IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
    Има нещо вярно с тия защитници си е набутвация. Груец, и аз се набутах с най-скъпия защитник и това май се оказа страхотна грешка. Сега пак ще трябва да съм - 142 точки!
    не върза само по една причина - уникланите издънки на топ отборите - няма как манчестър да падат от УБА или пък съндърланда да им вкарат почти автогол, сити да допуснат гол от евертън или тотнъм да паднат с 0:3 от един от най0слабите гости евър и да очаквам силен кръг от защитниците А системата си е много добра, само дето трябваше да имам защитници от Саутхемптън, ама кой да знае - на някои хора кръга им го оправи точно вратарчето на светците (вярно, че си говорим за защитници, но все пак). А и затова, че системата не работела, няма как да се съглася - просто погледни дрийм тийма към момента, има цели 4 защитника И виж и играчите направили над 30 точки - 15 защитника, при 10 полузашитника и 7 нападатели (само за справка: вратарите с над 30 точки са 8). Виж и бонусите - имаме двама зашитника с по 10 бонус точки и едва по 1 напдател и полузащитник. Та засега е доста успешна, ще видим за бъдещи периоди какво ще покаже.
    П.С. Тъпото е, че си купих рамазана, само заради цената, както сега ще си взема и луканката, ама какво да се прави - требват си и паре
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Има нещо вярно с тия защитници си е набутвация. Груец, и аз се набутах с най-скъпия защитник и това май се оказа страхотна грешка. Сега пак ще трябва да съм - 142 точки!

      Коментар


      • Груйче, обаче ювелирната ти система със скъпи защитници ни се изплаща доста добре.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
          Груец, сори ама хендикапа казах, че е само до края на м. Септември!
          Много готино да наваксам 30 точки в понеделник вечер Надявам се до Коледа да си наваксам останалите 60 точки...
          ами жив и здрав - засега си прекалено назад, за да те смятам за заплаха Иначе твоето не е късмет - късмет щеше да е, ако, в момент на отчаяние, го беше сложил капитан Както не е късмет и моето, че миналата седмица имах 20 точки от 2-ма играчи на пейката, а сега оставих там Баркли - просто лоша преценка Виж с капитаните ми е 50/50 лоша преценка и късмет - поне тази седмица е късмет, защото смених в последната секунда (за какво ли ми трябваше, ама ето това е късмета - този уикенд трябваше да съм на язовир и гаранция нямаше да си ровя фентъзито в 13.20, но работата се разсъхна, щото на един френд му блъснаха колата) Стърготината за испанския Солдат и нещата се поразсъхнаха, а и ми се случва в 6-ти пореден кръг, така че или толкова си мога, или в един момент ще изригна с точните капитани Вил сии
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Life won't wait for you.

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                иначе, ако си бях уцелил капитаните досега, щях дасъм с поне 50 точки над тези, които имам, но - джос
                Груец, сори ама хендикапа казах, че е само до края на м. Септември!
                Много готино да наваксам 30 точки в понеделник вечер Надявам се до Коледа да си наваксам останалите 60 точки...

                Коментар


                • иначе, ако си бях уцелил капитаните досега, щях дасъм с поне 50 точки над тези, които имам, но - джос
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
                    Знаех си аз за суарес...сега ме е яд че не го взех
                    e, да, ама пак има по-малко точки от Стърготината
                    Иначе взех рамзи - не за друго, а за да ми качи тийм велюто, ама сигурно сега пт лигата щерешат да не му качват цената, независимо от икъминг трансферите му, щото пък той е оувърпротектид Иначе схемата със защитниците не ми се оправда заради твоите ливади от манчестър, градските им братчеди и случкарския гол на цръните маци, но това е само един кръг, а оувърол си те водя стабилно, така че
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Суарез ми оправда 4-те точки за трансфер
                      Жалко, че в лигата без смени се подлъгах и сложих Перси капитан
                      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        съмнявам се, че суарез ще направи повече точки от стърготината, все пак ливера копира мю и местата на суарез и стърнатия са като рунтавия и персиеца, така че няма как да стане, това пък е моята прогноза. Гледам, че сте се разцепили от трансфери - какво ви става, бе, нали аз бях единица мярка за трансфери
                        Знаех си аз за суарес...сега ме е яд че не го взех

                        Коментар


                        • Айде стига рИва па ти бе. Взе ли си Рамзи? Не за друго, но за да не опищяваш форума, когато завърши в топ 5 на халфовете в краая на сезона.

                          И я кажи. Гениалната схема със защитниците действа ли?
                          Last edited by Nikola; 29.09.2013, 20:28.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • за пореден път съм с объркан капитан, след като сложих в последния момент жиру вместо стъридж е, май ще си играя без капитан и това си е

                            П.С. А тъпата система на фентъзито с цените на играчите е просто брутална - хубаво има защитени играчи, ама да ги обявят кои са. Няма как персиеца да го продадат 400К човека и да не мръдне или пък силвето с 450К, а продаденият със същото количество Бентеке да падне с 0.3 ито само защото 0.3 нагоре или надолу им е максимумът на седмица Ами да си обяснят правилата ш'ги ивъ

                            П.П.С. А стърготината вече е и с асистенция
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Цепнаха ни Марински. Искам да ми мине малко и ще напиша обстоен пост в темата за спорта. Италиянците ни биха. Баси..
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                                Взимай го Груец. Играе много добре. Той и Яя са есеншъл.
                                Момчета, много е важно и двамата да имате тея дървета. Моля, не са бавете и ги вземете, те са толкова качествени пръчки, че топката винаги ще се удря в тях и ще влиза!..
                                Колец, лигата не е важна, важно е глорито! Къде е то?!

                                Коментар

                                Working...
                                X