IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моето мнение е, че следва да сме почтени хора. Груеца е прав, фентъзито е прав също за мен. Считам, че ако Полки остава следва да:

    - си смени името на отбора;
    - се извини на Груеца;
    - обещае да бъде джентълмен

    Иначе по-добре да го няма и да спрем тоя спам.

    Коментар


    • Опа, взех си кратка почивка от Интернета, а тук е станало интересно. Гласувам против връщането на момчето, защото много философства и се репчи, с ясното съзнание, че не е прав. Освен това искам и догодина да има лига, че Никола може да извади късмет този сезон.

      Коментар


      • Дайте да не се обясняваме, като някакви лелки. Право на глас имат хората, които играят в платената лига.

        За Полки да остане
        fantasy_gt

        Против Полки да остане

        Nikola
        Hakkinen (понеже вече има един против)
        Last edited by Nikola; 11.09.2013, 14:27.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
          Нека не променяме дневния ред, Никола.
          Аз гласувах "за" Полки да остане, въпреки че принципа на равнопоставеност на играчите бе нарушен. Принципите обаче не са закон и поради тази причина направих компромис със себе си, най-вече заради надвисналата опасност да чета глупости девет месеца.
          По-важното е, че гласуването беше нужно заради невнесена сума от играч, а не заради поведението му във форума. Последното е тема за друг разговор и никога не е било част от обсъжданията дали да остане в лигата или не.
          Личното ми мнение е, че заради тъпотиите, с които обича да ни залива, не бих желал да имам нещо общо с него. Обаче това не бе предмет на последното гласуване.
          Нека не правим от мухата слон. Всички знаехте с кой си имаме работа още преди да пропусне да преведе пари на Груеца.
          Полки, ако поведението ти продължава да дразни участниците във форума, смятам, че всички ние ще имаме моралното право да ти върнем парите и по живо по здраво.
          +1
          Не особено кратко,но пределно ясно.
          Евала
          Only God Can Judge me...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Не бе просто са ми интересни тези хора. Имаме някакъв човек, който си позволява да обижда непрекъснато хората, когато нещата не му се случват по неговия си начин. От години играем тази игра и никога не е имало проблем и всички са били коректни. Елементарната логика би била да направим всичко възможно добрия тон да се запази и всеки, който си позволява да обижда другия да не бъде част от тази игра.

            Аз съм против това поклкича да играе в платената лига. Кой е за и кой е против.
            Нека не променяме дневния ред, Никола.
            Аз гласувах "за" Полки да остане, въпреки че принципа на равнопоставеност на играчите бе нарушен. Принципите обаче не са закон и поради тази причина направих компромис със себе си, най-вече заради надвисналата опасност да чета глупости девет месеца.
            По-важното е, че гласуването беше нужно заради невнесена сума от играч, а не заради поведението му във форума. Последното е тема за друг разговор и никога не е било част от обсъжданията дали да остане в лигата или не.
            Личното ми мнение е, че заради тъпотиите, с които обича да ни залива, не бих желал да имам нещо общо с него. Обаче това не бе предмет на последното гласуване.
            Нека не правим от мухата слон. Всички знаехте с кой си имаме работа още преди да пропусне да преведе пари на Груеца.
            Полки, ако поведението ти продължава да дразни участниците във форума, смятам, че всички ние ще имаме моралното право да ти върнем парите и по живо по здраво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Не бе просто са ми интересни тези хора. Имаме някакъв човек, който си позволява да обижда непрекъснато хората, когато нещата не му се случват по неговия си начин. От години играем тази игра и никога не е имало проблем и всички са били коректни. Елементарната логика би била да направим всичко възможно добрия тон да се запази и всеки, който си позволява да обижда другия да не бъде част от тази игра.
              Аз съм против това поклкича да играе в платената лига. Кой е за и кой е против.
              Майтап
              Но стана голям цирк.Това е една от причината да не се хващам на пари.Нек'ви неизплатени басове, нек'ви колко пари, пък незнамсиквоси ....
              Колко ви е по-интерсна платената лига като се хабят нерви да се обяснявате един на друг толкова време?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Искай им ЕГН-тата и адреса "за кореспонденция" ....
                Не бе просто са ми интересни тези хора. Имаме някакъв човек, който си позволява да обижда непрекъснато хората, когато нещата не му се случват по неговия си начин. От години играем тази игра и никога не е имало проблем и всички са били коректни. Елементарната логика би била да направим всичко възможно добрия тон да се запази и всеки, който си позволява да обижда другия да не бъде част от тази игра.

