IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на инвеститорите на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве на инвеститорите с Розе от РЮА и сиренце от Кърнаре.

    Коментар


    • Наздраве за БФБ!
      Днес съм на салата от червено цвекло и магданоз, желиран език и домашарка от Карабунар

      Коментар


      • хайнекен и хамон наздраве

        Коментар


        • Наздраве бичета!
          Дано ребалансирането на Софка е успешен ход. Аз съм на печена агнешка главичка със Загорка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Наздраве, тигри!!!
            Да сте живи, здрави и с ноктите от мечи лапи скоро да си правим гердан!!!
            Много готино пожелание Тони, браво. пожелавам го да се сбъдне на всички из нашето мило бфб
            Да окачим по един амулет с малко меча козинка
            Ама друго си е да погалиш мечката,
            Можело да носи и късмет
            (битува такова поверие) ))
            Добре сте се сетили за темата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Наздраве, тигри!!!
              Да сте живи, здрави и с ноктите от мечи лапи скоро да си правим гердан!!!
              Наздраве и честит празник!
              Аз в момента съм само къси !
              Време и за мечки според мен!

              Коментар


              • Наздраве, тигри!!!
                Да сте живи, здрави и с ноктите от мечи лапи скоро да си правим гердан!!!

                Коментар


                • Тук да не са закъсали инвеститорите за пиене ,че и темата е няма

                  Коментар


                  • Брей не мога да намеря темата наздраве на всички Инвеститори на БФБ и по целия свят ,гроздова ракия и пролетна салата
                    Един поздрав
                    https://www.youtube.com/watch?v=Bk0W1-LlI-k
                    Last edited by lobos; 18.04.2018, 19:49.

                    Коментар


                    • Наздраве на всички инвеститори на нашата родна борса!
                      http://www.pan.bg/view_article-68-41...lekarstvo.html

                      Коментар


                      • Наздраве! Сипал съм смокинова..., мезенце туршийка и тефалокири..

                        Коментар


                        • Добре е човек да се върне за малко в къщи и да види как е домашното вино и да мези с хубав Хамон наздраве банда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            За сега имам още малко домашарка ,Лорде тук имотите са цифра
                            Догодина живот и здраве ,се радвам да се видим на сбирката
                            Пожелавам приятни емоции, независимо дали за кеф или командировка си там! За имотите се досещам, ама трябва и ти да набивал канчетата на влакогонците

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              Ква ракия предлагат "независимите" каталунци? Ти за тва ли не доде на год. среща?
                              За сега имам още малко домашарка ,Лорде тук имотите са цифра
                              Догодина живот и здраве ,се радвам да се видим на сбирката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Наздраве от слънчева Ибиса ,още съм на ракия и пролетна салата с Румънска марула
                                Ква ракия предлагат "независимите" каталунци? Ти за тва ли не доде на год. среща?

                                Коментар

                                Working...
                                X