IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Отлетели сме на трета страница, та да повдигна малко темата Аз, както винаги, съм късметлия - продадох Обама и той стана резерва... с едва по 2 гола на мач Няма такава каръщина, хеле пък с купения Стърлинг Паундов, дето даже капитан го сложих, а Пепи Гурадиолов дори не го пусна да поритка за здраве в края - бам, 11 милки на пейката. Въобще кютам си там около 20-то място и това е.

    Сега си търся диференшъл или смяна на стратегията, обаче дали е възможно, идея си нямам, а и не ми се набиват някакви яки минуси, Ма ще го мисля до събота, пък да видим
    И аз кютам по същите ниски етажи. Набих кинти да взема Азарчо, той направи 1 точка. Преди това разкарах Менди, че уж беше с тежка контузия, той се върна след 2 кръга и започна да прави асистенции. Още стискам скъпия Салах, но не знам колко време ще го търпя с по 1 голче на 2 мача срещу 13 милиона... Нещо все не успявам да уцеля къде ще бъдат точките за 10 кръга, но гледаме напред, FC Panda сме велик отбор и така
    "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

    Коментар


    • Отлетели сме на трета страница, та да повдигна малко темата Аз, както винаги, съм късметлия - продадох Обама и той стана резерва... с едва по 2 гола на мач Няма такава каръщина, хеле пък с купения Стърлинг Паундов, дето даже капитан го сложих, а Пепи Гурадиолов дори не го пусна да поритка за здраве в края - бам, 11 милки на пейката. Въобще кютам си там около 20-то място и това е.

      Сега си търся диференшъл или смяна на стратегията, обаче дали е възможно, идея си нямам, а и не ми се набиват някакви яки минуси, Ма ще го мисля до събота, пък да видим
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
        Изтребител Иваняне съм аз, ама не щото съм от Иваняне (все пак в тая посока), а просто името на отбора (има такъв реален, сигурно знаете) бруталее. Иначе съм много по-горд от отбора ми без смени, който не знам защо не изпозвам 1 към 1 и в нормалния и който скоро ще задмине "нормалния'...
        Аа знам го, как.. Потресаващи местни дербита срещу Банкя в Северна СРГ

        Първоначално изпратено от Sauron Разгледай мнение
        Аааа Лака си е добре,не се оплаквам.Капитан ми беше и захлебих,макар че Азар изкара повече точки,но да не сме алчни.И аз очаквах повече от Варди но оня педераст Морган го гонят за втори път и с 10 е трудно.А Хюра не си го клел само ти,специално този кръг доста хора са ти помагали и доволно се получи.Време е Ливърпул да избухнат а и Борнемут няма да са вечни така че очаквам нещата да се раздвижат.Лигата е силна и това е хубаво,но върха на Олимп ме зове така че скоро време ме чакайте там.Предупредени сте
        Мъдри думи за Ливърпул и Борнемут. "Черитата" се надскочиха с много, Еди Хау е един от най-добрите наставници в света що се отнася до умнието да прави "от нищо - нещо". Сам Алардайс и Стив Брус бяха подобни. На Ливърпул програмата е благодатна, затова и го стискам този боклик Фирминьо, макар че губя пари от него вече (да сме онтопик в Инвестор).

        70 точки "рейкнах" и пак съм недоволен честно казано. Вертонген изкара на Трипър клийншийта, което не беше никак феър, а аз не го държа. Едерсон също му идва множко клийншийт на "Анфийлд". Него го смених с Лено (където също не ми върза рисковия ход). Добре че Дохърти за Чаз Даниълс се получи удачно (и даже вече има и ROI при него). И все пак 14 точки останаха на пейката (Уилсън), Люк Шоу ми е бланк и Трент даже не хвана клийншийта. Скандално...

        Както и да е, групата наистина я бива Напомням, че на Олимп има място само за един и мисля скоро да го заемам. Успех, господа
        Last edited by unsworth; 09.10.2018, 23:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Проклех го Кейн и фейлна - доволен съм
          Но кой ме би по главата да продавам Обама за Варди и да го слагам кап. Отделно и онази мижитурка лаказет се отпуши, а и Хазарта беше кап на доста хора, иначе можеше да се получи уникално добър кръг, но и така става. Нашата лига станала много тегава - прекалено много разбирачи се навъдиха Сега чакаме контузиите и продължаваме напред!
          Аааа Лака си е добре,не се оплаквам.Капитан ми беше и захлебих,макар че Азар изкара повече точки,но да не сме алчни.И аз очаквах повече от Варди но оня педераст Морган го гонят за втори път и с 10 е трудно.А Хюра не си го клел само ти,специално този кръг доста хора са ти помагали и доволно се получи.Време е Ливърпул да избухнат а и Борнемут няма да са вечни така че очаквам нещата да се раздвижат.Лигата е силна и това е хубаво,но върха на Олимп ме зове така че скоро време ме чакайте там.Предупредени сте
          Liverpool Forever

