IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Парень пришел из армии
    -У меня в роте было 56 человек
    Его девушка
    -А у меня только 12! Но нужно говорить
    не "в роте",а "во рту"!

    Коментар


    • Ето защо кучето е най-добрия приятел на ЧОВЕКА

      https://www.youtube.com/watch?v=vVB8cp-t2ag

      Коментар


      • https://www.facebook.com/video.php?v=10152258346866006
        -----------------
        Кавказская пленница
        https://www.facebook.com/video.php?v...if_t=notify_me
        ----------------------------
        https://www.facebook.com/video.php?v...if_t=notify_me
        Last edited by ТАТО; 24.10.2014, 00:26.
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Коментар


            • Блондинка се обажда на компютърен специалист. Има проблем с компютъра си.
              - Ало! Имам проблем с компютъра. Пише ми на монитора, че не ми разпознава принтера.
              -И Вие какво направихте? Ами обърнах монитора към принтера за да го види и разпознае. И пак не го разпознава. Какво да правя?
              - Посочи му го с пръст.
              метални пощенски кутии, метални решетки

              Коментар


              • Заради политиците не ходим на избори... Заради поповете не ходим на църква... Само едни бармани ни останаха.

                Коментар


                • Коментар


                  • Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • -Абе, DJ-я, земи та пусни спицялно за Мимето онаа песен за сливата...
                      -"Коя таа песен, запей че не се сещам"
                      - Еее дето се пее "Сбоооогооом да носиш таз слива... утре далече от мен..."

                      --------------------------------------------------------------------------------------------------
                      Мъж си купил бутилка шампанско, решил да си я изпие сам и я скрил в казанчето на тоалетната. Легнали си вечерта с благоверната, изчакал той 20-ина минути и леееко се опитал да я прекрачи, за да отиде в тоалетната. Тя - разбирайки го погрешно:
                      - Недей, скъпи. Детето още не е заспало...
                      Почакал той още половин час и опитал пак да я прелази.
                      - Недей, детето още е будно!
                      След час жената най-после заспала. Той тихичко отива в тоалетната, взема бутилката, отваря я и се чува "Бууум..."
                      От детската стая излиза детето и тича в спалнята със сълзи на очи:
                      - "Недей, недей!" - сега доволна ли си?! Tати се самоуби в тоалетната!

                      -------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      Баба гледа преминаващите коли от сватбения кортеж и си мърмори:
                      - Още една са я повели с музика да мие чинии ...
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Аман от стари вицове!

                        Първоначално изпратено от chesnan Разгледай мнение
                        20 ФРАЗИ, КОИТО ВСЕКИ МЪЖ Е ПРОИЗНАСЯЛ:
                        Първоначално изпратено от kalconin Разгледай мнение
                        Бременна блондинка е на преглед...
                        Първоначално изпратено от gumarson Разгледай мнение
                        Пациент се оплаква на психиатъра...
                        Първоначално изпратено от gargaretti Разгледай мнение
                        Бременна блондинка е на преглед ...
                        Под всички тези новорегистрирани постове има един и същ търговск линк.
                        И още: gipsonti, palashoni, zaiveca...

                        Каракашеви, точно в момента проучвам нета за блиндирана входна врата и за гаражна врата. Обещавам ви пълен игнор. Не разбрахте ли, че тук не е място за безплатни спам-реклами! Аман от стари вицове!

                        Коментар


                        • 20 ФРАЗИ, КОИТО ВСЕКИ МЪЖ Е ПРОИЗНАСЯЛ:
                          1. Каква засада бе, педерас!
                          2. Педесе и терца! Айде да ви видя сега, отворковци бледи
                          3. Бременна си? Да бе, глупости. Сигурна ли си?
                          4. Ще закъснея, че изникнаха едни спешни неща в работата. Не знам кога ше се прибера, не ме чакай, лягай си
                          5. Само една бира съм пил, господин полицай
                          6. Глупости, как ше си дебела, много си си добре
                          7. Едно шкембе и една бира, ама ги давай много бързо, щото умирам
                          8. Е кво като те боли глава? Айде лапни го малко, нищо няма да ти стане
                          9. С Жоро Илиев бяхме много близки
                          10. Кой ти е дал книжка бе, нещастник!
                          11. Ми обичам те, що трябва да ме питаш сто пъти... Еби му майката!
                          12. Кво стана с тия домати бе, мило? Сега ли ги береш?
                          13. Как така коя е Деси? Нашта счетоводителка. На 53 години е, ако искаш да знаеш. И ако още веднъж те видя да ми ровиш в айфона, шти счупя главата, заклевам се
                          14. На твойте години бях пълен отличник
                          15. Как така какъв ден е днес? Сряда е.... Отде да знам кво е станало на тая дата?... Ааа, днеска ли е, бе? Тц, тц, тц, кога станаха три години, бе... Тамън съм поканил Весо и Борката да гледаме Шампионската, ше го отпразнуваме заеднo
                          16. Ми ебал съм я, не е нищо особено. Кво като е известна?
                          17. Не съм го изключил, падна ми батерията. На теб не ти ли се е случвало да ти падне батерията?
                          18. Не ми се сърди, ма приятелките ти са ебахти тъпите кокошки, честно
                          19. Кво ми звъниш седемнайсе пъти, не виждаш ли, че не мога да говоря.
                          20. Айде сега само малко отзад. Няма да те боли, обещавам.
                          метални врати, входни врати

                          Коментар


                          • Звъни се .
                            Домакина отваря вратата и вижда на прага смъртта с отвертка в ръка !
                            Тотално уплашен едва успява да смрънка :
                            - Къде ти е косата?

                            - Спокойно ! Дошла съм за компютъра !

                            Коментар


                            • https://www.facebook.com/video.php?v...246302&fref=nf

                              Коментар


                              • Ако жената е богата , няма значение , че е грозна !

                                Ако жената е много богата , и биологичния вид няма значение !

                                Коментар

                                Working...
                                X