IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още малко смях :-)

    ИРЖИ ПРЪДЛЕК Пенливият психолог от Прага Роден през необичайно мъгливия XV век, Иржи от малък се увлича по психология. Къщата...

    Коментар


    • Малко смях :-)
      Спирос Сувлакис Кредиторът от последна инстанция Остров Пакси, Гърция. Малка, варосана в бяло къщурка, на брега на Йонийско ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Мда
        Долното мнение е за тази снимчица бележита.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
          Тука си мерят дръжките





          Личи си кой разбира от задници. Макар бабата да е изрядна за годините си.

          Коментар


          • https://www.youtube.com/attribution_...eature%3Dshare

            Коментар


            • Тука си мерят дръжките

              Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Мда


              Коментар


              • Айде и едно последно
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Мда
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Моля да не се приема за политическа провокация и да се чете просто като хумор
                    Из дневник на един обикновен руснак:

                    "Днес станах както обикновено, сипах си двеста грама водка за закуска и пуснах телевизора да видя Путин. Вместо него обаче даваха Алла Пугачова. „Тоже неплохо“, помислих си аз, допих водката, намигнах на портрета на Сталин на стената, облякох се и тръгнах за работа.
                    Във входа срещнах съседа Серьога. „Крым наш!“, поздравих го аз. „Воистина наш!“, отговори той и извади една бутилка водка да полеем събитието.
                    На улицата беше минус 50 градуса и ладата запали едва от втория опит. Подкарах я внимателно между дупките и мечките. Особено досадни бяха последните – като видят кола, тичат да си изпросят нещо за ядене. Уж кметът все обещава да направи нещо с бездомните мечки, но нищо не се случва и те все така си обикалят около кофите за боклук.
                    После минах покрай най-голямата дупка, където на дъното лежи предишната ми кола. Впрочем, вероятно и двадесетина други. Местните власти чакат да паднат още пет-шест и като се напълни, после да асфалтират отгоре.
                    Малко по-нататък ме чакаше полицейски патрул. По навик посегнах към калашника, но видях в ръцете на единия лека картечница и се отказах.
                    Полицаите ми взеха десет долара, но почерпиха по една водка с кисели краставички, а служебната им мечка ми изтанцува ламбада. Разделихме се като приятели.
                    На работа бригадирът беше купил пет бутилки водка и кило сельодка. Изпихме всичко, като пяхме песни за войната и за победата. После съм заспал.
                    Привечер се събудих и тръгнах за вкъщи. На улицата беше минус 70 градуса и дори мечките бяха с шапки и шалове. Помислих си, че е време да сложа зимните гуми.
                    Вечерта най-после дадоха Путин по телевизията и аз отворих една бутилка водка по този случай. Стана ми малко студено, та слязох до мазето да поусиля малко ядрения реактор. Навремето го свих от военния завод, в който работех и сега не давам пари за отопление. Вярно, на няколко години трябва да му се сменя урана, но иначе си работи.
                    Посвирих малко на балалайка, а после си легнах. Малко преди да заспя, си напомних, че вече цял месец не съм ходил в мавзолея на Ленин…
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Напомнихте ми за един стар виц: Хванали фиромец на българската граница - опитвал се да премине нелегално и сега го разпитват:
                      - Како се казуваш? - попитал българският митничар, държащ да звучи по-така интимно с беглеца.
                      - Я не се казувам - отговорил фиромецът
                      - Не се ли казуваш, бе?!
                      Бой... След малко:
                      - Како се казуваш?
                      - Я не се казувам.
                      - Не се ли казуваш, бе?!
                      Пак бой... Трети път:
                      - Како се казуваш?
                      - Я не се казувам!
                      Митничарите викнали едно момче-кефалче да го попита как се казва, че явно не разбира от бой. Кефалчето:
                      - Како се казуваш?
                      Фиромецът:
                      - Я не се казувам.
                      Тъкмо да скочат пак да го бият и кефалчето ги спряло с думите:
                      - Еми Яне се казва човекът, к'во го биете...

                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Моля,моля-миекия говор се дължи на дълговременна употреба на твърда( варовита) вода

                        Коментар


                        • Пускай и ти вицове, да викаме, че ги знаем..ЕДва ли Къци ги е измислял..Всичко е добре забравено старо уважаеми..
                          Last edited by Kiro; 25.04.2018, 23:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Варненка на интервю за работа в София:
                            - Как се казвате?
                            - Ана Синона.
                            - Това име и фамилия ли е или само първото име?
                            - Неее.. Ана Синона.
                            - Не Ви разбирам... слято ли се пише или с тире ?
                            - Абе не беее... Ана Синона.
                            - Моля Ви я си напишете трите имена на този лист.
                            - Ана Димитрова Христова.
                            - А къде е Синона?
                            В този момент се намесва колежка, вече бивша варненка, но все още разбираща "варнЯнски" :
                            - Момичето иска да каже: Ана с едно "н" ...
                            Къци ряпа да яде. Този виц го изтръскай хубаво от нафталина

                            Коментар


                            • Варненка на интервю за работа в София:
                              - Как се казвате?
                              - Ана Синона.
                              - Това име и фамилия ли е или само първото име?
                              - Неее.. Ана Синона.
                              - Не Ви разбирам... слято ли се пише или с тире ?
                              - Абе не беее... Ана Синона.
                              - Моля Ви я си напишете трите имена на този лист.
                              - Ана Димитрова Христова.
                              - А къде е Синона?
                              В този момент се намесва колежка, вече бивша варненка, но все още разбираща "варнЯнски" :
                              - Момичето иска да каже: Ана с едно "н" ...

                              Коментар


                              • КЛАСИКА- Списание "Аз Жената" провело конкурс на тема: "Познавате ли ги жените?". Победител станал Петьо Иванов на 10 години.
                                Възмутен читател пише до редакцията:
                                "Как па мое така? Я съм на 65 годин и от 15-годишен познаам жените, а вия дадохте таа награда на некъв пикйо!"
                                Отговарaт му от редакцията:
                                На пръвия въпрос от конкурса "Дека жените са най-къдрави?" Петьо е отговорил правилно - у Африка. А Вие какво отговорихте?! Че па сте го и нарисували!..
                                На втория въпрос "Как се казва най-важният орган на жените?" Петьо пак е отговорил правилно - Световната женска федерация. А Вие какво отговорихте?! И пак сте го и нарисували!,,
                                И на третия въпрос "Какво чакат жените с нетърпение всеки месец?" Петьо пак дава верен отговор - новия брой на списанието "Аз жената". А Вие какво отговорихте? ..Благодарим, че не сте го и нарисували!..

                                Коментар

                                Working...
                                X