IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Взимай го Груец. Играе много добре. Той и Яя са есеншъл.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • нарочно не го взех, защото той дори не играе в любимата на драскачите във фентъзито "ин да хол", а е просто уникален късмет да вкара толкова голове - та той за предишните 3 години (ок с контузия) има толкова, колкото за последните 3 мача и идеята ми беше, понеже всички го имат, аз да го нямам, така че да ми прави разликата. Ебахти калитара е това момче, кой знае що народ е измрял заради него - предполагам кризата в сирия е свързана с него
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • И аз не можах да проумея, защо не го взе. Явно момчето е във форма, пък и ми даде доста тийм валю.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Е даде ти асистенция капитана. Стига рива.
          e, да, бе, ебати далаверата - рамзи прави месеца на живота си, а аз нарочно не го купих, бахти
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Е даде ти асистенция капитана. Стига рива.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Всеки мач ли ще вкарва дузпу?
              а не, може и пряк свободни или пък да даде асистенцийка след корнер - все е далаверка Сега сигурно пак ще си объркам капитана, като гледам как върви мача на Арсенал, ама здраве да е, то е ясно, че играя без капитан от началото на сезона
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Всеки мач ли ще вкарва дузпи?
                Last edited by Nikola; 28.09.2013, 20:25.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Груец, какъв е този ръб Брейди бе калитар безподобен. хехехехе
                  имаш голям късмет, че не ми влезе предния път с 12 точки, а сега ще е само с 11 Брейди тепърва ще дава още точки и е новия полумичу, но това ще го разбереш по-късно Колко жалко, че сте си продали персийчето за рунтавия, а той е вкарал, иначе щеше да се откажеш още този кръг
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Груец, какъв е този ръб Брейди бе калитар безподобен. хехехехе
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                      като престоиш 2 седмици в долния топ 3 на олимпийската лига тогава се оплаквай
                      гледам, че тима на кучето продължава да води хорото ..................... язък ви за смените, язък ви за уайлд картите, язък ви че гледате мачове...

                      другата година отбора на кучето ще го оставя автоматично да се избере от фентъзито...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                        При мен чисто и просто се наложи да махна Бентеке заради контузията. Реших да се пробвам със Суарез и за целта направих още един трансфер за да освободя пари. Дано ми се изплати с 2 гола на дон Луис утре
                        аз този мач го виждам 0:0 или 0:1 и дано да излезе клийн шийт, че имам вратар и защитник, а нападателя ще го прежаля
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          съмнявам се, че суарез ще направи повече точки от стърготината, все пак ливера копира мю и местата на суарез и стърнатия са като рунтавия и персиеца, така че няма как да стане, това пък е моята прогноза. Гледам, че сте се разцепили от трансфери - какво ви става, бе, нали аз бях единица мярка за трансфери
                          При мен чисто и просто се наложи да махна Бентеке заради контузията. Реших да се пробвам със Суарез и за целта направих още един трансфер за да освободя пари. Дано ми се изплати с 2 гола на дон Луис утре
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • съмнявам се, че суарез ще направи повече точки от стърготината, все пак ливера копира мю и местата на суарез и стърнатия са като рунтавия и персиеца, така че няма как да стане, това пък е моята прогноза. Гледам, че сте се разцепили от трансфери - какво ви става, бе, нали аз бях единица мярка за трансфери


                            Първоначално изпратено от Avalanche Разгледай мнение
                            При Ливърпул канибала ще е водещ голмайстор от тук на татък, поне според мен Ма няма да си го купувам за сега.

                            Иначе Евра мак да запише чиста мрежа и асистенция което са си към 20 точки ако е Капитан, ама на мен все ме е страх да слагам защитници

                            А верно трябва да се стягаме че кучето на полки ни е взело за мезе
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              персиеца я играл, я - не, ламбърт - ако не свирнат дузпа, едва ли ще вкара, мойсейчо - я играл, я - не, пък за гол - хапсурт, на бейнс две поредни седмици няма как да му върже, поне досега не се е случвало. Аз който и да сложа капитан все ще го объркам, така че съм с капитан стърготината - така поне ще прецакам ливера, че имам бас за тях
                              П.С. И се стягайте малко че нещо аз да водя си е странничко - обикновено в началото доста обърквам състава
                              При Ливърпул канибала ще е водещ голмайстор от тук на татък, поне според мен Ма няма да си го купувам за сега.

                              Иначе Евра мак да запише чиста мрежа и асистенция което са си към 20 точки ако е Капитан, ама на мен все ме е страх да слагам защитници

                              А верно трябва да се стягаме че кучето на полки ни е взело за мезе

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                                Да го объркаш, да го объркаш колко пък да го объркаш....... като престоиш 2 седмици в долния топ 3 на олимпийската лига тогава се оплаквай
                                айде сега, всекиму според заслугите Ама пък ливера бяха първи, нали, а пък Левски последни
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X