IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Българският казан в ада не е случаен...

    Точната дума, заради която гърми, е "negerche". Само им го дай това на англичаните, кажи, че българин го е казал/написал и гледай сеир. Тъжно. Дано догодина пак спечели българин по някакъв неведом начин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Всъщност, точно както и предполагах - лафчета между приятели в чат:

      Сашо Антонов бе свален по служебен път заради коментар, който е "изваден от контекста", по думите му. В частен роден чат, в който се обсъжда виртуалната лига, Антонов нарекъл Рахийм Стърлинг с презрителното "негър".

      И от Премиършип във вторник съобщиха: "Отборът, който преди това заемаше първото място, беше премахнат от FPL заради нарушаване на нашите условия".

      "По някакъв начин неща, които съм написал в частен чат в Messanger с петима мои приятели, стигна до Висшата лига. В отговор от Премиършип решиха да упражнят правото си и да ме отстранят като победител, анулирайки моите точки за сезона. За да поясня, това, което пишем в нашите чатове, са футболни закачки, които не се различават по нищо от другите подобни чатове.

      Причината за дисквалификацията ми е моментен яд срещу един играч, изразен в чат между приятели, като не съм целял да обидя когото и да е на каквато и да е основа. Бях дисквалифициран, защото нещо беше извадено от контекста на малък български частен чат от човек, който със сигурност не ми желае доброто в живота, и направи така да изглеждам като човек, какъвто не съм", заяви Антонов.

      На тоя, дето му е пратил чата, му пожелавам всичко "най-хубаво"!
      Принципно пича може да съди админите на играта, ако са използвали личната му кореспонденция за официално разследване, без значение как са я придобили. Не си струва обаче, наградите реално са символични, а вкуса от победата е вече вгорчен. Надявам се поне завистника да търси зъботехник в момента...

      Коментар


      • Всъщност, точно както и предполагах - лафчета между приятели в чат:

        Сашо Антонов бе свален по служебен път заради коментар, който е "изваден от контекста", по думите му. В частен роден чат, в който се обсъжда виртуалната лига, Антонов нарекъл Рахийм Стърлинг с презрителното "негър".

        И от Премиършип във вторник съобщиха: "Отборът, който преди това заемаше първото място, беше премахнат от FPL заради нарушаване на нашите условия".

        "По някакъв начин неща, които съм написал в частен чат в Messanger с петима мои приятели, стигна до Висшата лига. В отговор от Премиършип решиха да упражнят правото си и да ме отстранят като победител, анулирайки моите точки за сезона. За да поясня, това, което пишем в нашите чатове, са футболни закачки, които не се различават по нищо от другите подобни чатове.

        Причината за дисквалификацията ми е моментен яд срещу един играч, изразен в чат между приятели, като не съм целял да обидя когото и да е на каквато и да е основа. Бях дисквалифициран, защото нещо беше извадено от контекста на малък български частен чат от човек, който със сигурност не ми желае доброто в живота, и направи така да изглеждам като човек, какъвто не съм", заяви Антонов.

        На тоя, дето му е пратил чата, му пожелавам всичко "най-хубаво"!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение

          Евалата бате, останалите 7.5млн играчи никога не са псували съдии или черни печки по време на мач
          И това в личен чат - човече, колко дребна душа трябва да си, за да го рипортнеш! Предполагам, че е написал нещо от сорта - добре че тая печка стърлинг не заби хеттрик, щото иначе щях да го духам за първото място - стандартен разговорен език, когато си лафиш с приятели. Аз какви изразни средства имам, сигурно трябва да ме баннат още на старта...

          Обаче мизерникът, който го е рипортнал е @№@$%$№%$, абе нямам думи, просто нямам думи. "българин" - пфу, отврат!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
            Въпреки че сме офсийзън, днес се разсеях напълно от опънинг бела на NYSE, за да следя уникалната драма с ФПЛ шампиона - българина Александър Антонов.

            Истински аутрейдж във всички социалки!

            Много е вероятно Цацко да е направил расистки изказвания, но по-дълбокият проблем е, че тези изказвания са (вероятно) направени в прайват групи и чатове. Ако ФПЛ се позовават на лична кореспонденция, а те изглежда се, скандалът ще е много голям.

            Страничен ефект е, че повечето от нас (може би всички), имаме по две места нагоре днес в OR ранкинга.
            Евалата бате, останалите 7.5млн играчи никога не са псували съдии или черни печки по време на мач

            Коментар


            • Въпреки че сме офсийзън, днес се разсеях напълно от опънинг бела на NYSE, за да следя уникалната драма с ФПЛ шампиона - българина Александър Антонов.

