IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По добре да си любовник на нечия съпруга,отколкото съпруг на нечия любовница.

    Коментар


    • Гледачка ми гледа на ръка и ми каза:
      - До 35г.няма да имаш пари и много ще се мъчиш.
      - А след това?
      - Е след това ще свикнеш.

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	123.jpg
Views:	1
Size:	11.5 КБ
ID:	4134776

        Коментар


        • Сафари в Африка. По едно време групата минава покрай едни храсти, зад които негър прави с*кс с бяла жена. От неудобство, след кратко мълчание, екскурзоводът казва:
          – И така, тук виждаме как един местен мъж кара колело.
          След още минута мълчание , мъж от групата извиква:
          – Яяя , ама това колело е моето , бе !!!

          Коментар


          • В какви времена живеем? Приятелите ни станаха кОрви, а кОрвите приятели!?

            Коментар


            • - Ее готин, нахрани ме, напои ме, сега ако можеш и да ме разсмееш .....
              И той си свали боксерките !!!

              Коментар


              • Учителка от дълбоката провинция,на плажа към 11-токласнички:- Влизането в морето става само след свирка на спасителя.

                Коментар


                • БИСЕРИТЕ НА ДИМИТЪР ПЕНЕВ-" ПЕНАТА"

                  "Никой да не се качва, преди да е дошъл автобусът!"
                  "Франсетата може да са петли, ама в София не пеят."
                  "Задръстването е голямо, отбий в лоялното."
                  "За съжаление минералната вода калцира мозъка на футболистите и не е никак лесно да работиш с тях."
                  "Тая бутилка трудно се отваря. Като стара мома е...."
                  "Тоя не може да пие. Обърна една водка и взе да кудкудяка."
                  "Паднахме се срещу едни... ТНС ли бяха, ТКЗС ли бяха..."
                  "Туй слънце какво е малко, а пък цялата земя огрява. Как стават тия работи, само учените знаят."
                  "Младият Барбуков" (става дума за Бербатов)
                  "ЦСКА трябва да е скромен срещу "Витоша", там игра премиерът."
                  "Живи сме! Лазим и пак продължаваме."
                  "Чужденците в българското първенство пътуват с камили и си губят билетите..."
                  "Джиесемът ми се повреди - аз натискам копчетата, той пее. Егати техниката!"
                  В "Стани богат" за цар Борис Трети:
                  "Борис Три"
                  Преди мача с Аржентина (1994):
                  "Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка."
                  На представянето на младия Трифон Иванов в ЦСКА:
                  "Запознайте се с новия си другар. Иван Трифонов от "Янтра". А бе, не знам дали е Иван или Трифон, но трябва да му поогънем краката, щото са малко криви. Страх ме е да не му пробутат лесно топката между тях..."
                  За отбора на "Левски":
                  "Аз смятам, че те си запазиха основните футболисти - Дарко Тасич, Ембеле..."
                  За "Динамо Минск" :
                  "Не са нищо особено. Имат само двама нападатели, близнаци. Единият е на 26 години, а другият на 27..."
                  Преди мача с Франция на "Парк де Пренс", 1993, в който победихме" петлите" с 2:1 и се класирахме за САЩ'94:
                  "- Кремрнлиев, ти ще пазиш номер 11, Златков (Златко Янков), ти ще си с Кантона.
                  - Ама те са един и същи човек!
                  - Тогава двамата ще се разберете някакси...
                  Стоичков и останалите избухват в смях, и Ицо му казва:
                  - Пена, Кантона играе с номер 11, значи говориш за един и същ футболист!
                  Пената повдига леко очилата си и го "застрелва" с поглед:
                  - Не ми кудкудякай, щото ти няма да решиш мача. Я Любчето, я Емил ще го реши! (както и става).
                  "Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3.
                  След като му правят забележка, че така играчите стават 12, Пената отвръща:
                  - А бе, сега ще играем или ще броим?"
                  За бившия играч на "Нафтекс" Момчил Желев:
                  "Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък, че тревата го гъделичка по мадурите."

                  Да е жив и здрав!
                  От нета

                  Коментар


                  • Знам няколко шеги за гърдите ви, но всичките са плоски

                    Коментар


                    • Любомир Иванов · 6 юни 2021 г. ·
                      Съветите на Форест Гъмп:
                      * Никой не е загазил от това, че си е държал езика зад зъбите.
                      * Някои, например аз, сме идиоти по рождение, но много хора си оглупяват самички.
                      * Мечтайте, но не изпускайте работата, която ви храни.
                      * Не се тръшкайте за безвъзвратно загубеното.
                      * Когато отидете в зоологическата градина, винаги взимайте по малко храна за обитателите, макар надписите по табелите да гласят: "Храненето на животните е строго забранено."
                      Спомнете си, че не животните са поставили табелите.
                      * Не очаквайте подкрепа от никого. Ако ви помогнат - добре, ако ли не - голяма работа.
                      * Каквото и да сторите, правете го с разум и основание.
                      * Повечето хора не изглеждат тъпи, докато не започнат да говорят.
                      * Спокойствието е по-добро от малкото удоволствие.
                      * Ако ще плачете, плачете самички.
                      * Животът е като ластик - колкото по-бързо вървите напред, толкова по-бързо можете да се върнете на нулата.
                      Така че не допускайте грешки.
                      * Ако от време на време ви се струва, че върху плещите си носите непосилно бреме, просто си кажете, че понякога се случва и това.
                      * Ако ви се налага да избирате между чиста съвест и чисто тяло, те не бива да си съперничат.
                      * Ако видите човек да удря кучето си, моментално го пребийте от бой.
                      * Никой досега не се е разорил от това, че е казвал "Добро утро" на хората.
                      * Едно е да говориш глупости, друго - да повярваш в тях.
                      * Посредствеността състарява човека.
                      * Думата "не" има много значения.
                      * Винаги казвайте "Благодаря", дори ако не сте благодарни.
                      * Живейте така, че винаги когато погледнете назад, да можете да си казвате: "Ако не друго, поне не съм водил скучен живот.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                        Посрещнаха ме по дрехите, а ме изпратиха по ума.
                        Накратко - биха ме 2 пъти ...
                        За лафа, имаш харесване. За боя - когато се явиш.

                        Коментар


                        • Жената разбра, че палтото не е от норка, когато заваля сняг и около нея замириса на коза.

                          Коментар


                          • Математически шеги

                            Ако 666 е Числото на Дявола, то корена на всички проблеми е 25.8069

                            - Миналата година брак са сключили 65 213 233 човека
                            - Не че се заяждам, ама не трябва ли да са четен брой.

                            Коментар


                            • Посрещнаха ме по дрехите, а ме изпратиха по ума.
                              Накратко - биха ме 2 пъти ...

                              Коментар


                              • Гинеколкогичен преглед:
                                - Имам една лоша и една добра новина. Лошата е, че не мога да извадя вибратора. Много дълбоко си го натикала. Добрата е, че мога да му сменя батериите ...

                                Коментар

                                Working...
                                X