IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
    Поради фундаменталното значение на този пост , във връзка с дискусията по-долу "селянин - селяндур" и като пример за коректност и доброжелателност.
    Бих си го поставил за подпис , ама дългичко идва

    И не забравяйте - селянията не е географска принадлежност, а състояние на духа!

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
        Цитат:
        ... морони излъчватели?????????
        Но нека да се успокои - положението няма да се промени в обозримо бъдеще - все ще е на загуба! [/B]
        Не ви следя дискусията , но поста направо мачкаше.
        Така и така ника ти е малко "сух" , предлагам ти с другия цитиран пич да се прекръстите на "Морона излъчвател 1 и 2" , когато си пишете с лорда. Въобще не знам какво означава , но звучи солидно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от rado 42 Разгледай мнение
          Поради фундаменталното значение на този пост , във връзка с дискусията по-долу "селянин - селяндур" и като пример за коректност и доброжелателност.
          Бих си го поставил за подпис , ама дългичко идва
          Цитат:
          Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          UКалтаци долни, какво изчислявате бе мамуни? Глобал пропърти гайд и сума свутовни агенции говорят и пишат за РЪСТ в БГ, ВИЯ простаците прости си изчислявате глупавите никому неважащи формулки като на непризнатия счети и опозорен финансист Нрадев, откровения импецил БСПТ и прочее кретени. вИЯ СЕРЯзно ли мислите, че някой ще ви повярва на провансалските селски писаници в сравнение със световните агенции бе морони излъчватели?????????

          Вярно - ЛОРД.OFF съвсем се изпуска напоследък...
          Доктора му сигурно е в отпуск и не си пие хапчетата.
          Изглежда аз съм "...откровения импецил БСПТ...", но се пише имБецил, а ника ми е bpst, но нейсе.
          Явно разходите му за ипотеки значително надминават приходите от наеми, та се нерви излишно.
          Но нека да се успокои - положението няма да се промени в обозримо бъдеще - все ще е на загуба!
          Last edited by bpst; 18.06.2014, 13:39.
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от toto Разгледай мнение
              [ATTACH]4990[/ATTACH]

              Селско паркиране без санкция от полицията след писмена жалба - оправдание не сме били първите... колата остана така цяла вечер...
              Остави бележка, с нормален, но настоятелен език, че пречи на много хора и трябва да се разкара. Не прави просотиите, които те съветват тука, не оставяй лошотията да прогресира.

              Коментар


              • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

                Коментар


                • Бареков е прав

                  Първоначално изпратено от Plamkata_76 Разгледай мнение
                  Бареков е прав .! Няма кой друг. всички свестни хора са се изнесли, а които са останали - са се отвратили и не биха се занимавали с политиката (=занимание за лумпени)
                  Не препоръчвам никому нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от slim Разгледай мнение
                    Според мен пукането на гуми , локтайта и др. подобни интервенции са до момента в който не разбереш кой е всъщност човека .Получиш ли му данните - адрес , телефон и прочее играта минава на следващо ниво , ако ме разбираш . Ами примерно в сайт за продажба на авромобили (имоти или някакваа простотия в продавалника че е много модерен в момента) пускаш изкушаваща обява , като времето за контакт да е особенно - примерно от 6.00 до 8.00 или от 22.00 до 00.00 часа.
                    казано по младежки в квартала - "пияна в аспуха" също е брутално.
                    Алуминиеви радиатори

                    Коментар


                    • Цветан не бил поръчал Пеевски, а кеефси.
                      Yeah

                      Коментар


                      • Николай Бареков: Изборът за премиер на България е само между мен и Бойко Борисов

                        http://www.focus-news.net/opinion/20...o-borisov.html

                        Коментар


                        • Жена се кара на мъжа си:
                          - Казах ти да не ми пречиш! Заради тебе изпуснах готварската книга, тя се затвори и сега не знам какво съм сготвила за обяд.
                          Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2014/06/2014_18.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Wizi Разгледай мнение
                            Един познам ме светна, че предния номер се сваля много лесно - на ръка.
                            А от там нататък филма е ГОЛЯМ.
                            Смяна на двата номера ( пари, време и прочее ).
                            Да не говорим, че не може да го направиш веднага. Има период в който трябва да е изчака, през което време не може да се кара колата щото няма номер.
                            Споменаха ми месец ама не съм сигурен.

                            ГОЛЯМ филм
                            Да филма е голям. На мен са ми крали рег. табелата на колата. Ходих в рпу-то, писах, подавах жалби. После следва канала в КАТ. Нови талони, нови табели. Да не говорим че по принцип нямаш право ла караш колата без табела дори до кат. Трябва репатрак.

                            Коментар


                            • Поради фундаменталното значение на този пост , във връзка с дискусията по-долу "селянин - селяндур" и като пример за коректност и доброжелателност.
                              Бих си го поставил за подпис , ама дългичко идва

                              Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                              UКалтаци долни, какво изчислявате бе мамуни? Глобал пропърти гайд и сума свутовни агенции говорят и пишат за РЪСТ в БГ, ВИЯ простаците прости си изчислявате глупавите никому неважащи формулки като на непризнатия счети и опозорен финансист Нрадев, откровения импецил БСПТ и прочее кретени. вИЯ СЕРЯзно ли мислите, че някой ще ви повярва на провансалските селски писаници в сравнение със световните агенции бе морони излъчватели?????????

                              Коментар


                              • Един познат ме светна, че предния номер се сваля много лесно - на ръка.
                                А от там нататък филма е ГОЛЯМ.
                                Смяна на двата номера ( пари, време и прочее ).
                                Да не говорим, че не може да го направиш веднага. Има период в който трябва да е изчака, през което време не може да се кара колата щото няма номер.
                                Споменаха ми месец ама не съм сигурен.

                                ГОЛЯМ филм



                                Първоначално изпратено от Дядо Мечо Разгледай мнение
                                Простотията не подбира София или провинция. Имам една забележка към всички обаче- не е селянин, а е СЕЛЯНДУР.
                                -селянин: нормален човек който живее в малко населено място (село).
                                -СЕЛЯНДУР: тоя от снимката.
                                Last edited by Wizi; 17.06.2014, 23:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X