IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тия дни се разхождахме с мъжа в мола. Минавайки покрай магазин за сватбени рокли моя поглед се спира върху една. Мисленно си представих как ще изглеждам в нея. И замислено му прошепнах на ухото:
    - Иване, нещеш ли да се разведем и пак да се оженим!
    Отговора не закъсня:
    - АЗ НА ТВОЕ МЯСТО НЕ БИХ РИСКУВАЛ!!

    Коментар


    • Коментар


      • Който се бръсне, е антиевропеец !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • В салон за красота.
          - Ще искам маникюр, моля, като на Бритни Спиърс,
          прическа, като на Анджелина Джоли, педикюр като
          на Наоми Кембъл...
          - А лицето като на Жерар Депардийо ли да го оставиме?

          Коментар


          • http://www.youtube.com/watch?v=X4nHzLotqQ8
            Забранено е да се гледа от лица до 18 години.

            Коментар


            • Радост е за австриеца да се прибере вкъщи, да погали детето, да потупа кучето и да зарови уморена глава в брадата на жена си...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Всеки път като се обадя за проблем с интернета ме питат това ...
                - Ало. Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко "прекъсва"!??
                -Ами рестартирахте ли модема?
                -Да, рестартирах го!
                -А компютъра рестартирахте ли?
                -Да, и него рестартирах!
                -Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и после модема?
                -Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
                -Ами продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи!
                Старо, но златно:

                http://www.vbox7.com/play:36663582

                Last edited by kev; 14.05.2014, 07:49.

                Коментар


                • - Ти с компютрите на "ти" или на "вие" си?
                  - С тях съм на "твоята мамица"!
                  http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Attached Files
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Европа има да ни стига
                      Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                      Коментар


                      • Всеки път като се обадя за проблем с интернета ме питат това ...
                        - Ало. Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко "прекъсва"!??
                        -Ами рестартирахте ли модема?
                        -Да, рестартирах го!
                        -А компютъра рестартирахте ли?
                        -Да, и него рестартирах!
                        -Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и после модема?
                        -Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
                        -Ами продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи!

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Отдавна е забелязано, че на снимките за международен паспорт хората у нас са значително по-щастливи, отколкото на личните карти.

                            В час по рисуване учителят се навежда над Тони:
                            - Ти какво рисуваш?
                            - Грешницата Мария Магдалена.
                            - Преди или след греха?
                            - По време...

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X