IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
    В лигата без смени отборите ми се струват сравнително разнообразни. Аз за първи път дочаках 4-ти кръг за да набия дивата карта и това се оказва правилно решение (засега). Интересна е ситуацията при нападателите, ето какво сме избрали:

    Firmino - 9 отбора;
    Lukaku - 7;
    Morata, Rooney, Chicharito - 4;
    Kane, Calvert-Lewin - 2;
    Jesus, Gabbiadini, Lacazette, Crouch, Bony, Mounie - 1

    Примерно от моите 3-ма, двама никой друг ги няма (Gabbiadini и Jesus). Всичко пак ще се решава от контузии.

    При полузащитата положението е следното, също доста интересно - никой няма Sanchez, а Hazard-a и Eriksen само 2 пъти избрани (и то единия съм аз и за двамата ) и разпределението е интересно:

    Mane - 7 отбора; (идва ми дюшеш следващите няколко кръга)
    Pogba - 6;
    Salah, Willian, Mkhitaryan, Alli - 5;
    Hazard, Eriksen, De Bruyne, Mooy, Jese, Carroll, Cork, Richarlison - 2
    Sigurdsson, Fabregas, Chamberlain, Brady, Ritchie, Silva - 1 (от по-интересните, другите са пълнеж)

    Поне вече знам кои да си въртя за диференшъл капитани - Sigurdsson, Eriksen, Hazard-a и Jesus-a /особено последния/.
    Аз съм другия с двамата
    Иначе поздравления за труда ти, аз лично не съм се ровил, но смилам с удоволствие подобно инфо. Иначе играчите на Сити са супер, но са преклаено рискови, с оглед и на ШЛ, а и на дългата им скамейка. Сега съм сложил дивата и в нормапната лига, но пусто отбор за 100М с включен Кейн хич не излиза на сметка, а не мога да го продам, защото ще почне да вкарва, мършата му долна. Но без него може да се направи доста балансиран отбор. Пак тръгвам с голям гап, който трябва да съкращавам, пък да видим какво ще стане.

    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • В лигата без смени отборите ми се струват сравнително разнообразни. Аз за първи път дочаках 4-ти кръг за да набия дивата карта и това се оказва правилно решение (засега). Интересна е ситуацията при нападателите, ето какво сме избрали:

      Firmino - 9 отбора;
      Lukaku - 7;
      Morata, Rooney, Chicharito - 4;
      Kane, Calvert-Lewin - 2;
      Jesus, Gabbiadini, Lacazette, Crouch, Bony, Mounie - 1

      Примерно от моите 3-ма, двама никой друг ги няма (Gabbiadini и Jesus). Всичко пак ще се решава от контузии.

      При полузащитата положението е следното, също доста интересно - никой няма Sanchez, а Hazard-a и Eriksen само 2 пъти избрани (и то единия съм аз и за двамата ) и разпределението е интересно:

      Mane - 7 отбора; (идва ми дюшеш следващите няколко кръга)
      Pogba - 6;
      Salah, Willian, Mkhitaryan, Alli - 5;
      Hazard, Eriksen, De Bruyne, Mooy, Jese, Carroll, Cork, Richarlison - 2
      Sigurdsson, Fabregas, Chamberlain, Brady, Ritchie, Silva - 1 (от по-интересните, другите са пълнеж)

      Поне вече знам кои да си въртя за диференшъл капитани - Sigurdsson, Eriksen, Hazard-a и Jesus-a /особено последния/.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение

        А, питам, 'щото нали е "Лига без смени"... а чипа реално е "пълна смяна", та затова. Иначе и аз си помислих, че е ОК да се ползва, ама да си питам все пак, че може скоро да се наложи. Ще трябва да сменим името на лигата "Лига без безчипови смени"
        Пълна смяна, но за един кръг, така че реално си е чип тип трипъл кептън
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          това е чип, а те се ползват който когато иска. Спазваме си правилата, нищо повече надявам се всички в лигара без смени да са сложили дивите карти, че да не се наказваме
          А, питам, 'щото нали е "Лига без смени"... а чипа реално е "пълна смяна", та затова. Иначе и аз си помислих, че е ОК да се ползва, ама да си питам все пак, че може скоро да се наложи. Ще трябва да сменим името на лигата "Лига без безчипови смени"

          Коментар


          • Ми те отборите така или иначе пак ще се уеднаквят и са горе-долу ясни, в зависимост от това дали някой е набил пари за Кейн, или не, щото си е разлика сериозна. Иначе се чакат Санчес и Хазарта кога ще заиграят, че да се забият пари и натам, и вече да е ясно какво и що. Засега късметът покрива Юнайтед, Сити порят здраво, да видим какво ще има да става, определено ще е интересно - аз съм с кап Кейн докато умре
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Аз съм на принципа добро или нищо, поради което си мълча - който и да купя, се контузва, а вече имам и двама играчи с червени картони (жълтите дори не ги броя). Харито вкара, идея нямам как, но аз съм го проклел да страда и въпреки че ми е капитан, му пожелавам да се контузи скоро!

