IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отчет за преведените суми, остават двама герои, на които не съм превел - да си се обозначават, ако искат

    Платена стандартна:

    - Първо място - 600 кинта - Даниел Асов - преведена
    - Второ място - 300 кинта - Свилен Стоев - преведена
    - Трето място - 200 кинта - Михаил Кръстев - преведена, оставени 50 кинта за догодина
    - Четвърто - 150 кинта - Васил Райков - преведена, оставени 50 кинта за догодина
    - Пето - 100 кинта - Валери Друмев - преведена
    - Шесто- 50 кинта - Иван Асов - оставени като вход за догодина
    - Седмо - 50 кинта - Мика Хакинен - преведени
    - Осмо - 50 кинта - Никола Георгиев - преведени
    - Девето - 50 кинта - Цветелин Гучевски - вход за догодина
    - Десето - 50 кинта - Стефан Цветанов - непоискани
    - най-добър седмичен - 100 кинта - Славчо Здравков със 129 точки от предишния кръг - преведени
    - най-добър последна четвърт 50 кинта - Никола Георгиев - 627 точки - преведени

    Платена без смени:

    Победител - 100 кинта - Марин Маринов - преведени
    Втори - 60 кинта - Асен Калоянов - непоискани
    Трети - 40 кинта - Михаил Кръстев - преведени
    Четвърти - 20 кинта - Мика Хакинен - преведени
    Най-добър седмичен - 40 кинта - Михаил Кръстев - преведени
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Чш, колеги, хайде пращайте сметки да превеждам, че 1/3 от парите още не са преведени. Няма да ви се моля я Ако не щете, парите заминават във фонда за догодина!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • [QUOTE=Грую Груев;n3333784]Като почне световното, пак ще има фентъзи, така че, ако има желаещи, ще направим и за него една платена лига, ако няма - безплатна и август месец сме с новите глупости в шипчето
        Аз ще взема и наградата за 2 място на Свилен Стоев.Моето 5 място не е толкова добре колкото можеше но и не е толкова зле колкото можеше .Имаш ми сметката от преди,ще зарадвам моя човек за доброто представяне,пък и аз съм на печалба все пак.

        П.С.Аз съм навит за световното,било то платено или безплатно
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Като почне световното, пак ще има фентъзи, така че, ако има желаещи, ще направим и за него една платена лига, ако няма - безплатна и август месец сме с новите глупости в шипчето
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Колеги, ето ме и мен, касиерчето, че явно за друго не ставам - два пъти скролвам, докато се намеря в класирането

            Ето и победителите:

            Платена стандартна:

            - Първо място - 600 кинта - Даниел Асов
            - Второ място - 300 кинта - Свилен Стоев
            - Трето място - 200 кинта - Михаил Кръстев
            - Четвърто - 150 кинта - Васил Райков
            - Пето - 100 кинта - Валери Друмев
            - Шесто- 50 кинта - Иван Асов
            - Седмо - 50 кинта - Мика Хакинен
            - Осмо - 50 кинта - Никола Георгиев
            - Девето - 50 кинта - Цветелин Гучевски
            - Десето - 50 кинта - Стефан Цветанов
            - най-добър седмичен - 100 кинта - Славчо Здравков със 129 точки от предишния кръг
            - най-добър последна четвърт 50 кинта - Никола Георгиев - 627 точки

            Платена без смени:

            Победител - 100 кинта - Марин Маринов
            Втори - 60 кинта - Асен Калоянов
            Трети - 40 кинта - Михаил Кръстев
            Четвърти - 20 кинта - Мика Хакинен
            Най-добър седмичен - 40 кинта - Михаил Кръстев

            Честито на победителите и да ми пратят сметки на лични, за да преведа заслужените награди. Догодина си пожелавам, след като разкараха Менгер, да убият Кейн или да го продадат някъде и ще мачкам яко
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Ужасен сезон, трябва половин час да скролирам надолу за да се видя на кое място съм
              Другия сезон ше ви намачкам вече...

