да видим бял мъж, още повече и хетеросексуален. Модата не подмина и култовата поредица "Междузвездни войни". Посегнаха и дори на "Терминатор", където Шварценегер вече е поддържаща роля на двете главни героини. Стигна се и до абсурни ситуации, когато филмовата компания HBO бе критикувана, че не е имало цветнокоци актьори в култовия им сериал "Чернобил", където действието се развива в Съветския съюз. Последният филм за Джеймс Бонд също не бе пощаден от новата тенденция за политкоректност и толерантност. Наследникът на легендарния агент-плейбой е афро-британка, а в следващия филм Бонд ще бъде с неутрален пол, каквото и да означава това.
                      Какво ли ни очаква в бъдеще?
                      Светът върви от едната крайност в другата. Не е далеч деня, когато да си бял мъж ще е огромна пречка в кариерното развитие. Още по-лошо ще е и ако си хетеросексуален. Налаганите на такива абсурдни изисквания наминуемо ще принуди компаниите до решението да издигат на хора не на база на професионални качества, а на база на цвят на кожата или сексуална ориентация.
                      В България няма как да остане в страни от такива тенденции. Много компании биха показали, че са толерантни, като препочетат да изднат хората с "различна ориентация". Независимо от професионалните им качества те ще са предпочитани в кариерното развитие, а освобождаването им от работа може да е проблем за работодателите.

                      Коментар


                      • Веднъж Чърчил трябвало да направи обръщение към народа по радиото.
                        Поръчал такси, стигнал пред сградата на радиото и попитал таксиста дали може да го изчака половин час и да го върне обратно.
                        Шофьорът не го разпознал и отговорил, че не може да чака, защото трябва да се прибере вкъщи. Искал да чуе речта на Чърчил.
                        Това толкова се харесало на премиер-министъра, че той заплатил много над уговорената цена. Шофьорът погледнал солидната сума, после вперил поглед в Чърчил и казал:
                        - Е*ал съм го Чърчил, ще ви изчакам...!

                        Коментар



                        • Арабче пита баща си:
                          - Тате, какъв е този парцал на главата ти?
                          - Това е куфия, моето дете. Предпазва главата ми от горещото слънце на пустинята.
                          -Тате, а каква е тази нощница?
                          - Това е джелабея, сине мой. Предпазва тялото ми от горещото слънце на пустинята.
                          - А тате, какви са тези чехли?
                          - Това е папукия, дете. Предпазват краката ми от горещия пустинен пясък.
                          - Тате, а защо ги носиш през януари в Стокхолм?

                          Коментар


                          • Срещат се две акули и едната се хвали на другата:
                            - Ако знаеш какво яко парче хапнах на закуска... Още имам силикон по зъбите.
                            - А аз пък изядох един рокаджия.
                            - Ти пък! Че те са само кокали и кожа!
                            - Да, ама ако знаеш какъв черен дроб имаше...

                            Коментар


                            • https://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.n...8A&oe=61E6DCD1

                              Коментар


                              • Закъсал руснак с "Нива" в тайгата!Минава чукча и той го моли да помогне!
                                - Две думи кажа и ти знаеш как,ама дай водка!Руснака естествено веднага му връчва бутилка.
                                Пие чукча,дълго,напоително,с удоволствие,до дъно!Избърсва се в ръкава на ватенката и казва:
                                - Багер трябва!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X