IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още малко смях :-)
    Хан Аспарух Велики! Много отдавна, някъде на север от Кавказ. –  Ювиги Хан Кубрате, синът ви е тук! –  Да влезе! ...

    Коментар


    • КЛАСИКА - В Гърция се пие най-много узо
      в Чехия се пие най-много бира,
      в Италия-вино,
      в Русия - водка,
      а в България - когато някой черпи...

      Коментар


      • КЛАСИКА - Седи младеж в кафене , а на масата зад него доста възрастна двойка. Изведнъж с удивление чува как дядото уговаря бабата да правят секс на " онова място където го направили за първи път преди 70 години". Младият мъж решава да ги проследи воден от любопитство. Старецът извежда бабата , води я зад някакъв ъгъл подпира я на оградата и започва див , необуздан , енергичен секс с невиждана мощ, абсолютно невъзможен за техните години.
        Младежът в шок доглежда цялата сцена , и след това пристъпва до тях и заеквайки пита каква е тяхната тайна.
        -Синко - отговарят те - преди 70 години тази ограда не беше електрическа ...

        Коментар


        • Фенклубът на Ливърпул в България предлага най-високия връх в страната вече да се казва Мо-Сала.

          Коментар


          • Агент на недвижими имоти, показвайки на потенциален купувач вила, разказва за предимствата:
            - За да стане рай, на тази вила й липсват само добри хора и вода.
            - Същото не стига и на ада - отбелязва купувачът...

            Коментар


            • КЛАСИКА- Ресторант, нервен клиент вика келнера: - Защо в салатата ми от раци няма раци?
              - Е, сега де…То и в гръцката салата няма гърци!..

              Коментар


              • Още малко смях :-)

                ИРЖИ ПРЪДЛЕК Пенливият психолог от Прага Роден през необичайно мъгливия XV век, Иржи от малък се увлича по психология. Къщата...

                Коментар


                • Малко смях :-)
                  Спирос Сувлакис Кредиторът от последна инстанция Остров Пакси, Гърция. Малка, варосана в бяло къщурка, на брега на Йонийско ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Мда
                    Долното мнение е за тази снимчица бележита.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Тука си мерят дръжките





                      Личи си кой разбира от задници. Макар бабата да е изрядна за годините си.

                      Коментар


                      • https://www.youtube.com/attribution_...eature%3Dshare

                        Коментар


                        • Тука си мерят дръжките

                          Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Мда


                          Коментар


                          • Айде и едно последно
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Мда
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Моля да не се приема за политическа провокация и да се чете просто като хумор
                                Из дневник на един обикновен руснак:

                                "Днес станах както обикновено, сипах си двеста грама водка за закуска и пуснах телевизора да видя Путин. Вместо него обаче даваха Алла Пугачова. „Тоже неплохо“, помислих си аз, допих водката, намигнах на портрета на Сталин на стената, облякох се и тръгнах за работа.
                                Във входа срещнах съседа Серьога. „Крым наш!“, поздравих го аз. „Воистина наш!“, отговори той и извади една бутилка водка да полеем събитието.
                                На улицата беше минус 50 градуса и ладата запали едва от втория опит. Подкарах я внимателно между дупките и мечките. Особено досадни бяха последните – като видят кола, тичат да си изпросят нещо за ядене. Уж кметът все обещава да направи нещо с бездомните мечки, но нищо не се случва и те все така си обикалят около кофите за боклук.
                                После минах покрай най-голямата дупка, където на дъното лежи предишната ми кола. Впрочем, вероятно и двадесетина други. Местните власти чакат да паднат още пет-шест и като се напълни, после да асфалтират отгоре.
                                Малко по-нататък ме чакаше полицейски патрул. По навик посегнах към калашника, но видях в ръцете на единия лека картечница и се отказах.
                                Полицаите ми взеха десет долара, но почерпиха по една водка с кисели краставички, а служебната им мечка ми изтанцува ламбада. Разделихме се като приятели.
                                На работа бригадирът беше купил пет бутилки водка и кило сельодка. Изпихме всичко, като пяхме песни за войната и за победата. После съм заспал.
                                Привечер се събудих и тръгнах за вкъщи. На улицата беше минус 70 градуса и дори мечките бяха с шапки и шалове. Помислих си, че е време да сложа зимните гуми.
                                Вечерта най-после дадоха Путин по телевизията и аз отворих една бутилка водка по този случай. Стана ми малко студено, та слязох до мазето да поусиля малко ядрения реактор. Навремето го свих от военния завод, в който работех и сега не давам пари за отопление. Вярно, на няколко години трябва да му се сменя урана, но иначе си работи.
                                Посвирих малко на балалайка, а после си легнах. Малко преди да заспя, си напомних, че вече цял месец не съм ходил в мавзолея на Ленин…
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X