IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Ето и победителите


    Платена стандартна:


    - Първо място - 900 кинта - Ноа'с арк - Свилен - честито, уникален резултат!!!
    - Второ място - 450 кинта - Сейнт Максимин>Меси - Виктор
    - Трето място - 250 кинта - Гопето - Георги
    - Четвърто - 150 кинта - Байерн Мюнхен - Цветелин
    - Пето - 100 кинта - Анонимъс - Калин
    - Шесто, седмо, осмо - 50 кинта - Борис, Асен и Славчо
    - най-добър седмичен - 100 кинта - Мишо ис рийк - Йордан със 155 точки


    Платена без смени:

    Победител - 100 кинта - Краси
    Втори - 60 кинта - Сен


    Честито на всички, който се разпознае, да пише и да му пращам За догодина не оставям входове, тъй като не знам дали ще правя лигата отново.
    Някой нещо да знае, ще има ли лига на инвестора тази година?
    Liverpool Forever

    Коментар


    • Как само се подиграха с датчаните…а? Нямам думи просто. На път съм тотално да загърбя това, в което се превръща (или вече се е превърнал) футбола…
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Здравей, няма никакво нарушение на правилата - въпросното условие важи само за лигата без смени, за другата лига няма ограничения. Успех догодина
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Пет от тези осем човека не са спазили правилото за трансферите. Едно правило сте сложили и него дори не изпълнявате.. Защо подвеждате другите играчи???

          Коментар


          • Тази година направо обезсмислихте лигата. О.о

            Поздравления на всички. Догодина ще натисна повече.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Ето и победителите


              Платена стандартна:


              - Първо място - 900 кинта - Ноа'с арк - Свилен - честито, уникален резултат!!!
              - Второ място - 450 кинта - Сейнт Максимин>Меси - Виктор
              - Трето място - 250 кинта - Гопето - Георги
              - Четвърто - 150 кинта - Байерн Мюнхен - Цветелин
              - Пето - 100 кинта - Анонимъс - Калин
              - Шесто, седмо, осмо - 50 кинта - Борис, Асен и Славчо
              - най-добър седмичен - 100 кинта - Мишо ис рийк - Йордан със 155 точки


              Платена без смени:

              Победител - 100 кинта - Краси
              Втори - 60 кинта - Сен


              Честито на всички, който се разпознае, да пише и да му пращам За догодина не оставям входове, тъй като не знам дали ще правя лигата отново.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Какво става с лигата? Защо някои правила не се спазват? Временния водач Свилен Стоев с отбор Noah'Ark едва този кръг си използва втората Дива Карта.. Още двама-трима хитреци също са я изпозвали след края на зимния трансферен прозорец.. Какво правим? Естествено, че това е по-добра стратегия да си я запазиш за по-късен етап отколкото да я използваш точно в определения период за зимни трансфери, но нали това беше едно от малкото правила в лигата?

                Коментар


                • Да бе, аз я тровя, мамун с мамун такъв Никъв ме няма тази седмица, ма си държа сите чипове заедно, само дивата карта сложих. Дълго време държава Робъртсън и той ме дръпна назад. сега пък Къдравелко ме дърша назад. Абе странен сезон, но все се надявам, че във втората ми комарджисйак лига ще вляза в джакпота, а там ми е по-важен - за първата, идея нямам

                  Иначе в лигата без смени се обърках и направих смени, така че отпаднах автоматично от играта, но здраве да е, догодина пак
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Петък, 1630. Стига с тая работа, няма крака да избяга. Намерих темата точно между FEEI и Градус, не ѝ приляга

                    Някой четящ в клуб 100 след GW26? В Tikvestor.bg виждам четирима, за комарджийските - не знам.

                    Издухахте ли чиповете? И защо няма специален плакет "Заслужил Инвеститор" за най-висок Team Value - 107.2 млн ще го бие ли някой?

                    П.П. Груйче, тук ела, че тровиш борсата и прословутото "лупкане на мечки" така и не започва масово

                    Коментар


                    • Я да повдигнем темата малко.

                      Заложих на Ман Сити с КДБ, Стърлинг и Уолкър. Следващите 8-10 кръга са идеални да се върнат в челото и да си оправят головата разлика. Дори и това да стане, може пак да не е било оптимално, защото трябваше да продам Сон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        Честито на ЦСКА, супер са, браво, много добър мач изиграха Най- после разгеле пак сме в групите , да видим кви ще ги свършиме там
                        А с гувеата кво става.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение
                          Kак да се регистрирам за Лигата
                          Ако прочетеш 10-на мнения надолу, ще намериш кода

                          Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Пуснаха фентъзито, а с него и новата лига на тиквестора

                          Ето я безплатната - Code to join this league: kjlx5r
                          За другата няма как да се включиш, защото там записването приключи отдавна, но догодина пак ще я направим
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Е няма ли кой да честити на ЦСКА? Какви фенове сте?
                            Айде честито от мен!

                            Абе говедата докъде я докараха. Няма ли да фалират вече.
                            Честито на ЦСКА, супер са, браво, много добър мач изиграха Най- после разгеле пак сме в групите , да видим кви ще ги свършиме там

                            Коментар


                            • Kак да се регистрирам за Лигата

                              Коментар


                              • Е няма ли кой да честити на ЦСКА? Какви фенове сте?
                                Айде честито от мен!

                                Абе говедата докъде я докараха. Няма ли да фалират вече.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X