              Коментар


              • Всичко е ясно за първото място,но поне за 2-3 ще има интрига до края,че все още имам надежди но много зависи от довечера .Ще видим и за последната четвърт и да най добра gameweek. Нещата не се развиват особено както се очакваше така че всяка точка е важна. Грую продължава да кълне Хари и той чеше кайсии през повечето време. Ще се замисля дали да съм с него последния кръг ако пак го сложиш капитан . Но да видим първо довечера че с тия ротации всичко може да се скапе много бързо
                Liverpool Forever

                Коментар


                • То тук така или иначе си пишем само аз и ти, така че давай смело с предложенията, пък аз няма да ги приема - бъзикам се Хубаво е да има повече награди - сега сме около 40 човека и е добре всеки да има шанс за нещо до края, затова и тези с четвъртините са готини, макар да ми отнемат време да ги смятам. Едната четвърт я спечели човек, който беше след 30-то място

                  Инче за Бадр Хари е ясно - на мен ми е трипъл кап и следва да донесе не повче от 4 точки, но всичко е точно, аз съм свикнал да ми прецаква фентъзито вече 3-та година (а и няколко бета ми уби), така че паля свещи или да го убият на световното, или да се разкара в посока Реал - тогава ще имам реален шанс.

                  За световното - рано е още, но може да се направи, фифа пускат подобна игра и имахме за предишното, стига да има желаещи

                  А за минусите - не се притеснявай, винаги се махат. Минлата годината Лудата крава направи страхотен кръг, но като му махнах точките за смени и не беше пръв, та ме беше яд. Абе шоу - на мен ми излезе бета на Лаказет и вече съм спокоен - нулирах загубите, така че ми остава да се пъна само за седмичната. Успех на теб
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Кой ще пее?Кой ще се смее?Кой ще вземе кинтите и ще полудее? - както се пееше в една песен. Двойния кръг засега не се развива както се очакваше и това ми носи дивиденти. Имам надежда дори за титлата все още макар че ще е трудно.Тъкмо се зарадвах че Хари бланкна и Лукаку направи същото че и паднаха от последния.Страшни дърводелци.Кръга не е свършил,надеждите са живи,но всичко може да се промени до края на кръга.Поне е гарантирано че ще е интересно до края.


                    Р.S. Грую ако може да запитам,че се замислих тези дни дали вземаш под внимание кой с колко минус точки е на кръг,че играта не го показва по кръг а само го маха от общия резултат и като смяташ победителите по четвъртини дали го вземаш под внимание.Пимерно някой е -12 точки за кръга а прави 70.Реално е с 58,но играта показва 70 за кръга и само като прибавя към общия резултат са 58.Просто ти обръщам внимание,нищо повече,че незнам как го правиш и затова.Предалагам за догодина за няма награди за четвърт а да се пренасочат за 1-2-3 място или за повече участници да си връщат входа или пък нещо друго.Не го правя аз че да мърморя или нещо такова,но си е и време и усилия и смятане и ровене на всеки и т.н.Просто предложение,и други да си кажат мнението и да го обсъдим докато стане време за следващия шампионат.А и световното наближа дали няма да се заформи някоя лига и там?
                    Liverpool Forever

                    Коментар


                    • Аз се наших тъпо и с дивата карта, и с фрий хита, така че нямам думата, иначе съм с кап Кейн до края. Виждам, че му дали гола от миналия кръг, но пък фентъзито не го зачитат, така че пак съм откъм губещата страна - сефте Разбира се, има време до финала, но надеждите ми са нулеви и чакам следващия тираж с огромната надежда да разкарат най-накрая тази мърша Кейн, че да мога и аз да си играя спокойно фентъзито. Сега ще го сложа троен капитан и очаквам 3-4 точки от него, точно както при двойния му, когато го купих с фрий хита си през януари - поредната огромна грешка от моя страна.

                      За Салах - звучиш логично, но целта все пак е ШЛ, особено ако се падне Рома (срещу Байерн мисля, че нямате шанс, за Реал съм на кантар - за мен Зидан не е треньор, но е зверски калитар). Така че знам ли - то един път му потърсих диференшъл и на него, и той отчете 29 точки в един кръг - трагедия пълна. та не знам, в чуденка съм, ще го помисля още малко и може и да го разкарам, не знам
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Подготвихте ли се за двойния? После бланк след него, стандартен кръг и пак двоен - баси ужасТът и шоГът ще е, а това е единственият ми шанс да дръпна. Обаче тъпо и упорито играя с кап Кейн, което свежда шансовете ми до нула, обаче пък за мен провалянето на сезона на Кейн е мисия (изпуснах го за 4 кръга нарочно и в тях са му половината голове за сезона - в останалите 30 има почти същият брой голове), така че да си знаете, макар че освен мен и саурон-а май друг не пише, така че само на него помагам
                        Интересен ми е само един въпрос - Салахата дали пак няма да е резерва? От една страна е повече от логично да му даде почивка, все пак ливера ритат за здраве в първенството и целта е ШЛ, но пък от друга се напъва за голмайстор, та не знам какво ще има да става и съм раздвоен?