              Поредното ми много трудно начало, като реално нямам халфова линия, а защитата ми здраво издиша, но грешките са си мои и се оправям както сметна за добре, т.е. доста зле Надявам се пак лигата без смени да ме извади и тази година, макар че стандартната лига раздава кинти до 10-то място, така че все би трябвало да се включа. Обаче как беше лафа - ако виждаш Надежда, значи си в Обеля

              Имаш пари в банката,няма се прайшМожеш да ъпгреднеш и защитата и халфовете-Уилян е вече пейка,Мане пропуска 2 мача за шампионата.Не може всичко в 1 кръг освен ако не играеш картата,което може би не е чак толкова лоша идея с оглед ситуацията но ти си решаваш.Светците се оказват пълни дърводелци,преебаха ме миналия сезон и този се опитват и поне в моя списък са следващите кандитати за напусканеХюра трябва да играе,че иначе пак ще почне да се уеднаквяват отборите дори повече от сега.Мен ме кефи,всеки който го има ще му е капитан идните кръгове.А Надежда винаги има-нищо че не виждам обеля,понеже съм от Русе

              Liverpool Forever

              Коментар


              • Аз съм на принципа добро или нищо, поради което си мълча - който и да купя, се контузва, а вече имам и двама играчи с червени картони (жълтите дори не ги броя). Харито вкара, идея нямам как, но аз съм го проклел да страда и въпреки че ми е капитан, му пожелавам да се контузи скоро!

                Поредното ми много трудно начало, като реално нямам халфова линия, а защитата ми здраво издиша, но грешките са си мои и се оправям както сметна за добре, т.е. доста зле Надявам се пак лигата без смени да ме извади и тази година, макар че стандартната лига раздава кинти до 10-то място, така че все би трябвало да се включа. Обаче как беше лафа - ако виждаш Надежда, значи си в Обеля
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Никой нищо не казва за стандартната лига...Има ли доволни освен недоволни?Аз лично съм доволен,Хюра взе да вкарва най накрая и който го е махнал ще страда.Но най съм доволен от Бен Дейвис,захрани ме порядъчно,страшно гъзарче
                  Liverpool Forever

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                    Грую,

                    Какво правим в лигата без смени с новия токен "Free hit"? Може ли да се ползва, или е забранен? Това си е някакъв вид смяна, макар и за един кръг. Хубаво е да го уточним.
                    това е чип, а те се ползват който когато иска. Спазваме си правилата, нищо повече надявам се всички в лигара без смени да са сложили дивите карти, че да не се наказваме

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Грую,

                      Какво правим в лигата без смени с новия токен "Free hit"? Може ли да се ползва, или е забранен? Това си е някакъв вид смяна, макар и за един кръг. Хубаво е да го уточним.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                        Колеги, можете ли да ми дадете инфо, как точно се определят точките на състезателите? Предполагам че са на база голове, асистенции и т.н. но аз лично не намерих информация за точното точкуване...
                        https://fantasy.premierleague.com/a/help
                        И четеш каквото ти трябва
                        Иначе аз влязох в топ 30 вече - големец съм си, въпреки Хърли-Бърли Кейн
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Колеги, можете ли да ми дадете инфо, как точно се определят точките на състезателите? Предполагам че са на база голове, асистенции и т.н. но аз лично не намерих информация за точното точкуване...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                            Аз не бих го сложил повече докато не вкара 1-2 гола да се отпуши.Уж трябва да стане срещу бърнли ама да видим.А аз алонсо който вкара 2 гола като за защитник и се налапа с бая точки нищо не казваш
                            Алонсо е най-задължителния играч във фентъзито - удивително е колко малко хора го имат! И двата кръга ми е вицекапитан, което си е изцяло моя грешка, защото Алонсо, ако не се контузи, ще е в топ 10 на най-точкуващите играчи в шипЪ. Ама поне го уцелих, че ще вкара гол в тотото, та изкарах малко леФ
                            Кейн ще го мъча до последно - бал съм го в капута - или ще се оправя и ще ми оправи фентъзито, или ще му съсипя кариерата. Ама, ха
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              "Голям" кръг за мен - за втори пореден капитанът ми е с 2 точки, ама след удвояването, баси! При това е най-скъпият играч в лигата Миналата година ми съсипа сезона тази мърша (имах го в началото, той нищо не игра, после го продадох и тоя зализан главоч се разши, а накрая не го купих от яд, пък те му дадоха тотомачовете с Лестър, за да стане голмайстор), тази година пак се пробва да прави същото мършата му, но ще го държа до дупка, та ако ще да ми съсипе изцяло фентъзито. И следващия кръг ще ми е капитан, гиди мискинин нйеден
                              Аз не бих го сложил повече докато не вкара 1-2 гола да се отпуши.Уж трябва да стане срещу бърнли ама да видим.А аз алонсо който вкара 2 гола като за защитник и се налапа с бая точки нищо не казваш
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • "Голям" кръг за мен - за втори пореден капитанът ми е с 2 точки, ама след удвояването, баси! При това е най-скъпият играч в лигата Миналата година ми съсипа сезона тази мърша (имах го в началото, той нищо не игра, после го продадох и тоя зализан главоч се разши, а накрая не го купих от яд, пък те му дадоха тотомачовете с Лестър, за да стане голмайстор), тази година пак се пробва да прави същото мършата му, но ще го държа до дупка, та ако ще да ми съсипе изцяло фентъзито. И следващия кръг ще ми е капитан, гиди мискинин нйеден
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X