IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    ами то това му е интересното на фентъзито - ако няма дърляне и не натривам от време на време носа на Колеца (или той моя, което по-често се случва, заради калитаршината му), си идваме до обикновена игричка, без особен интерес
    Чак ми се прииска да скоча в колата и довечера да ви гледам на живо...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
      Яко!
      Започна се.
      ами то това му е интересното на фентъзито - ако няма дърляне и не натривам от време на време носа на Колеца (или той моя, което по-често се случва, заради калитаршината му), си идваме до обикновена игричка, без особен интерес
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
        Иванович е доста пари и ще го разкарам през идните седмици със сигурност. и с кинтушките ще ъпгрейдна я халфовата линия, я нападение. Ще видим.

        Дзеко не само ще бъде титуляр срещу Хъл, но ще ми е и капитан най-вероятно, което вече съвсем ще те обезнадежди. защото ти нямаш адекватен капитан за идния кръг освен Силва.

        Освен това към момента няма да ти играят 4ма играчи, така че очаквам отново да си -4 и така ти така през идния кръг да ти дръпна с още 25 точки та да ги направим 50 за три кръга.
        искаш ли да вържем бас, че следващият кръг ще имам повече точки от теб На 20-на кинта или почерпка следващия път като се видим - ей-така тръпка да има и да покажеш, че си стоиш зад думите
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Яко!
          Започна се.

          Коментар


          • Иванович е доста пари и ще го разкарам през идните седмици със сигурност. и с кинтушките ще ъпгрейдна я халфовата линия, я нападение. Ще видим.

            Дзеко не само ще бъде титуляр срещу Хъл, но ще ми е и капитан най-вероятно, което вече съвсем ще те обезнадежди. защото ти нямаш адекватен капитан за идния кръг освен Силва.

            Освен това към момента няма да ти играят 4ма играчи, така че очаквам отново да си -4 и така ти така през идния кръг да ти дръпна с още 25 точки та да ги направим 50 за три кръга.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • дрън-дрън, та пляс - върза ти прекалено много в защита и сега се правиш на звезда, апълната трагедия те размаза предишния кръг Порадвай се на временното си водачество, защотот след 3-ти кръг пак ще плачкаш. След края на трансферния прозорец ще видиш и новата ми стратегия, която доста ще те очарова, вервай ми А Арсенал колко са слаби, ще разбереш в края на сезона, когато ще ми висиш 100 кинта
              Колкото до великия ти отбор - наби се с евтинджос нападатели по спомени - Лукаку ти даде доволно много точки, нали а Джеко щеше да ти даде също толкова, но Йоветич се контузи. Та да погледнем пак защитата - ами тя ти е донесла около 50% от чоките в първи кръг и 40% от тези във втори Нищо лошо, но ти абсолютно винаги си твърдял, че защитата не ти е приоритет и просто запълваш дупки с нея - раздвоение ли усещам или
              П.С. Очаквам Джеко да не играе срещу Хъл - пречувствие просто
              Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Отборът ти е пълна трагедия.

              Дал си 7 м. за някакъв световно неизвестен играч от Норич. По колко гола очаква да вкарват Норич на мач, за да ти се избие този трансфер? Имаш Мертезакер, който не виждам, как ще ти даде CS, когато Арсенал са толкова слаби. Имаш и Сабалеа, който след като се контузи Компани ще ти дава CS веднъж на три мача.

              Иначе от 7 титулярни играчи в нападение 4 ни се припокриват. Това че играчите, които имам аз правят точки не е късмет а просто правилно решение.

              И защитата ми е перфектна. За първи път наливам толкова много в защита и засега ми се получават нещата. Колман ще се качи качва с 0.2 на седмица поне още 4 седмици.

              Сега си купих и вратар, така че съвсем ще загънеш цирка, Груйче. Приготви се за поредната година страдание и оправдания.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Отборът ти е пълна трагедия.

                Дал си 7 м. за някакъв световно неизвестен играч от Норич. По колко гола очаква да вкарват Норич на мач, за да ти се избие този трансфер? Имаш Мертезакер, който не виждам, как ще ти даде CS, когато Арсенал са толкова слаби. Имаш и Сабалеа, който след като се контузи Компани ще ти дава CS веднъж на три мача.

                Иначе от 7 титулярни играчи в нападение 4 ни се припокриват. Това че играчите, които имам аз правят точки не е късмет а просто правилно решение.

                И защитата ми е перфектна. За първи път наливам толкова много в защита и засега ми се получават нещата. Колман ще се качи качва с 0.2 на седмица поне още 4 седмици.

                Сега си купих и вратар, така че съвсем ще загънеш цирка, Груйче. Приготви се за поредната година страдание и оправдания.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • много си ми е добър отборът - ще видиш следващата седмица, ако Бранко не ви зашие нещо още утре, де При теб е голям късмет, че Джеко изобщо играе, защото Йоветич изведнъж се контузи, но и това го има, а и както ти казах, свикнал съм

                  За утре съм запазил маса за 9.30 на мое име за 8 човека, така че ако има още желаещи за сбирката - да ми пишат на лични
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Е кое не ние еднакво бе? хаах Я виж отборите. в нападение си взел някакъв безхаберник от Норич, който и ти не знаеш за чий ти е.

                    Този кръг ти върза, че Колман наби греда и не му върза, иначе щеше да ревеш, като линейка дори повече и от сега. хаха Енрике няма да ти се вярва, колко точки ще ми даде през идните 3-4 кръга.

                    Като ти гледам отборчето май и идния кръг ще си -4 или направо wild card-a? .

                    Класика.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      Е каква преценка бе? Имаме почти еднакви офанзивни играчи с тази разлика, че капитанчето ми вкара, а и ти го нямаш.
                      не се еднакви, яъ мъ прущаваш Джеко ти е компенсация за миналия кръг, когато не му дадоха чиста асистенция, но разликата ти я правят защитниците, а ти сам каза, че защитата не те вълнува и си налял всичко в атака и халфове, до степен, че дори играеш без вратар А реално миналия кръг те извади Колман с гола, асистенцията и бонуса, а този - Енрике с бонуса и асистенцията. Реално те извади Миньоле, който ми прецака хем двойните точки на капитана, хем ти даде точки на Енрике, но и това го има в зара, а и знам, че си си калитар
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Това говори само за лоша преценка и калитарщина,
                        Е каква преценка бе? Имаме почти еднакви офанзивни играчи с тази разлика, че капитанчето ми вкара, а и ти го нямаш.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Как си Груйче?
                          каУитар Не може разликата да ти я правят защитниците, където си налял най-малко Това говори само за лоша преценка и калитарщина, ама утре Бранко Иванов като ви зашие 2 гола и ще е весело
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Как си Груйче?
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • И аз си изплясках дивата-карта! Явно разбиранията ми значително се разминават с тези на Мойс и Мауриньо и с формата на играчите на Арсенал!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                "Айде нАдай се коньо на зелЕна трЕва"....
                                е, не мяза толкова на кон като Стъридж, ама пак е црън, а и тревата на острова винаги си е зелена
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X