IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 50-те кинта отиват при Иван Асов, който е най-добър за третата третина:
    1. Иван Асов - 671 точки
    2. Михаил Кръстев - 660 точки
    3. Даниел Асов - 649 точки

    Честито, да ми прати сметка, за му преведа наградата!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Когато на човек му върви, много му върви, като не тръгне, и съвсем си такова мамата
      Само за пример - в лигата без смени съм с бенч бууст и като резулат: имам най-слабият кръг от всички останали участници в лигата, които нямат бенч бууст. Велико!

      Иначе пак съм с кап Кейн и така ще е до края или докато не го счупят. По-веселото е друго, след този кръг пак ще има 50 кинта за някого, като сега си направих труда да сметна кой къде е и засега тройката е:
      1.Иван Асов - 620
      2. Михаил Кръстев - 606
      3. Даниел Асов - 596

      Аз съм безобразно назад
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Подготвихте ли отборите? Кап Кейн при мен, да си знаете да не го слагате, макар че сигурно всички ще са със Салах, което пък е чудесна предпоставка да се издънят вкъщи

        Така и не разбрах що не санкционираха Кунчо Агуеров, но явно Шити са си шарили където трябва и удар на запалянко вече не се брои за удар, ако го извърши играч на Шити. Ех, бедни ми, бедни Кантона, що не играеше в Шити...
        Уж ги наредих ама то не за първи път си мисля така а съм у гъбите.Слагаш сериозна предпоставка да се замисля за Кейн,утре ще го мисля.Не знам дали е подходящ момента за диференшъли,то и Фирмения става за тази работа ако някой търси такъв.Има варианти,но кой ще уцели е друг въпрос.Късмета също е фактор
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Подготвихте ли отборите? Кап Кейн при мен, да си знаете да не го слагате, макар че сигурно всички ще са със Салах, което пък е чудесна предпоставка да се издънят вкъщи

          Така и не разбрах що не санкционираха Кунчо Агуеров, но явно Шити са си шарили където трябва и удар на запалянко вече не се брои за удар, ако го извърши играч на Шити. Ех, бедни ми, бедни Кантона, що не играеше в Шити...
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

            Да, пича си беше объркал отборите и.... Върна си трансферите, но знае, че ще бъде дисквалифициран. Няма проблем.
            Жалко, но такива са правилата - то и аз редовно съм на косъм да се объркам, но все още държа фронта, все пак само лигата без смени ми остана
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
              Да повдигнем малко темата
              В лигата без смени отбор
              NO Scrub Galvanics
              е правил смени извън правилата. Последния кръг е -8 точки.
              Да, пича си беше объркал отборите и.... Върна си трансферите, но знае, че ще бъде дисквалифициран. Няма проблем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Captain Morgan Разгледай мнение
                Да повдигнем малко темата
                В лигата без смени отбор
                NO Scrub Galvanics
                е правил смени извън правилата. Последния кръг е -8 точки.
                ЧУдесно, ще го изключа от лигата или по-точно ще го оставя да играе, но няма да му зачета резултатите. Наздраве за празниците
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Да повдигнем малко темата
                  В лигата без смени отбор
                  NO Scrub Galvanics
                  е правил смени извън правилата. Последния кръг е -8 точки.

                  Коментар


                  • Пореден срам и позор в лигата, поредна липса на късмет! Купя ли Кейн, директно умира милия - снощи беше ултра несъстоятелен, ама да му е за урок, аз и без това шансове за лигата със смени нямам, така че ще ми е кап до края на шампионата, абсолютно всеки кръг - дано се счупи и умре, мършата му нйедна

                    Иначе Марез логично не игра - грешка, че го купих, упорито се надявах Ливера да го вземат, ама там си купиха Вергилчо, та да го държат резерва (естествено, не игра, щом съм го взел и аз, те пък записаха суха мрежа, заеби), Въобще мачът на Ливера с Хъдърсфийлд мирише много, ама да не задълбаваме - все пак това е най-висшата висша лига, нали

