IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Седят си трима приятели в една кръчма. Двама викат на третия:
    - Абе намерили сме ти една жена!
    - Коя е тая бе?
    - Ами Ненка бе... от съседното село!
    - Коя Ненка бе? Че тя не е ли една глуха?!?
    ...- Да бе... ама тамън няма да те чува като я псуваш!
    - Ами тя нещо недовиждаше бе!
    - Абе да бе... ама тамън няма да те вижда като пиеш с приятели!
    - Ами тя не куцаше ли с единия крак?!
    - Да ама тамън няма да те гони да те бие като се напиеш!
    - Абе тя тая Ненка е много глупава!
    - Тамън можеш да си я лъжеш както си искаш!
    - Абе тя тая е много грозна бе!
    - Ееее ти пък сега... то не може всичко да й е убаво!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      - Миме, кaк тaкa зaбременя бе, мaмо?
      - Aми, не искaх дa си рaзмaжa червилото и..
      червилото е по-важно

      Коментар


      • https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
        --------------------------------------------------
        Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

          Това ме сеща за един виц:

          Вървяли Чапаев и Петка и трябвало да преминат през една река.
          Решили да се съблекат и да минат голи през реката, а дрехите да си носят над главата, за да не се намокрят.
          Върви Петка напред, а Чапаев след него.
          - Чапаев - казал Петка - една риба ми влезе в задника!
          - Върви, върви, НЕ Е РИБА - отговори Чапаев!
          Преспали в гората, а на следващия ден Петка се оглежда, а Чапаев го няма. Между дървета нещо мърда и от близката полянка се чуват странни звуци.
          Петка отишъл натам и какво да види - Чапаев опъва една козичка.
          Петка не вярва на очите си:
          - Ну, Чапай, что ты ....????
          - Война! Озверели!!!
          Don't work hard, work smart!

          Коментар


          • - Миме, кaк тaкa зaбременя бе, мaмо?
            - Aми, не искaх дa си рaзмaжa червилото и..

            Коментар


            • Нацията обяви, че е човешко да се греши и прощава, готова е да плати за КТБ

              БЪЛГАРИЯ - Българският народ обяви, че влиза в положение на елита на нацията, източил погрешка КТБ, и е готова да плати, за да може банковата институция да си стъпи на крака, а хората да не загубят милионите си.


              "Човешко е да се греши. Утре аз ще дам кредити за 3.5 милиарда и ще потърся помощ. Трябва да се крепим, това ни прави народ" - споделя средностатистически мъж, готов да задели част от средностатистическата си заплата, за да не гледа тъжен Вежди Рашидов.


              Нацията обяви, че изтеглянето на 205 милиона лева в брой може да е станало погрешка и не бива да се прибързва със соченето с пръсти, защото такова нещо може да се случи на всеки.


              "Да, тежко е, но само обединени може да се справим с такива трудности. Ще платим" - е мнението на мнозинството българи, желаещи да проявят човещина в този труден за хората, имащи да харчат за коли, имоти, обръчи от фирми и дебеловрати охрани от запорираните понастоящем в КТБ пари.


              Немалко хора се поинтересуваха и от състоянието на здравеопазването, енергетиката и печатните медии, като изявиха желание да помогнат и там, ако нещо се е объркало от самосебе си и пазарът се е изкривил от вятъра, случил се от духането, което сам народът извършва вече толкова години.
              http://www.nenovinite.com/ne/obshtestvo/5982/

              Коментар


              • Шампионът Иън Торп си призна: Гей съм!

                Това ме сеща за един виц:

                Вървяли Чапаев и Петка и трябвало да преминат през една река.
                Решили да се съблекат и да минат голи през реката, а дрехите да си носят над главата, за да не се намокрят.
                Върви Петка напред, а Чапаев след него.
                - Чапаев - казал Петка - една риба ми влезе в задника!
                - Върви, върви, НЕ Е РИБА - отговори Чапаев!

                Коментар


                • След позорното 4-то място, Неймар решил да се скрие у тях си от срам, за да не му се смеят по улиците на Рио де Жанейро. Да, ама покрай световното не бил пазарувал и ще не ще, трябвало да излезе. Хрумнало му да се дегизира - боядисал си косата, сложил си рокля, обръснал се и обул високи токчета.
                  - Да, така никой няма да ме познае! - казал си Неймар.
                  Тръгнал към магазина, но без да иска се спънал в един лежащ на улицата просяк. Просякът се обърнал и казал:
                  - Здрасти, Неймар!
                  Неймар се стреснал и веднага се върнал вкъщи. Взел си перука, шал и женска чанта и пак тръгнал към магазина като внимателно заобиколил лежащия на улицата просяк.
                  -Здрасти, Неймар! - казал пак просякът.
                  Неймар сериозно се уплашил и тичешком се прибрал вкъщи. Сложил си червило, гримирал се, оттренирал женска походка и пак тръгнал към магазина. Този път просякът още от далече му подвикнал:
                  - Здрасти, Неймар!
                  Този път Неймар се проближил до просяка и го попитал:
                  - Добре де, аз толкова добре се дегизирах, как ме разпозна?
                  Просякът:
                  - Неймар, аз съм - Хълк!

                  Коментар


                  • Чобанов намерил 225 млн. за Здравната каса - донесъл му ги Орлин Русев в черни чували.

                    Коментар


                    • The best extra weight we've ever carried!

                      Коментар


                      • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Мечо Пух никак не искаше да се жени, но мисълта за медения месец не му даваше покой...
                            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                            Коментар


                            • Между две съседки:
                              - Знаеш ли новината – има световен шампион по футбол!
                              - И кой е той?
                              - Не знам... Новината е, че световното по футбол е свършило

                              Коментар


                              • - Защо доставчикът на пица пристига по-бързо от Бърза Помощ??
                                - Защо жените не могат да си слагат спирала за мигли със затворена уста??
                                - Защо думата "съкращение" е толкова дълга??
                                - Защо трябва да кликнеш "старт", за да затвориш Windows??...
                                Всички вицове от днес:http://daniivanov.blogspot.com/2014/07/2014_14.html

                                Коментар

                                Working...
                                X