IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Кака е пропаднала между бъчвите и е блокирана. Там да си стои. Граби народе! Барът е ваш.

    На Кака й бяха отрязали достъпа до Кръчмата. Виртуалната. Затова няколко пъти ходих в реална.
    Наздраве!

    Мрънкало, перушан рошав! Крий се от справедливия ми гняв под масата!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Пей, Грую, пей!

    Феновете на Левски готвят нещо невиждано на мача с Хамрун Спартанс тази вечер. От сектор "Б" разкриха, че преди началото на двубоя ще бъдат раздадени 18 000 листовки с текста на новата песен за Мъри Стоилов. А на почивката всички на стадиона ще я запеят, за да влезе във фолклора на "сините".

    Напиши коментар:


  • Грую Груев
    replied
    Аз съм на мач. Наздраве за победата

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Кака е пропаднала между бъчвите и е блокирана. Там да си стои. Граби народе! Барът е ваш.


    Напиши коментар:


  • sinbad
    replied
    Може да нямаш вкъщи уиски, но винаги трябва да имаш лед. Някой може да донесе уиски, но никой няма да донесе лед."
    - Хемингуей

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мчи, откога ме в барманка въздигна!? Аз съм скромен потребител.
    Наздраве, Мръни!
    Глвдам те ангажирам в трудова дейност. Наздраве, Дръни!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Явно барманката срещу него. Ей сега ще я мацне и само на маца ще ми стане. Наздраве, Дрънмацо!
    Мчи, откога ме в барманка въздигна!? Аз съм скромен потребител.
    Наздраве, Мръни!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



    Много сърдит мечокът. Кое не му харесва - питието или мезето?
    Наздраве, Мрънкало!
    Явно барманката срещу него. Ей сега ще я мацне и само на маца ще ми стане. Наздраве, Дрънмацо!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение


    Много сърдит мечокът. Кое не му харесва - питието или мезето?
    Наздраве, Мрънкало!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Баба Меца сега не й е до мен. Брачен период я тресе. Превъзпитанието се отлага за по-късен етап. а кому ли е и нужно. Язе се много харесвам, такава каквато съм.
    Наздраве!
    https://www.google.bg/imgres?imgurl=...AQMyg7egQIARBV

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Ааа, тя Баба Меца ще те изненада по френски, като човешка комедия ще те изненада. А ти, инцидентно възхитена, ще зяпнеш в почуда и ще ръмжиш в отговор, и ще точиш ноктя, па накрая ще склониш..... да поделиш плячката. Около Баба Меца не става да си голема стиска. Що веднъж ще те стисне. Така че приемай го като лагер за превъзпитание, като метод за каляване на волята и средство за самопоправяне. Сънувай я Баба Меца, прегръщайте се с нея, пийте по един ром и дим да те няма, та чак до тиквената губерния бегай да станеш нов човек и блага баба, с позорно, порочно минало. Наздраве, Дрънто!
    Баба Меца сега не й е до мен. Брачен период я тресе. Превъзпитанието се отлага за по-късен етап. а кому ли е и нужно. Язе се много харесвам, такава каквато съм.
    Наздраве!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мръни, знаеш, при мен фантазията и въображението в достатък. Голям, превелик. И откъм евентуалности не мога да се оплача. Ама за тренировка не ме търси. По ми харесва нещата да стават инциденли, един вид изненада да има
    Наздраве, Мрънкало!
    Ааа, тя Баба Меца ще те изненада по френски, като човешка комедия ще те изненада. А ти, инцидентно възхитена, ще зяпнеш в почуда и ще ръмжиш в отговор, и ще точиш ноктя, па накрая ще склониш..... да поделиш плячката. Около Баба Меца не става да си голема стиска. Що веднъж ще те стисне. Така че приемай го като лагер за превъзпитание, като метод за каляване на волята и средство за самопоправяне. Сънувай я Баба Меца, прегръщайте се с нея, пийте по един ром и дим да те няма, та чак до тиквената губерния бегай да станеш нов човек и блага баба, с позорно, порочно минало. Наздраве, Дрънто!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Къли, според мен и у двете полукълба само еротични вихри се въртят и замитат останалите мисли. Например като видиш Чиче, забравяш, че може те почерпи с дюлевка, ами пред очите ти веднага изскача оня фалически прибор - карабината, та почваш да се увиваш около нея и да кълнеш клетото чиченце. Не ме фърляй в заблуждения, ами се замисли дали и ти да не пофантазираш за разни баби меци, щото дори Балзак е фантазирал за тях. Па ако ти излезе късметът реално да са гоните и припкате, ще видиш, че фантазиите подготвят за секакви евентуалности като един вид тренировка и подготовка за неминуемото. Наздраве, Мрънмецо!
    Мръни, знаеш, при мен фантазията и въображението в достатък. Голям, превелик. И откъм евентуалности не мога да се оплача. Ама за тренировка не ме търси. По ми харесва нещата да стават инциденли, един вид изненада да има
    Наздраве, Мрънкало!

    Напиши коментар:


  • Trakatrak
    replied
    Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Не съм сигурна. Анатомията и физиологията отдавна съм ги учила. Ама имам някакви спомени, че логиката е у лево, а въображението у десно. То, не че има някво значение за теб, де. Що фантазиите при теб се такива си остават. Еротични, но фантазии.
    Наздраве, Мрън!
    Къли, според мен и у двете полукълба само еротични вихри се въртят и замитат останалите мисли. Например като видиш Чиче, забравяш, че може те почерпи с дюлевка, ами пред очите ти веднага изскача оня фалически прибор - карабината, та почваш да се увиваш около нея и да кълнеш клетото чиченце. Не ме фърляй в заблуждения, ами се замисли дали и ти да не пофантазираш за разни баби меци, щото дори Балзак е фантазирал за тях. Па ако ти излезе късметът реално да са гоните и припкате, ще видиш, че фантазиите подготвят за секакви евентуалности като един вид тренировка и подготовка за неминуемото. Наздраве, Мрънмецо!

    Напиши коментар:


  • tnm
    replied
    Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Драга кълвачке, сигурна ли си, че въображението ми се възбужда у десно? Чудех се аз като юноша бледен, що като ме удари топката у главъта отдесно почвам да имам еротични фантазии, пък то ето защо било. Винаги е от полза да си в обшение с некой кълвач. И на ум ще те научи, и на безумия разни. Взема те почерпа едно червейче, та да ти гледам барем пет минути физиономията ти да е доволна. Що от тая габроска прибраност все гладно стоиш и грачиш "Дайте ми го тоя червей!" За Чиче ли става въпрос не знам, ама още се разхожда неопушкан и неопоскан. Наздраве, Дръни!
    Не съм сигурна. Анатомията и физиологията отдавна съм ги учила. Ама имам някакви спомени, че логиката е у лево, а въображението у десно. То, не че има някво значение за теб, де. Що фантазиите при теб се такива си остават. Еротични, но фантазии.
    Наздраве, Мрън!

    Напиши коментар:

Working...
X