IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Видях кола с надпис на бронята: "Аз съм ветеринар, затова карам като животно."
    Сега разбирам колко много са гинеколозите по пътищата..."
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • На арената - мускулест цирков актьор. Вдига гири и щанги, като ги хваща само с двата пръста на едната си ръка. Накрая взема един лимон и стискайки го напълва половин кана с лимонов сок. Конферансието:
      - Дами и господа, има ли желаещи да повторят номера с лимона.?
      Излиза хърбав и невзрачен мъж. Подават му лимона и той напълва каната със сок до горе. Конферансието пита:
      - Къде работите господине?
      - В Националната агенция за приходите.

      Коментар


      • Коментар


        • Имало едно време един султан. Той имал харем от 300 жени, който се намирал на 3 км от Двореца на султана. Всеки ден той изпращал своята слуга да донесе нова жена за сношения.
          Султанът живял 90 години. Слугата починала на 30 години.
          Заключение: Не жените убиват мъжете, а ходенето подир тях.

          Коментар


          • Пред Свети Петър стоят четири дами. Контролният въпрос е с колко мъже са спали. Първата:
            - Който ми е поискал, не съм отказвала.
            - Ок. Влизай. Търси група I.
            Втората:
            - Който ми е харесал...
            - Група II. Влизай.
            Третата:
            - С мъжа си и с любовника.
            - Група III.
            Четвъртата:
            - Само с мъжа си.
            Свети Петър вдига телефона:
            - Шефе, тук една спала само с мъжа си! Какво да я правя?
            - Няма заради нея да отваряме нова група. Тегли й една патка и я пращай в трета.

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от ради Разгледай мнение
                Дядо и баба са на по 70 години обикалят любимите си места от младини.
                Седят си в механата и си говорят.
                Бабата казва:
                – Помниш ли, че в това село имахме най-страхотната задна прашка там до оградата на застарялата мелница?
                Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за сравнение.
                Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към мелницата.
                На съседната маса мъж си пие бирата и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва до мелницата,
                в предчувствие на страхотен майтап.
                Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд секс, едни движения, едни въртележки, такава гъвкавост, като на 18 годишни любовници. Бабата бута назад, дядото напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже!" оглася гората.
                Човекът от кръчмата гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.
                Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.
                – Хора, аз такъв секс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Искам да знам тайната ти!
                Дядото едва намира сили и промълвява:
                – Ти местен ли си?
                – Да...
                –АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ? КОЙ ГО ПУСНА ТОЯ ТОК ПО ОГРАДАТА?!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Дядо и баба са на по 70 години обикалят любимите си места от младини.
                  Седят си в механата и си говорят.
                  Бабата казва:
                  – Помниш ли, че в това село имахме най-страхотната задна прашка там до оградата на застарялата мелница?
                  Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за сравнение.
                  Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към мелницата.
                  На съседната маса мъж си пие бирата и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва до мелницата,
                  в предчувствие на страхотен майтап.
                  Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд секс, едни движения, едни въртележки, такава гъвкавост, като на 18 годишни любовници. Бабата бута назад, дядото напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже!" оглася гората.
                  Човекът от кръчмата гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.
                  Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.
                  – Хора, аз такъв секс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Искам да знам тайната ти!
                  Дядото едва намира сили и промълвява:
                  – Ти местен ли си?
                  – Да...
                  –АБЕ ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ БЕ? КОЙ ГО ПУСНА ТОЯ ТОК ПО ОГРАДАТА?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Красота !!!

                    пп Нооо, за жалост, незаконна.......
                    На мен пък ми харесва
                    И тряба да се намери начин за узаконяване. Но за не по малко от 100К евро в случая

                    Коментар


                    • Поверие от Бабинден:"Ако момиче види във водата лицето на своя любим в нощта на 8-ми срещу 9-ти, то в нощта на 6-ти срещу 7-ми любимия и се е гмурнал неудачно"
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Млад баща си играе с малката си дъщеря. Изведнъж детето спряло и казало:
                        - Достатъчно, заболя ме главата!
                        Бащата озадачен погледнал майката:
                        - И на това ли успя да научиш детето?
                        метални решетки решетки блиндирани врати

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Красота !!!

                          пп Нооо, за жалост, незаконна.......
                          Така е в България.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Красота !!!

                            пп Нооо, за жалост, незаконна.......

                            Коментар


                            • искаш нов монитор? изтрий тук: ##############
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X