                Аз съм против това поклкича да играе в платената лига. Кой е за и кой е против.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Не мога да ви чета драмите. В крайна сметка полкича остава ли в лигата и ако да кой е гласувал "За"?
                  Искай им ЕГН-тата и адреса "за кореспонденция" ....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Не мога да ви чета драмите. В крайна сметка полкича остава ли в лигата и ако да кой е гласувал "За"?
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Язе твърдо подкрепям Груйчето и сметам, че тая слива Полкича требе да бъде брутално обезчестена заради раздора, който вся у убавата тема!!! И след като бъде силно употребена , сливата следва да бъде ИЗХВЪРЛЕНА от всичкото лиги FOREVER!

                      VENCEREMOS!
                      Last edited by BatSvetlio; 10.09.2013, 15:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eaglee Разгледай мнение
                        Имаш и от мен един глас за Полки. Все пак е Артилерист, и не мога да не го подкрепя.
                        ок, темата е приключена, ако полки внесе сумата до края на седмицата, ше го включа в лигите. Ако не ги преведе - остава изключен за този сезон. И понеже съм "едновластен самодържец", в случай, че и след 16.00 часа на 13.09 нямам преведена сумата по сметката, за което ще ви уведомя в 16.01, ако се стигне до подобна ситуация, а държите полки да участва, моля да ми кажете човек и банкова сметка, по която да преведа сумата, да му предам администраторските права и да се самоизключа и от двете лиги. Успех на всички - жалко е, че за пореден път българите просто скланяме главичка на принципа - абе, айде голяма работа, по-умният отстъпва и т.н., а после мрънкаме как мангалите не си плащали тока, ама го ползвали и имали същите права, като редоовните платци. Жалко.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          ok, значи пускаме полки в лигата без смени, след като си преведе 20-те кинта - имаме мнозинство за там. Очаквам още един глас в негова полза измежду Гивън, Ийгъла и уикенд старс........
                          Имаш и от мен един глас за Полки. Все пак е Артилерист, и не мога да не го подкрепя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Цирка при баровците от платената лига вече е по-хубав от тоя в парламента.Айде стегнете се.
                            +1
                            Просто ако продължава в същия стил догодина няма да бъде включен и толкова.
                            Груйче, недей да падаш до неговото ниво и лично аз смятам всичко ще е Ок.
                            Only God Can Judge me...

                            Коментар


                            • Цирка при баровците от платената лига вече е по-хубав от тоя в парламента.Айде стегнете се.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                не мисля, че някога съм имал отрицателно отношение към когото и да било в лигата и също така смятам, че съм един от основните "виновници" тази лига да съществува - дори създадох темата по въпроса. Винаги съм искал да има някакво спортно съперничество и начесване на езиците, но поне до ниво взаимно уважение. Не съм върнал никой, който е пожелал да участва, не съм сложил прегради, спомагал съм за максималното развитие на лигата и популяризирането й, поздравявал съм всеки за успеха и мисля, че съм бил максимално коректен към абсолютно всикчи, както и почти всикчи са били коректни към мен. И в един момент се появява някой, който решава, че е повече от всички и то след като най-коректно съм го изчакал цели 3 седмици да ми преведе парите (от които 2 след началото на лигата), като в тях съм му написал 2 напомнящи мейла, че отгоре на всичко ми държи и сметка и наглее!!! И всички вие сте съгласни с подобно поведение, едва ли не го поощрявате Е, аз нямам желание да участвам в подобна пародия, колкото и да ми е интересна самата лига - капката катран в меда разваля всичките му вкусови качества. Ако полки се беше извинил и помолил да го включим отново - ок, макар че пак не е в правилата, но да речем, че на всеки се случава, но да съм обвиняван във всички грехове и то от човек, дето е наран до ушите в лайна и всички други само да клатят полуодобрително глава - е, няма как да стане Когато една ябълка почне да загнива и не изрежеш навреме загнилото, загнива цялата, аз не искам да виждам труда си оплюван и правилата - неспазвани. Въпрос на принципи!!!
                                Не те обвинявах в нищо, а просто изразих съжаление, че тръгнаха към разваляне нещата за догодина. Позицията ми да го оставим в лигата при условие, че никой от останалите не е против това, беше продиктувана от това да сме повече участници и да е по-интересно. Не съм съгласен и не одобрявам нещата, които изписа по твой адрес и мисля, че го бях написал в някое от предходните си мнения. И да, най-правилният подход беше "Момчета, съжалявам за забавянето, имах обективни причини да не успея да преведа скромната сума, но все пак ако нямате нищо против бих искал да се включа в платените лиги." но явно някои за участници тук обвиненията и нападките са най-лесния инструмент да постигат целите си. Толкова от мен по темата!
                                "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                                Коментар

                                Working...
                                X