          Коментар


          • Проклех го Кейн и фейлна - доволен съм
            Но кой ме би по главата да продавам Обама за Варди и да го слагам кап. Отделно и онази мижитурка лаказет се отпуши, а и Хазарта беше кап на доста хора, иначе можеше да се получи уникално добър кръг, но и така става. Нашата лига станала много тегава - прекалено много разбирачи се навъдиха Сега чакаме контузиите и продължаваме напред!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
              Грую къде си , временните лоши резултати не са причина да не пишем във форума . Мога да помагам ако искаш на лични докато съм във форма че не се знае докога но към момента съм доволен. Първото място ме зове
              Тук съм бря, ама съм болен и скатавам Иначе засега всичко е точно - малшансът е малко и отборът ми е добър, така че съм в добра позиция за атакуване на първите места. Никакво отстъпление, борбата е безмилостно жестока!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Грую къде си , временните лоши резултати не са причина да не пишем във форума . Мога да помагам ако искаш на лични докато съм във форма че не се знае докога но към момента съм доволен. Първото място ме зове
                Liverpool Forever

                Коментар


                • Изтребител Иваняне съм аз, ама не щото съм от Иваняне (все пак в тая посока), а просто името на отбора (има такъв реален, сигурно знаете) бруталее. Иначе съм много по-горд от отбора ми без смени, който не знам защо не изпозвам 1 към 1 и в нормалния и който скоро ще задмине "нормалния'...

                  Коментар


                  • Не лош кръг за всички, улучили Азар за капитан А кой е от Иваняне, че се оформи локално дерби на Западна София?

                    Коментар


                    • Отишли сме чак на 3 страница,не е добре. Грую сдава фронта малко,Хари пълен лехач така че може да си спокоен. Аз съм доволен,само педерасите от Борнемут объркаха сметките малко на както се казва идеално щастие няма
                      Liverpool Forever

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Eх, ама си Мамун писател, а не читател, по-надолу я има...

                        П.С. Много се кефя на зашитниците тази година, ебати изродите, смазват всичко за момента, чак ме е яд, че не взех още двама скъпи и да играя с 5-3-2
                        Критиката - обективна В играта съм, мерси. Ще завърти един GW и ще стана визибъл.

                        Тактика с 5 защитника беше печеливша на световното, защото енджинът позволяваше 5-2-3. Сега действително имаме четири човека, които натежават прекалено (Алонсо, Робъртсън, Менди и Трипиър), но няма как да не се запушат в дългосрочен план. Менди например не участва засега в пълната ротация в Сити, което не ми се струва устойчиво за целия сезон. А и Сити не се притесняват до побеждават и с 8:5, ако трябва. Робъртсън също в момента му връзва повче отколкото на Трент Алекзандър - и това няма да е вечно. Сбъркани защитници има още - Диего Рико извади Чаз Даниелс не само от 11-те на Борнемут, а и от групата, а цената му е 4.5 паунда и играе крило. Обаче Фирминьо ми е по-важен да го извадя... Азар определено е големият диференциал в момента.

                        Успех, инвестори

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                          Аз бих писал и бих се включил, ама без комарджийски истории. Имате ли само френдли лига?
                          Eх, ама си Мамун писател, а не читател, по-надолу я има (шегичка, сега да не се обидиш, пък и аз много се кефя на онова рускино-чернилче Мамун ), ето ти я

                          Ми направил съм ви безплатна лига -ето ви кода за Tikvestor.bg 92540-18999

                          Иначе аз влязох в топ 10 на платеното със смени - аааааалелуя, това не се беше случвало откак Левски за последно поведе в класирането у нас Направо рулирам Лигата без смени си е супер, там малко на пожар правих смените и не ги мислих много, така че дано ми върже без Салах. Хазарта си е диференциал отвсякъде, но се надявам и на него да не му върже - взех си Ериксен, щото ме кефи от миналата година, пък да видим.

                          Сега съм в приповдигнато настроение, като след почивка, така че продължаваме напреТ
                          П.С. Много се кефя на зашитниците тази година, ебати изродите, смазват всичко за момента, чак ме е яд, че не взех още двама скъпи и да играя с 5-3-2
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Аз бих писал и бих се включил, ама без комарджийски истории. Имате ли само френдли лига?

                            Коментар


                            • Няма желаещи да пишат в темата освен аз и Грую а ние няма с кой знае какво да се похвалим и затова си мълчим
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • Много се затиши работата. Всеки работи и си трайка . В лигата без смени пак ще е интересно. Някои не са взели Салах изобщо, а Хазарда само аз го имам, но пък нямам Мане. Ако няма контузени има шанс да се закучи работата.

                                Коментар

                                Working...
                                X