IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
    - Защо още не си свалила гащите. Сега ще дойде мастора за отоплението!

    - Ама съвсем ли нямаме пари?

    - От радиатора свали гащите!
    По реално видео:
    https://m.youtube.com/watch?v=5W4NCRJ0QNQ

    Коментар


    • -Занимавате ли се със спорт?
      -Да. С бойни изкуства.
      -Ухааа и в какъв стил?
      -Ръкопашен секс.
      Last edited by KMETA; 21.04.2021, 20:10.
      Простак съм Азъ - Непобедим !!!

      Коментар


      • Моше отива при равина за съвет каква жена да си вземе.
        Равинът: Моше, взимаш еврейка, защото ти трябват връзки, положение в обществото, умни деца и пари. Живееш с нея 15 години.
        Моше: А после?
        Равинът: После се жениш за рускиня с 15 години по-млада от теб. Ще ходите по курорти, рускините са весели, готвят добре, пият и обичат секса.
        Моше: А после?
        Равинът: После взимаш естонка.
        Моше: А естонката защо ми е?
        Равинът: Знаеш ли колко добре се грижат за гробовете на мъжете си!

        Коментар


        • Коментар


          • Опишете се като гурме ястие:
            Врачански тулуп, върху канапе от Икеа...

            Коментар


            • - Защо още не си свалила гащите. Сега ще дойде мастора за отоплението!

              - Ама съвсем ли нямаме пари?

              - От радиатора свали гащите!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                На една поляна пасат 3 бика, едно младо наперено биче в пубертетна възраст, един бик на средна възраст и един стар бик. Изведнъж на поляната се появяват крави. Бичето пубер почва да вика : Ей, крави, крави бе, айде да ходим да ги евем. Средния бик казал : Спокойно момче те сами ще дойдат при нас. А дъртия бик казал : Те убаво ще дойдат, ама кат дойдат кво ще прайм тогава ...........
                Кравата е една,младото иска на "юруш" да я оправят,средния е тактик,ще я нападнат от три страни ,да не се измъкне,а "стареца"-Споко пичове,ПАСЕЙКИ,ПАСЕЙКИ и ще я опрашим!
                Варианти разни,целта е една!!!

                Коментар


                • На една поляна пасат 3 бика, едно младо наперено биче в пубертетна възраст, един бик на средна възраст и един стар бик. Изведнъж на поляната се появяват крави. Бичето пубер почва да вика : Ей, крави, крави бе, айде да ходим да ги евем. Средния бик казал : Спокойно момче те сами ще дойдат при нас. А дъртия бик казал : Те убаво ще дойдат, ама кат дойдат кво ще прайм тогава ...........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    БОРИСОВ днес :
                    "
                    И за " Винету" - това не е една книга, а са две! / О, боже! - бел. моя /. "
                    ...........
                    .
                    Мисля че някой трябва да му ги подари трите тома на БХ. https://bazar.bg/obiava-30743197/vin...ogiia-karl-may - ама са изчерпани.

                    Коментар


                    • БОРИСОВ днес :
                      " ...Ето, вие тук сте кандидати за министри и премиери и пак ме слушате.Не защото съм по - силен физически, а защото във времето съм доказал мъдростта си.
                      Ако не беше така Любо / Дилов син/ нямаше да седне до мен.Той е един от най- добрите писатели и ние често сме сядали да водим интелектуални разговори.
                      Любо, да кажа ли ?
                      Казвал ми е Любо " Ех, ти си толкова умен и толкова знаеш....другите просто не са в час"
                      И за " Винету" - това не е една книга, а са две! / О, боже! - бел. моя /. И както сега децата четат за Спайдърмен, ние тогава четяхме " Винету"...
                      А пък сега в парламента са се събрали едни злобни жени - И Мая, и Татяна, и Корнелия.Има и един двама истерични мъже"
                      ...........
                      Монологът се развива в драматична ситуация - вождът е с опериран крак, с патерици, но пак мисли за народа.Вероятно сценката се разиграва в болницата по време на свиждане.Присъствуващите умело сменят изражението си от тревожно на възторжено.
                      Излъчва се на живо.Севда ТВ.

                      Коментар


                      • Валери Величков
                        България е единствената държава в света, която от днес има премиер, който едновременно е в оставка, в отпуск и в болнични....






                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение



                          Човекът с най-много менискуси в света

                          2021

                          Операцията е на коляното на Борисов, което е било контузено по време на футболен мач. До нея се е стигнало, след като премиерът в оставка е ходил на ядрено-магнитен резонанс в "Пирогов", от където се появиха негови снимки, разпространени в социалните мрежи.

                          Малко по-късно от болница "Софиямед" изпратиха позиция до медиите, в която потвърждават, че премиерът е претърпял успешна операция. От там уточняват, че интервенцията е била спешна. Контузено е дясното му коляно, като е установена увреда на вътрешния менискус на ставата с дислокация на част от него.

                          2017

                          Борисов бе опериран по спешност в същата болница. Тогава бе съобщено, че интервенцията на коляно е заради увреден менискус. В същия ден Симеон Сакскобургготски празнуваше 80-ия си рожден ден в двореца "Врана".

                          2015

                          Премиерът Бойко Борисов е бил опериран заради скъсан менискус, съобщи агенция "Фокус".

                          2009

                          Премиерът имаше подобна травма и през 2009 година. Сегашната му контузия е на същото място.

                          ЕЛЕКТРОНЕН ВЕСТНИК




                          не е , имам бивш колега,който когато не беше богоугоден на висшия мениджмънт често беше в болничен за 6 месеца заради скъсан менискус. Охраната все се шегуваше-ние знаем този скъсан менискус

                          Коментар


                          • Имам две новини за вас. Едната е добра а другата още по-лоша.
                            Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                            Коментар






                            • Човекът с най-много менискуси в света

                              2021

                              Операцията е на коляното на Борисов, което е било контузено по време на футболен мач. До нея се е стигнало, след като премиерът в оставка е ходил на ядрено-магнитен резонанс в "Пирогов", от където се появиха негови снимки, разпространени в социалните мрежи.

                              Малко по-късно от болница "Софиямед" изпратиха позиция до медиите, в която потвърждават, че премиерът е претърпял успешна операция. От там уточняват, че интервенцията е била спешна. Контузено е дясното му коляно, като е установена увреда на вътрешния менискус на ставата с дислокация на част от него.

                              2017

                              Борисов бе опериран по спешност в същата болница. Тогава бе съобщено, че интервенцията на коляно е заради увреден менискус. В същия ден Симеон Сакскобургготски празнуваше 80-ия си рожден ден в двореца "Врана".

                              2015

                              Премиерът Бойко Борисов е бил опериран заради скъсан менискус, съобщи агенция "Фокус".

                              2009

                              Премиерът имаше подобна травма и през 2009 година. Сегашната му контузия е на същото място.

                              ЕЛЕКТРОНЕН ВЕСТНИК





                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                                Как се лекуват разкъсванията и какви са вариантите?
                                Ако импресионистите бяха зъболекари, то "епидемиолозите" щяха да са ортопеди...

                                Коментар

                                Working...
                                X