IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • " Разликата в потенциалите поражда напрежение."
    Така физиката обяснява защо не се разбирам с прости хора ....

    Коментар


    • Вчера влизам в "КАУФЛАНД" и една от продавачките псува като Стоичков. Заразила се е...

      Коментар


      • Това ветровито време ни докара прах от Сахара! Кога ще се напъне да докара прах от Колумбия, толкова весело ще бъде!!!

        Коментар


        • Не е живот, а чиста електрика!
          С напрежение ставаш, със съпротивление отиваш на работа, цял ден искриш, прибираш се в къщи и изключваш!

          Коментар


          • Бисер ;
            - Възраждане се разцепиха, преди Тексас да се отдели от САЩ.

            Коментар


            • Миналата година имам
              3 000 000 печалба ,
              тази 1 000 000, значи съм на загуба 2 000 000!
              Логиката на зърнарите...

              Коментар


              • Направена е анкета защо мъжете харесват свирките.5% харесват гледката,15% харесват усещането и останалите 80% харесват тишината.

                Коментар


                • Ицо Стойков каца в Париж, ще взема интервю от Буфон, за мексиканска ТВ. На граничния контрол/Шингенски/, служителя муден, пипкав и взискателен. Естествено Ицо ,супер изнервен.
                  - Аее ве цървул, колко още да та чакам, какво се подпичкваш, да ти еВ@ ма..а!!!
                  - Ааа мосьо Стойков, не може да псуваш на майка, тук е Франция, няма майка, няма баща! Имаме родител 1 и родител 2!
                  - Еее ше ви еВ@ номерата, аз на вас!!!

                  Коментар


                  • - Маме,маме! Искам да споделя нещо важно с теб!
                    Не знам обаче - как ще го приемеш...
                    - Слушам те внимателно,сине!
                    - Ами,изхвърлиха ме от Университета!
                    - Не думай!
                    - Потроших колата на татко!
                    - Олеле!
                    - Имам да връщам сто хиляди лева!
                    - Ужас!
                    - Скоро ще вляза в затвора!
                    - Боже Господи!
                    - И съм гей!
                    - Оффф... На фона на всичко останало - това ще го приема спокойно!
                    - Ха-ха-ха! Ей,маме,маме... Майтап, бе,маме! Само съм гей!

                    Коментар



                    • Генко и жена му са в магазина. Генко взима една каса бира и я слага в количката.
                      - Какво си мислиш, че правиш? - пита жена му.
                      - Хайде де, цяла каса бира за 12лв, на промоция е!
                      - Остави я обратно, - казва жена му и той я оставя.
                      Продължили да пазаруват. По нататък жена му взима един крем за лице от 25лв.
                      - Какво мислиш, че правиш? - пита този път Генко.
                      - Това е крема ми за лице, прави ме по-хубава.
                      - Ами и каса бира те правят по-хубава, и е наполовина по-евтина!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Половите предразсъдъци и неравенство са залегнали още в детските приказки. Как може летящ мъж да е Супер Мен, а летяща жена Баба Яга
                        А, що, може и вещица да е.

                        Коментар


                        • Мъж към жена си:
                          - Невероятно, снощи на партито за рождения ти ден, ти беше най-красивата жена.
                          - Благодаря, мили, аз много се постарах предварително.
                          - Подбирала си грозни гостенки!?

                          Коментар


                          • - Егати, когато и да дойда вие все пиете!?
                            - Така е....., когато и да седнем, ти все идваш1!!

                            Коментар


                            • Думата "мегабит" в Перник има съвсем друго значение!

                              Коментар


                              • Зет отива на годишнина на тъща си. Спира колата пред двора и моли няколко от гостите да му помогнат да свали подаръка. Тъщата гледа как свалят огромен кашон и си мисли:
                                - Това сигурно е от новите перални или от печките с керамичните плотове.
                                Дърпа тя огромната червена панделка и какво да види - кашона пълен с камъни.
                                - Ама какво е това?
                                - Камъни, бабо. Да си ги постелеш, да се влачиш по тях и да си съскаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X