IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Печеливш бизнес!!!! Кой е той в настоящето?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • рентиерство

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
      1-во. Ще се махна от България.

      2-ро. Ще направя софтуерна компания с част от парите.

      3-то. Ще се откажа от БГ гражданството си и ще си сменя името (за да не казват после, че съм "успял Българин" - щото България нЕма да има никаква заслуга за успеха ми)
      Мислим по абсолютно един и същ начин !!!!

      Коментар


      • 1-во. Ще се махна от България.

        2-ро. Ще направя софтуерна компания с част от парите.

        3-то. Ще се откажа от БГ гражданството си и ще си сменя името (за да не казват после, че съм "успял Българин" - щото България нЕма да има никаква заслуга за успеха ми)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
          Дохтуре, добре ли си?

          Коментар


          • Великани https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
            Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

            Коментар


            • http://www.dnesplus.bg/News.aspx?n=629927

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Ба ли маа му... На околовръстното и по 5 кинта свирката има. На Ариана и аз не знам
                Старо ти е инфото, Ц.Ц. разби конкуренцията на скъпите бардаци, пазарът не е свободен, а цените - картелни.
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  - И за колко ти правят свирките, примерно ? Мойто няма проблем, на неговото правт винаги и за без пари...
                  Ба ли маа му... На околовръстното и по 5 кинта свирката има. На Ариана и аз не знам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Поръчал съм хиляда шапки, тениски , свирки, знамена и - сини и червени с надписи ЛЕВСКИ, ЦСКА, БСП,ОСТАВКА и илюстрация на един оранжев юмрук, та утре край "Ариана" се надаме да ми е печеливш бизнесо
                    - И за колко ти правят свирките, примерно ? Мойто няма проблем, на неговото правят винаги и за по без пари...
                    Last edited by Pyramid; 16.11.2013, 14:01.

                    Коментар


                    • Поръчал съм хиляда шапки, тениски , свирки, знамена и - сини и червени с надписи ЛЕВСКИ, ЦСКА, БСП,ОСТАВКА и илюстрация на един оранжев юмрук, та утре край "Ариана" се надаме да ми е печеливш бизнесо

                      Коментар


                      • Сп. "Икономист": Сложно е да се прави бизнес в България

                        Честните фирми остават малки и стоят настрана от правителството, коментира изданието"Възможно е да се прави бизнес в България. Но е сложно", пише списание "Икономист" в новия си брой. В материал от секция "Бизнес" със заглавие "Да успееш въпреки държавата" британското издание отбелязва, че по данни на неправителствената организация "Трансперънси интернешънъл" България е най-корумпираната страна в Европейския съюз, и допълва, че хората недоволстват заради корупцията от години и че няколко последователни правителства са направили малко реформи за подпомагане на почтения бизнес. Фирмите в България прекарват повече време в попълване на данъчни формуляри, отколкото в която и да е друга страна от ЕС, посочва "Икономист". Изданието допълва, че в класацията на европейските държави за времето, необходимо за изваждане на лиценз България е на дъното и само Кипър, Малта и Испания се представят по-зле. Цитирайки мнения на български бизнесмени, публикацията отбелязва, че един от най-големите проблеми пред бизнеса в България е качеството на образованието. Материалът в "Икономист" заключава: "Формулата на бизнес успеха в България изглежда е да се специализираш, да произвеждаш за износ и да останеш достатъчно малък, за да не засегнеш нечии могъщи интереси. Всичко, което изисква държавна подкрепа (квалифициран труд, инфраструктура), отнема безкрайно дълго време. Български предприемачи казват, че нещата не са толкова зле, колкото са били. Но членството в ЕС и годините на повишаване на жизнения стандарт увеличиха очакванията на хората. Ако бизнесът ги покрива, то е въпреки правителството, а не заради неговата помощ."

                        Прочети повече на: http://www.novini.bg/news/166461-%D1...%B8%D1%8F.html
                        Да бъде благословен българският Ян Палах (Д-р. Н.Черкезов) - за усмиването на SCI с коментарите си.

                        Коментар


                        • За мен бизнеса с наркотици иоръжия е най-печелифшия
                          метални врати, блиндирани врати, метални решетки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Да направим България Швейцария на балканите.
                            Първият автомобилен парк за секс услуги заработи в Цюрих

                            Какво ще ми струва изграждане на такива копторчета?
                            В бг вариант първата нощ ще измъкнат кабелите за тока и тръбите с мивките, а след втората нощ и дъските ще изчезнат.
                            "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                            Коментар


                            • Да направим България Швейцария на балканите.
                              Първият автомобилен парк за секс услуги заработи в Цюрих

                              Какво ще ми струва изграждане на такива копторчета?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Импе, хайде да се сдружим няколко човека и да купим МОЛ Плевен! Догодина няма да имаме такава възможност.
                                Ами купете го - продава се за 10 М лв, а кредита е 50 М.
                                Далавера! 40 М печалба!!
                                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                                Коментар

                                Working...
                                X