IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    днес само ми лазят по нервичките отивам да си оставя едните ботушлета на обущар, че ми се е разлепила малко подметката тоя човек ми казва между 35-40 лв. ще ви струва

    АрФи, бееее..., понякога, като се ядосам на твоите несполуки, та ми идва отвътре - пак акъл да ти дам...

    Начииии - то си има гаЖета, дето нови ботушлета могат да ти кОпуват всяка седмица..., но ти не си ориентиранО към тях..., или поне си имаш едно наум, деТ' му казват...

    Ние, бедните, нъЛ знаИш - Се се опитваме да минаваме между капките... /сетих се, че в Германия правят някакво шоу, когато посетителите в някакво изложение - излизат сухи под силният дъжд..., сензори контролират "дъждът", като фиксират движението на желаещите да участват в експеримента....../

    ...ние, пък - и без сензори - знаем как се минава между капките...

    Купи си лепило Хелмевект. Напоследък нещо не го виждам, затова ти предлагам друг вариант…

    … отиваш в Практикер и си вземаш една кутия /жълто-черна на цвят/ - лепилЦЕ - 800 мл. - ще ти стигне за всички твои разлепващи се ботушлета - за ПОНЕ година /ако винаги, след употреба - затваряш добре капачката. Лепилото е: Moment Universal Classic.

    Вечерта намазваш с нещо /напр. четчица - спирала ли й казвате - за мигли, или друга четчица, клечка, нож…./ разлепените повърхности. Изчакваш 8-10 минути. Притискаш двете повърхности за кратко.

    Цената на лепилцето е наполовина на това, което ти иска обущарят…

    Успехи!
    "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
      черни килотки на бели точки, че и с връзка от ляво
      Браво
      There is no right way. Only your own way!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
        +1 искам
        оки, като докопам личното PC

        Коментар


        • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
          Снимки колкото искаш има няма 300бр , но довечера мога да ви метна някоя
          +1 искам
          There is no right way. Only your own way!

          Коментар


          • черни килотки на бели точки, че и с връзка от ляво

            Коментар


            • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
              само да не са парашутки иначе, есе приема снимки не направи ли да качиш някоя друга малко да изплакнем оЧото, м?
              Снимки колкото искаш има няма 300бр , но довечера мога да ви метна някоя

              Коментар


              • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                Изгорях на гащи
                Не усетих как мината няколко дни - искам ощее )))
                само да не са парашутки иначе, есе приема снимки не направи ли да качиш някоя друга малко да изплакнем оЧото, м?
                There is no right way. Only your own way!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                  не, на Симеон /посока пазара/ - кожодер!

                  п.п. как изкара отпуската? Кажи нещо хубаво малко да ме разсееш
                  Изгорях на гащи
                  Не усетих как мината няколко дни - искам ощее )))

                  Коментар


                  • Last edited by artemida_sofyanska; 13.01.2013, 13:57.
                    There is no right way. Only your own way!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                      [IMG][/IMG]

                      Купих си от "мъка" една милинка (има много хубава закусвалня наблизо) и тъкмо си изкарвам горната част, която е препечена и се подсетих (имам един колега, с който едно време като се събирахме тайфата от университета да ходим на пица редовно сядахме заедно щото аз обичам плънката на пицата, а той крайчетата и тестото същата работа и с милинката - изяждам й препечената коричка, а другото го оставях на него ) какво ли прави, че не съм го чувала от няколко месеца....
                      Сигур друга колежка му яде препечената коричка

                      Коментар




                      • Купих си от "мъка" една милинка (има много хубава закусвалня наблизо) и тъкмо си изкарвам горната част, която е препечена и се подсетих (имам един колега, с който едно време като се събирахме тайфата от университета да ходим на пица редовно сядахме заедно щото аз обичам плънката на пицата, а той крайчетата и тестото същата работа и с милинката - изяждам й препечената коричка, а другото го оставях на него ) какво ли прави, че не съм го чувала от няколко месеца....
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                          леле - ти да не си ходила на Графа?
                          не, на Симеон /посока пазара/ - кожодер!

                          п.п. как изкара отпуската? Кажи нещо хубаво малко да ме разсееш
                          There is no right way. Only your own way!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            днес само ми лазят по нервичките отивам да си оставя едните ботушлета на обущар, че ми се е разлепила малко подметката тоя човек ми казва между 35-40 лв. ще ви струва
                            леле - ти да не си ходила на Графа?

                            Коментар


                            • днес само ми лазят по нервичките отивам да си оставя едните ботушлета на обущар, че ми се е разлепила малко подметката тоя човек ми казва между 35-40 лв. ще ви струва
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Това "червена шапка" нещо като "синя каска" ли е?
                                Вървяла си Червената шапчица през гората и срещнала Кумчо Вълчо.
                                - Къде отиваш ти, голяма бяла птицо /патко заспала /? - попитал вълка.
                                - Аз не съм голяма бяла птица , аз съм Червената шапчица .
                                - Ами къде ти е тогава червената шапчица?
                                - Въййй, к'ва съм патка заспала.
                                Attached Files
                                Last edited by artemida_sofyanska; 23.10.2012, 11:39.
                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X