IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    И ти си ми един секрет ... Мрънкало тайната.
    Наздраве, Мрън!

    Повела съм проклетото псе на лов. Де що има перушина из алчака - разпердушини я. Ама досущ на мен се е метнало - каквото намери, бяга да го затрапи в някоя дупка за последващо ползване.
    Един птичар и един дупкар ме лаяха снощи на гости. Вероятно са усетили твоето желание да ме уязвиш и са се натягали на Злата кака от вършината. Те си бяха полендашки песове. Затова пък домакинът черпи с хубава ракия, с паниран заек и жолта баничка, та съвсем не мязаше на теб. Поучи се и поправи. Наздраве, Дрънкала!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Кой той?! ОПГ... с Модаратурата? Никогаш! Само тайно и секретно, за да не може се досетиш. Дори да не предполагаш и да се усъмняваш. Макар да си твърде усъмнителна. Е, на, усъмни се в Чиче, че прави дюлевка и не черпи с нея, след което го издигна пръв в списъка за отстрел. Знам аз как да подходя към мнителки като теб. Престорвам се на друг. Провери дали не са ми свили аватара и сега некой стар твой враг да се гаври с габровската ти натура и култура. Наздраве, Дрънке!
    И ти си ми един секрет ... Мрънкало тайната.
    Наздраве, Мрън!

    Повела съм проклетото псе на лов. Де що има перушина из алчака - разпердушини я. Ама досущ на мен се е метнало - каквото намери, бяга да го затрапи в някоя дупка за последващо ползване.

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    То тук маса няма, само барплот. Наздраве и от мен - май ще ми се размине последното море този уикенд, но и така не се оплаквам
    Ще намери той къде да се свре. Щот ловният сезон открит. Не се знае накъде ще погледне оптиката.
    Наздраве!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Не ми се прави на невинен, представителю на организирана престъпна група. Подозирам, че си влязъл в нерегламентирана връзка с уважаемата Модература и дори по-висши представители на Инвестора, за да ме пратят в девета глуха къде около месец.
    Нещо, той, бумерангът така ще те издрънчи по кухото канче, та ще има да даваш заето по празниците.
    Наздраве, Мрън!
    Кой той?! ОПГ... с Модаратурата? Никогаш! Само тайно и секретно, за да не може се досетиш. Дори да не предполагаш и да се усъмняваш. Макар да си твърде усъмнителна. Е, на, усъмни се в Чиче, че прави дюлевка и не черпи с нея, след което го издигна пръв в списъка за отстрел. Знам аз как да подходя към мнителки като теб. Престорвам се на друг. Провери дали не са ми свили аватара и сега некой стар твой враг да се гаври с габровската ти натура и култура. Наздраве, Дрънке!

    Напиши коментар:


  • Грую Груев
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    На Кака й бяха отрязали достъпа до Кръчмата. Виртуалната. Затова няколко пъти ходих в реална.
    Наздраве!

    Мрънкало, перушан рошав! Крий се от справедливия ми гняв под масата!
    То тук маса няма, само барплот. Наздраве и от мен - май ще ми се размине последното море този уикенд, но и така не се оплаквам

    Напиши коментар:

Working...
X