IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нямаме бас. Пак се изплаши.

    Може да направим 1 към 2 ако преди това ми кажеш, кои играчи си взел.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Ами аз съм навит да ги заложим тези 10 кинта, ако ми дадеш 3 коефициент. Все пак:

      1. Знаеш ми много добре отбора, а ти си направил два трансфера, които ти дават доста голям edge;
      2. Водиш ме няколко точки.

      Имаш оферта.
      водя ти 2 точки, след трансферите, което си е в рамките на стат. грешка, така че чак пък коеф 3 - това би следвало да значи, че отбрът ти е брутално слаб Можем да го изграем на 1:1 за чисти точки, без да включваме минуса за трансфера или, ако искаш и с минуса, то тогава ще е 2:1, но за мен - щом ти искаш 3:1 за 2 точки разлика, то при -4, би следвало да получа поне 2:1
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Ами аз съм навит да ги заложим тези 10 кинта, ако ми дадеш 3 коефициент. Все пак:

        1. Знаеш ми много добре отбора, а ти си направил два трансфера, които ти дават доста голям edge;
        2. Водиш ме няколко точки.

        Имаш оферта.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Ах ти маймунке!

          Искаш ли да сформираме някакво ново басче, дали ще имаме нов водач в класирането след края на кръга?
          Може, що да не може - и без това ти вися 10 кинта, така че дабъл ор нъфинг
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Ах ти маймунке!

            Искаш ли да сформираме някакво ново басче, дали ще имаме нов водач в класирането след края на кръга?
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Груйче, защо те е шубе да кажеш, кой си напазарувал?

              Аз ти казах. че няма да правя трансфери тази седмица, така че не сте стеснявай моля те.
              не е шубе, просто суеверие Ти може и да не пазариш, ама врагът не спи
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Груйче, защо те е шубе да кажеш, кой си напазарувал?

                Аз ти казах. че няма да правя трансфери тази седмица, така че не сте стеснявай моля те.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Е то сами, ако не си вЕрваме кой бе братчето ми?
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • вЕрвайте си, а междувременно кой е първи
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Е Маринец.

                      Аз си мисля, че Груеца все още запазва някакви шансове за второто място, въпреки че ако запазиш тренда да му съкращаваш точки всеки кръг няма да му е много хубаво в края на сезона. .
                      The weak are meat and the strong do eat.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                        Абе ти ме водеше, дори и с повече но класата си казва тежката дума. Сега ми е много интересно, какви избушеняци си напазарувал, ама мълчиш като партизан на разпит.

                        Ако няма някакви контузии се очетава да не правя трансфери тази седмица.
                        Момчета, стягайте се, че Коледа иде!
                        Прогнозата ми за трансферите на Груеца - Лампард и Мертерзакер???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          е, тъкмо става по-интересно - иначе щеше да е голяма скука да те водя с 40-50 точки
                          Абе ти ме водеше, дори и с повече но класата си казва тежката дума. Сега ми е много интересно, какви избушеняци си напазарувал, ама мълчиш като партизан на разпит.

                          Ако няма някакви контузии се очетава да не правя трансфери тази седмица.
                          The weak are meat and the strong do eat.

                          Коментар


                          • е, тъкмо става по-интересно - иначе щеше да е голяма скука да те водя с 40-50 точки
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Виждам.

                              От инат да не вземеш Рууни и Азар скивай, колко точки ти свалих. Последните 4 мача на Рууни са 12, 12, 4 11.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • е, тогава имат шанс да вкарат А това дето идва е само онова, което сам си направиш - аз знам какво правя, тръст ми
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X