IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето и победителите

    Платена стандартна:


    - Първо място - 700 кинта - Деян Алексиев
    - Второ място - 350 кинта - Момчил Русев
    - Трето място - 200 кинта - Свилен Стоев
    - Четвърто - 150 кинта - Светлин Иванов
    - Пето - 100 кинта - Цветелин Гучевски
    - Шесто - 50 кинта - Христо Георгиев
    - Седмо - 50 кинта - Николай Пунчев
    - Осмо - 50 кинта - Никола Георгиев
    - Девето - 50 кинта - Валери Друмев
    - Десето - 50 кинта - Гавраил Кубатев
    - най-добър седмичен - 100 кинта - Димитър Андреев - 130 точки в 25-ти кръг


    Платена без смени:

    Победител - 100 кинта - Марин Маринов
    Втори - 50 кинта - Боби Д2
    Трети - 30 кинта - най-накрая аз

    Ами това е, който се разпознае, да пусне някакъв хабер, че да му изпратя заслужената награда. Аз свивам платната за следващата година - ще взема да стана фен на Ливърпул, поне да не ме е яд
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Воистина воскресе за някои, за мен ще е догодина Аз съм твърде стабилен, почти като МанЮ на Оле - миналата година около 30-то място, и тази година пак там, да видим следващия сезон как ще е хавата.

      Иначе каквото и дакажа, все ще е малко, когато не върви, каквито и схеми да правиш, пак няма да стане. Ей го миналия кръг колко наорд беше с трипъл кап Салах - къде е логиката, ако някой може да ми каже, щото хем няма двоен кръг, хем имат мач с Барса няколко дни по-късно, хем това е мач с опашкар и спокойно могат да ги бият с резервите. Ама на, стана точно обратното - в двойния кръг всичко се оклепа с атакуващоте играчи за капитан, а точно в мача на Ливера с Хъдърсфийлд, където поне според мен логиката беше за рестване на основните играчи, Салахата си игра като титуляр, че даже май записа и най-многото си точки за един мач в сезона.

      Но каквото-такова - първите си се борят, аз си гледам отстрани и накрая само ще раздам премиите. Но все пак има още един кръг, така че да не честитя на никого, а сметките за превод ще ги посикам другия понеделник.

      Успех на борещите се за нещо
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Христос воскресе, колеги ФПЛ мениджъри

        Вълнуващият, но и странен сезон е към своя край.

        Няколко поуки ще ми останат:

        * Формата е по-важна от програмата (справка Дъфи и Райън в малкия дабъл геймуик);
        * Поемането на хитове трябва да е много, много добре обосновано;
        * Капитанският късмет и изобщо късметът остават най-важния фактор в играта;

        и най-съществения извод:

        * Планирането е надценено (точно както и в инвестиционната дейност). В тази седмица авериджът е чудовищен и дори да си изграл чип стратегията по единствения верен (на хартия!) начин винаги ще има един-двама над теб, които са пипали циганка и носят по 100-200 точки преднина от време оно

        Тая година закъснях, ама догодина може да се пусна и на комарджийската, че съвсем да си разбия съня

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
          ...... е пълен и продължавам да пропадам. Първия е ясен,едва ли някой ще го стигне че много го връзва,но поне 3-4 място мога да докопам. Тепърва ще става интересно
          Ми първият от преди 2 години сега не играе, а в безплатната лига е мноооого назад, да не кажа с последните. Първият от миналата година също не играе - въобще, калитарщината е налице Аз обаче твърдо си държа място около 30-ката, така че съм стабиУен
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • ...... е пълен и продължавам да пропадам. Първия е ясен,едва ли някой ще го стигне че много го връзва,но поне 3-4 място мога да докопам. Тепърва ще става интересно
            Last edited by RUBLA; 14.03.2019, 10:29. Причина: Спазвайте добрия тон!
            Liverpool Forever

            Коментар


            • Ей, един кръг и аз да съм първи, заеби Ама съм толкова назад, че ползата е никаква, така че си трая и не се обаждам. Че даже можеше да пробия и кота 100, но Погба за пореден път се осра, а и в последния момент смених сребърния стърлинг за Варди чикънхеда като кап. И като си помисля, че бях на косъм да взема и Мане...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                Страшен ташак тоя кръг
                Ха, говори ми - от трима мега твърди титуляри в Уулвс, да ми играе половин човек за 30-на минути и вместо 20+ точки, си спечелих цяла 1 -велико. Просто велико - удивявам се на способностите си да хващам цялата каръщина в кръга, само дето не сложих Погба кап
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Страшен ташак тоя кръг
                  Liverpool Forever

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                    Пореден кръг и пак съм си 4 място. Не прогресирам но поне не съм залят от червени стрелки
                    Aз освен да си мълча - за пореден път липса на късмет - до последно се чудих дали да взема Мане и ТАА, или Стърлинг и евтин защитник от Вълците. Избрах второто и 30 точки утекоха в канала. Понякога, както и в живота, е toss of a coin - крайно време ще е догодина да съм първи
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Пореден кръг и пак съм си 4 място. Не прогресирам но поне не съм залят от червени стрелки
                      Liverpool Forever

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                        Е аз съм покрусен от лошия късмет, който ме преследва целия сезон. От първия дабъл геймуик с трима играчи от Сити и Евертън събрах общо всичко 4 точки (!) от тях, съответно сезонът е напълно загубен и нямам много какво да говоря. За днес - Салах. Да вкара хеттрик и да паднат 3:4.
                        А, ясно, и ти си бил със Сане, Ричи и защита от Евертън А някои яко се нагрухтяха с кап Агуеро...
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Е аз съм покрусен от лошия късмет, който ме преследва целия сезон. От първия дабъл геймуик с трима играчи от Сити и Евертън събрах общо всичко 4 точки (!) от тях, съответно сезонът е напълно загубен и нямам много какво да говоря. За днес - Салах. Да вкара хеттрик и да паднат 3:4.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                            Ми то освен нас други рядко пишат. Аз изостанах от върха и квото и да правя не мога да наваксам най вече щото отборите са много еднакви. Дано покрай двойните да се пооправят нещата
                            Aз съм в голяма дилема за довечера - всички ще са с Салахата, аз сигурно ще сложа Стърлинг, макар че той е много вероятно да не играе, а Салахата за зашие една хубава тройка, обаче аз така или иначе съм много назад с материала и нищо не може да ми помогне. Или пък да сложа Чикеънхед Варди, макар че с нов треньор е малко тегава работа?
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Малеее, ама чак на 4-та страница ли сме отлетели - и форумът като мен, тотално в джаза и назад Аз нямам какво да се похваля - който купя или се чупя, или пък алтернативите му правят кръговете на живота си, а аз ги нямам, така че си мълча и ще се пробвам само за седмичната награда, за всичко друго съм чао.
                              Ми то освен нас други рядко пишат. Аз изостанах от върха и квото и да правя не мога да наваксам най вече щото отборите са много еднакви. Дано покрай двойните да се пооправят нещата
                              Liverpool Forever

                              Коментар


                              • Малеее, ама чак на 4-та страница ли сме отлетели - и форумът като мен, тотално в джаза и назад Аз нямам какво да се похваля - който купя или се чупя, или пък алтернативите му правят кръговете на живота си, а аз ги нямам, така че си мълча и ще се пробвам само за седмичната награда, за всичко друго съм чао.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X