IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Нямам достъп и не мога да видя, но явно ще е весело
    Що така?Цъкаш върху фантазито и влизаш,нищо че пише коминг суун
    Liverpool Forever

    Коментар


    • Нямам достъп и не мога да видя, но явно ще е весело
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Айдеее.......С тия цени ще има бая духачи в отборите
        Liverpool Forever

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Така, доколкото разбрах, фентъзито ще е на линия на 07.06, така че се броим другата седмица колко ще се докараме като бройка Че засега наистина е пълен булшит и е поо-добре да не се гледа
          Тия нарочно се ебават с търпението ми .Майка им ...........
          Liverpool Forever

          Коментар


          • Така, доколкото разбрах, фентъзито ще е на линия на 07.06, така че се броим другата седмица колко ще се докараме като бройка Че засега наистина е пълен булшит и е поо-добре да не се гледа
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
              Някой да знае кога ще пуснат фентъзито тия кавали от ФИФА?
              Много бързаш А тая работа не става бързо - все още не са на 100% известни всички играчи, така че има време, ще стане работата. По-важното е да се съберем хора - вече имам още 2-ма желаещи, така че да гледаме да го добутаме до 10 бройки и ще стане турнир
              Last edited by Грую Груев; 04.06.2018, 16:31.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Някой да знае кога ще пуснат фентъзито тия кавали от ФИФА?
                Liverpool Forever

                Коментар


                • 3. Captain Morgan

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Така е, до дни ще я оправят, вервай ми Иначе това фентъзи на Фифа е в пъти по-изчистено от това на Шипчето, а и веднага ъпдейтва резултатите, не е дървото на "най-висшата висша лига". И можеш да си сменяш капитана през цялото време, не е просто да разчиташ на късмета си - определено е една идея по-мениджърско. Ще видиш, ако не си го играл досега, ще ти хареса!
                    Първото ми фентъзи беше за европейското през 2016 г. Не беше лошо наистина, но трябваше много да се внимава с жълтите картони, които се натрупваха и автоматично ми горяха доста от титулярите. Докато му свикна и то..., взе че свърши. След това ми бе необходимо време докато се настроя за играта на EPL, диви карти, трипъл-капитани, незнам-си-какви други карти. Сега ще видим как ще е. Ще се постарая да се представя по-добре от 2016-та, когато завърших някъде в "златната среда".
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                      "Малко скопено" е доста меко казано Направо си е "дървено". Аз ще участвам, но пак на олимпийски принцип. Успех!
                      Така е, до дни ще я оправят, вервай ми Иначе това фентъзи на Фифа е в пъти по-изчистено от това на Шипчето, а и веднага ъпдейтва резултатите, не е дървото на "най-висшата висша лига". И можеш да си сменяш капитана през цялото време, не е просто да разчиташ на късмета си - определено е една идея по-мениджърско. Ще видиш, ако не си го играл досега, ще ти хареса!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • "Малко скопено" е доста меко казано Направо си е "дървено". Аз ще участвам, но пак на олимпийски принцип. Успех!
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                          2.Sauron

                          Няква пробна версия е това според мен,другата седмица смятам че ще е официално като се обявят отборите.Роналдо струва колкото почти всички нападатели,не смятам че ще остане така,а и промени в участващите футболисти ще има.
                          Със сигурност ще има, това си е демо към момента, но нали сме нетърпеливи Затова сега само се броим колко ще се запишем, а отборите реално ще ги правим след 10.06 - то и без това не е ясно дали ще има контузени, отпаднали в последния момент и т.н.
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Ибряяяя, стартира и фентъзито за световното - http://fantasy.pre.fifa.com/en/myteam
                            Направил съм ви безплатна лига - Tikvestor.bg, code - HBMLRKZ1 или направо урл-то - http://fifa-fantasy-qa.sportz.io/en/...424D4C524B5A31

                            Сега правя заявки за платено фентъзи, за което също съм направил лига - Tikvestor.bg-paid, а кода ще пращам на лични за желаещите предлагам на по 30 кинта? Ако няма други предложения, казвайте Засега фентъзито е малко скопено и липсвата 80% от отборите, но има време, ще се запишат всички по реда си. И така, налазвайте списъка за участниците, ако искате да правим и платена лига - ако се съберем поне 6 човека, ще я има и платената

                            1. Грую - 30 кинта
                            2.Sauron

                            Няква пробна версия е това според мен,другата седмица смятам че ще е официално като се обявят отборите.Роналдо струва колкото почти всички нападатели,не смятам че ще остане така,а и промени в участващите футболисти ще има.
                            Liverpool Forever

                            Коментар


                            • Ибряяяя, стартира и фентъзито за световното - http://fantasy.pre.fifa.com/en/myteam
                              Направил съм ви безплатна лига - Tikvestor.bg, code - HBMLRKZ1 или направо урл-то - http://fifa-fantasy-qa.sportz.io/en/...424D4C524B5A31

                              Сега правя заявки за платено фентъзи, за което също съм направил лига - Tikvestor.bg-paid, а кода ще пращам на лични за желаещите предлагам на по 30 кинта? Ако няма други предложения, казвайте Засега фентъзито е малко скопено и липсвата 80% от отборите, но има време, ще се запишат всички по реда си. И така, налазвайте списъка за участниците, ако искате да правим и платена лига - ако се съберем поне 6 човека, ще я има и платената

                              1. Грую - 30 кинта
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Честито на печелившите !!!
                                Тази година не ми остана време за активно следене и коментари във форума и логично - шаното не ме покри
                                За световното няма да имам техническото време, но за лигата без смени догодина съм на линия и този път грешки няма да има
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X