                    Сега съм направил весело съставче за лигата без смени - гледам, че единствено аз съм останал, така че нямам друг избор освен да си купя Оба-та и да се надявам да избухне заедно с Тейко Валкотя като диференшъл, пък ега и амин, както се казва. Та там са ми надеждите, макар да изоставам доста от лидерите, но топка е, върти се
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      В последния момент смених капитана и от Бадр Хари се набих на Ицу Хазарта, та пак ядох дървото. Писна ми и окончателно и безвъзвратно го купувам това ингилизко дърво и ще ми е капитан до края на фентъзито - дано счупи и двата си крака, бастунът му прост. Не е истина каква каръщина ме гони с тоя.
                      Така че спокойно го продавайте, защото Хари вече спира да точкува, а 13 милки са си много пари - да не кажете, че не съм ви предупредил. Успех довечеа на Джеситу и Джоунса - дано вкарат по 2 гола, че и този кръг съм абсолютно тотал щета и си лая за спорта


                      Ха-ха... И аз имам подобен "опит" с другаря Хари. Всеки път когато го купя спира да бележи, почва да изпуска дузпи или се контузва... Обещал съм си да не го купувам повече и твърдо ще удържа на обещанието си, така че... имаш шанс. Скучен ми е, сивее ми някак си. А и фентъзито става скучно когато близо 50% от участниците вече са си го купили и се надяват, че "приказката ХК" няма да има край. Да е жив и здрав и да продължи в същия дух и на световното!

                      Last edited by Чичо Манчо; 15.01.2018, 19:58.
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • В последния момент смених капитана и от Бадр Хари се набих на Ицу Хазарта, та пак ядох дървото. Писна ми и окончателно и безвъзвратно го купувам това ингилизко дърво и ще ми е капитан до края на фентъзито - дано счупи и двата си крака, бастунът му прост. Не е истина каква каръщина ме гони с тоя.
                        Така че спокойно го продавайте, защото Хари вече спира да точкува, а 13 милки са си много пари - да не кажете, че не съм ви предупредил. Успех довечеа на Джеситу и Джоунса - дано вкарат по 2 гола, че и този кръг съм абсолютно тотал щета и си лая за спорта
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Да, благодаря! Изясни ми се картинката. Успех и на двама ви!
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Здрасти, Чичо Манчо, и за много години,
                            Фри-то е следната врътка - правиш какъвто си искаш отбор, без ограничения за броя трансфери, като разполагаш с наличната сума, на която ти е оценен отборът. Само че реално всичко се случва само за 1 кръг. Обяснявам - отборът ти има team value, което виждаш, но има и sell value, т.е. колкото би струвал, ако си продадеш всичките играчи. Та с това сел валю си купуваш колкото си искаш играчи за конкретния кръг - тяхната цена - дали ще се вдига, или ще пада - не те касае. След края на кръга ти се връщат старите играчи, като тяхната цена (на страите) може да се е качила или паднала. Малко тип евеш и фръгаш за един кръг, вид кратка забежка, в рамките на парите ти
                            Дано съм го обяснил правилно, ако ти трябва още инфо - питай. Удобно е, ако има повече от 1 двоен кръг. Но ако нацелиш куци коне като Тотнъм, духаш супата
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Free hit важи само за един кръг. За следващия вече отборът ти се връща оригинално, какъвто е бил преди това. Общо взето е предвиден за кръгове, когато или има много малко срещи и не можеш да събереш 11 играча, или когато има удобен момент да наблъскаш яко когато се падне повечето големи отбори да имат лесни мачове. Може и за двоен кръг, но там като че ли е по-подходящо другите чипове.
                              И аз се излагам яко тая година, но нямам време да ги следя и проучвам както трябва нещата, но няма да се отказвам до последно . Усетих, че Кейн ще се изложи заради вирусчето и дори го разкарах тотално от отбора (в този без смени го купих като дългосрочна инвестиция, но не ми беше дори капитан). В лигата без смени ще стане интересно - първите двама и те като мен издумкаха дивите карти, но Кейн не са го взели. Може да е гейм-чейнджър към края на сезона. Мисля следващия или по-следващия да го ушия трипъл кептън, пък да видим какво ще стане.

                              Коментар


                              • Успешна и за тебе Груев! Може ли да обясниш какво точно означава "фрий хит"? Гледам, че си го използвал вече. По-точно каква е разликата между него и "уайлд кард". Нали и при нея правиш неограничен брой трансфери в рамките на една седмица. Не те ограничават откъм пари ли? Що ли? Бъди здрав!
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X