                        И ега и амин Лаказетката да вкара още един гол в шипчето до края, въреки че вече е твърда резерва в първенството, че имам бас на 100 кинта за този бастун, иначе съвсем съм улетял като залози тази година...
                        Продължавам да цъкам яко,все още имам надежди да вляза в топ 3,а както знаем надеждата умира последна.Става весело,оспорвано е ,чипове има да се играят всякакви така че докато не мине 37 кръг нищо няма да е решено според мен.Уж съм ги измислил за 34 ,но няма да съм с 15 звойни играча че и аз изпрасках картата още януари но пък имах нужда и тя се оказа не лоша.Бланка не ме притеснява - фрии хита чака ,но то за повечето е така.Дано имам поне малко късмет този кръг че да се доближа до челото.Ще трябва да измисля и някой диференшъл май май накрая. А и ти щом ще си с Хари май ще трябва да измисля някой друг капитан. Лично според мен Салах ще играе титуляр - играха във вторник така че има време да си почине,после имат цяла седмица почивка,не игра предния мач,а и дадоха гол на Хари срещу Стоук.Играят с Борнемут така че спокойно може да ги шие и то без напрежение.За мен няма никакво съмнение че ще играе,но да не те подведа че знае ли човек.....Аз няма да го сменя до края ако е здрав,въпреки че вероятно ще пропусне някой мач покрай полуфиналите за ШЛ.Успех


                        Liverpool Forever

                        Коментар


                        • Подготвихте ли се за двойния? После бланк след него, стандартен кръг и пак двоен - баси ужасТът и шоГът ще е, а това е единственият ми шанс да дръпна. Обаче тъпо и упорито играя с кап Кейн, което свежда шансовете ми до нула, обаче пък за мен провалянето на сезона на Кейн е мисия (изпуснах го за 4 кръга нарочно и в тях са му половината голове за сезона - в останалите 30 има почти същият брой голове), така че да си знаете, макар че освен мен и саурон-а май друг не пише, така че само на него помагам
                          Интересен ми е само един въпрос - Салахата дали пак няма да е резерва? От една страна е повече от логично да му даде почивка, все пак ливера ритат за здраве в първенството и целта е ШЛ, но пък от друга се напъва за голмайстор, та не знам какво ще има да става и съм раздвоен?

                          И ега и амин Лаказетката да вкара още един гол в шипчето до края, въреки че вече е твърда резерва в първенството, че имам бас на 100 кинта за този бастун, иначе съвсем съм улетял като залози тази година...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                            Картите валят ли валят..... Който си я е изиграл по рано сега му е лесно-само релакс и почивка и никакви дилеми
                            Aз моята я изгърмях зимата за Кейн и двойния му кръг, та ям само бахура оттогава Накрая обаче става интересно и определено ще е весело, но да видим. Аз така или иначе не се боря за нищо, но пък и ме преследва страшен малшанс - един път няма да сложа логичен капитан като Салах и той направи 29 точки - не си спомням някой друг да е правил толкова в единичен кръг! Отделно и всички други, дето бяха закупени единичната дива карта, си излязоха на логика и аз пак с 50 точки назад. Но да ми е за урок и да си играя моята игра, ама то пък като нямам и никаква игра, та хептен става мазало
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Картите валят ли валят..... Който си я е изиграл по рано сега му е лесно-само релакс и почивка и никакви дилеми
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • Контузията на Кейн естрахотна новина за мен, като ми дава шанс да изляза от това дооооста задно място вкласирането и да дръпна малко напред, евентуално Дано контузията му да е мноооого продължителна и да пропусне всички мачове до края на шампионата, само тогава имам шанс да направя нещо, Иначе предстоящият кръг е весел - винаги съм се учудвал на мега малоумието на висшата лига да имат 1/4 финали и кръг едновременно, но все пак там работият патологични дебили, така че това е оправдано. Сега всички са с кап Салах, т.е. изненади няма да има
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X