              Истински аутрейдж във всички социалки!

              Много е вероятно Цацко да е направил расистки изказвания, но по-дълбокият проблем е, че тези изказвания са (вероятно) направени в прайват групи и чатове. Ако ФПЛ се позовават на лична кореспонденция, а те изглежда се, скандалът ще е много голям.

              Страничен ефект е, че повечето от нас (може би всички), имаме по две места нагоре днес в OR ранкинга.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                Тази година се пуснах само в Тиквестор.БГ лигицата, завърших с посредствените 2234 т. Може ли скрийншот или най-добре лийг ID, за да видя имам ли място в комарджийската

                В последния кръг се прострелях в крака с КДБ -> Марез на фрий хит. И да се включа догодина, сигурно ще съм донор
                ето - https://fantasy.premierleague.com/le...13/standings/c

                Лудакис, разбрано
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Тази година се пуснах само в Тиквестор.БГ лигицата, завърших с посредствените 2234 т. Може ли скрийншот или най-добре лийг ID, за да видя имам ли място в комарджийската

                  В последния кръг се прострелях в крака с КДБ -> Марез на фрий хит. И да се включа догодина, сигурно ще съм донор

                  Коментар


                  • брой ме като депозит за другия сезон

                    Коментар


                    • Ето ги и печелившите за фентъзито - ще помоля всеки да ми пусне сметка, по която да преведа съответната сума

                      Платена стандартна:

                      - Първо място - VanToTrade - 900 кинта (преведени)
                      - Второ място - Owngoal Army - 500 кинта (преведени)
                      - Трето място - KGBG - 300 кинта (преведени)
                      - Четвърто - Чардафон - 200 кинта (преведени 150, депозит 50 за догодина)
                      - Пето - Malinka - 150 кинта (преведени)
                      - Шесто - Anonymous - 100 кинта (преведени 50, депозит 50 за догодина)
                      - седмо - TiTiKaKa - 50 кинта (преведени)
                      - осмо - Trakia Stamboliiski - 50 кинта
                      - девето - Red Army - 50 кинта (депозит за догодина)
                      - десето - machkai grisho - 50 кинта (депозит за догодина)
                      - най-добър седмичен (точките са след смени, чисти) - Malinka - 100 кинта (депозит за двама играчи за догодина)

                      Платена без смени:
                      Победител - No suns no mercy - 120 кинта (преведени 100, депозит 20 за догодина)

                      На всички победители - честито и догодина пак. Аз съм втори в лигата без смени и втори за най-добър седмичен, а финално изпуснах топ 10 с мега слаб резултат в последния кръг, така че за мен потупване по рамото. Разбира се, който иска, може да остави вход за догодина (т.е. след 6 седмици), но в момента не събирам пари за новата лига, каквато със сигурност ще направим. За новата лига ще събирам суми след 15.08. Хубаво лято на всички и пращайте сметки
                      Last edited by Грую Груев; 12.08.2020, 10:33.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Свърши се, утре ще напиша кой колко печели и ще искам сметки за превод. Поздравления за всички, аз ще съм за догодина
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                          И аз се боря за топ 10
                          Браво, аз вече не, след поредната убиташка вечер на твоите любимци и резаната къдрава салата, отчела се само с един кирлив асист срещу най-слабният гост в лигата, а ми беше троен кап... Нищо де, има още 5 кръга
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • И аз се боря за топ 10
                            Liverpool Forever

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Имаш ли Бруно, щото е задължителен просто. Аз съм с трима от Юнайтен -Бисака (идеален за последните два кръга), Бруно и Ръжта. Мислех и Марсиал, но трябва да правя минуси, за да го сменя евентуално с Ръжта, а и не е много сигурно, че ще да де повече точки от него. Но Бруно е задълже - бие всичко
                              Точно между Фернандес и Марсиал избрах втория. Сега не ми стига 0.1 за да ги обърна, но явно е нужно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ludakrava Разгледай мнение
                                Оф, тъкмо проверих резултата от снощи...
                                Тази седмица смених бразилчето с Марсиал, а той така да ме прецака
                                Имаш ли Бруно, щото е задължителен просто. Аз съм с трима от Юнайтен -Бисака (идеален за последните два кръга), Бруно и Ръжта. Мислех и Марсиал, но трябва да правя минуси, за да го сменя евентуално с Ръжта, а и не е много сигурно, че ще да де повече точки от него. Но Бруно е задълже - бие всичко
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X