IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
    В нормалния ми отбор и аз така ги виждам нещата, но в този без смените съм принуден да я използвам днес или утре сутринта, защото с оглед на програмата взех трима от челси за първите 2 кръга и няма да ми се получи добре този кръг, ако реша да я запазя за края на трансферния прозорец... Много ме мъчи въпроса Суарез или Стъридж за отбора без смени
    e, aз ще си чакам да мине трансферния прозрец, дори и с цената на 1 кръг. Суарез или Стъридж е сложен въпрос, но с оглед цената на двамата, цигането май е по-добрата опция, особено ако вярваш в Ливера, а ти си си по дифолт фен А и така ще ти останат кинти за други покупки, че 2 милки са си 2 милки.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      следващата седмица ще се играе с уайлда - няма начин
      В нормалния ми отбор и аз така ги виждам нещата, но в този без смените съм принуден да я използвам днес или утре сутринта, защото с оглед на програмата взех трима от челси за първите 2 кръга и няма да ми се получи добре този кръг, ако реша да я запазя за края на трансферния прозорец... Много ме мъчи въпроса Суарез или Стъридж за отбора без смени
      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Тук малко сексистко ми се струва.

        Мъжете правят отборче и играят.
        А женската половина от инвеститолите какво правят ?
        Предлагам да спретнем мажоретен състав в подкрепа на футболния.
        Лигата беше отворена за всички.Дамите не се отзоваха.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          е, как кой - феновете на манчестър - ако не им върже за победа на любимия отбор, поне да вземат 6 точки (т.е. 10 с бонусите и спасяванията) от филе миньонът във фентъзито. Хеджират риска един вид

          Не се бях сетил за такъв вариянт.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Едно 9 милиона ще му сложат цена.Минимум.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              E кoй ще го купува като очаква да му вкарат 2-3 гола? Все едно аз да си купя Суарез и да го сложа капитан в следващите 3-4 кръга
              е, как кой - феновете на манчестър - ако не им върже за победа на любимия отбор, поне да вземат 6 точки (т.е. 10 с бонусите и спасяванията) от филе миньонът във фентъзито. Хеджират риска един вид
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Тук малко сексистко ми се струва.

                Мъжете правят отборче и играят.
                А женската половина от инвеститолите какво правят ?
                Предлагам да спретнем мажоретен състав в подкрепа на футболния.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                  Още не са го добавили... а те и без това чукотките няма да имат мач този кръг
                  следващата седмица ще се играе с уайлда - няма начин
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                    Аз пък очаквам Миньолетчо да е купуван...все пак се очаква "Опълченците на Анфийлд" да не пуснат повече от 2-3 гола
                    E кoй ще го купува като очаква да му вкарат 2-3 гола? Все едно аз да си купя Суарез и да го сложа капитан в следващите 3-4 кръга
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Етов още го няма.Подозирам, че масово ще бъде купуван.
                      Аз пък очаквам Миньолетчо да е купуван...все пак се очаква "Опълченците на Анфийлд" да не пуснат повече от 2-3 гола

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Ето'о, ако не е в размазана форма от кавказките нефтени полета, гаранция е първи избор, особено ако го няма Торес. Нито Лукаку, нито Ба имат и на 40% от качествата му. Колко го дават у фентъзито?
                        Още не са го добавили... а те и без това чукотките няма да имат мач този кръг
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Етов още го няма.Подозирам, че масово ще бъде купуван.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            ами събота, неделя - кой ти гледа, то уикендния алкохолен делириум не прощава За главътъ-у-главъ си прав - яко търся дъното, но то и миналата година имаше подобен случай, ама забравих точно кой беше - водеше ни в класическата лига и беше нещо от сорта на предпоследен в хед-а
                            Лавината беше,май.Постоянно добри резултати а в хед-а все някой го биеше Затова е интересно да ги има и двете лиги.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                              Как очаквате да се представя Ето'о в Челси? Дали ще стане първи избор на Моуриньо в атака или ще има ротация с Дембата и Лукаку? Торес май е пътник, ама още не е ясно в каква посока
                              Ето'о, ако не е в размазана форма от кавказките нефтени полета, гаранция е първи избор, особено ако го няма Торес. Нито Лукаку, нито Ба имат и на 40% от качествата му. Колко го дават у фентъзито?
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Аз се колебая между Джеко и Силва, като към момента ми е Силва. Само един трансфер ли ще направиш?

                                Моля те не рискувай със Стъридж. Искам да ми е по-интересен този кръг.
                                1 трансфер и вече е направен. Джеко ще е резерва, според мен, но да видим. Иначе и аз съм с основен избор (евентуално) Силвето, но не съм на 100% убеден
                                А след кръга ще ти се плаче от толкова интерес
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X