IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    Ба ше мине да те земи, ами ко земи те мине???

    Споко изложбата е до Трифон Зарезан
    знам ще ходим юристи-франкофони тъкмо се уговаряме за кой ден да е, че има хора от Пловдив и да го съчетаем после с кръчмичка и хевентуално пиано бар

    Хубав уикенд!
    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
      по-добре мини ме 'земи от работЪ (некои други докЪтУ се ослушват)
      Ба ше мине да те земи, ами ко земи те мине???

      Споко изложбата е до Трифон Зарезан

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
        Как ще те позная, бойлер ще носиш ли под едната мишница?
        по-добре мини ме 'земи от работЪ (некои други докЪтУ се ослушват)

        п.п. бойлера го уредих, утре съм се разбрала да го донесат и инсталират само срещу 50 кинта = деинсталация на малкия бойлер (дето едни "майстори" ми го слагаха да скрепим положението до утрешния ден ) + инсталация на новия
        There is no right way. Only your own way!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
          Да ти е жив и здрав още дълго време и да го зарадваш с правнуче!!!!!!!!!!!!!
          мерси, мерси

          Коментар


          • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
            Скъпи Другари и Другарки,
            Драги съграждани и несъграждани

            С оглед на настъпилите обстоятелства и предвид напредването във виртуалното време съм горда да Ви споделя, че
            Днес моя дедо има имен ден и нямам тъпение да го окъпя подобаващо със студена морна водица
            Да ти е жив и здрав още дълго време и да го зарадваш с правнуче!!!!!!!!!!!!!
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Скъпи Другари и Другарки,
              Драги съграждани и несъграждани

              С оглед на настъпилите обстоятелства и предвид напредването във виртуалното време съм горда да Ви споделя, че
              Днес моя дедо има имен ден и нямам тъпение да го окъпя подобаващо със студена морна водица

              Коментар


              • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                Вълчо, взимам те подмишница тогава и шЪ одими другите да му мислят
                ................
                Как ще те позная, бойлер ще носиш ли под едната мишница?
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                  1. смени обувките - има и такива без връзки

                  2. сутрин преди кафето пий чаша гореща вода

                  3. спираш бирата за известно време, като можеш да наблягаш на уиски и вино

                  4. започни с разходки - така, че да ти е приятно, мислейки че правиш нещо полезно за себе си

                  5. после може да минеш на фитнес за известно време /но няма да се натоварваш прекалено/

                  6. ще си постигнал поне два размера дрехи по-малко от сега

                  7. ще имаш повече самочувствие и успехи сред дамите

                  8. имай търпение, ако започнеш сега до пролетта си - пушка

                  То - само докато прочетеш всички точки, седнал пред ПС-то - вече си наддал 2 килца...

                  Моят съвет е много по-ефикасен, с точка единствена: Наеми си едър, здрав негър...

                  Вероятно, всеки от тях би бил доволен да му помогне, а това ще е и сериозна мотивация за много разходки, фитнес и т.н...
                  "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от новобранецът Разгледай мнение
                    То с папането идва и бирата, ама ако сте като мен, където ей сега едвам си завързах връзките на обувките и за малко дет ми беше притиснал корема гърлото да се задуша, сериозно ще се замислите дали да е вкарате(бирата) в менюто.Така ми се зави свят от това, дето си спрях въздуха, че седнах сега малко да почина и да напиша последен коментар.Не знам, ако продължа така да пълнея и да не мога да се навеждам, ще трябва май да търся като излизам някой да ме обува или нещо друго да измисля, оффф, не знам!
                    1. смени обувките - има и такива без връзки

                    2. сутрин преди кафето пий чаша гореща вода

                    3. спираш бирата за известно време, като можеш да наблягаш на уиски и вино

                    4. започни с разходки - така, че да ти е приятно, мислейки че правиш нещо полезно за себе си

                    5. после може да минеш на фитнес за известно време /но няма да се натоварваш прекалено/

                    6. ще си постигнал поне два размера дрехи по-малко от сега

                    7. ще имаш повече самочувствие и успехи сред дамите

                    8. имай търпение, ако започнеш сега до пролетта си - пушка
                    There is no right way. Only your own way!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от новобранецът Разгледай мнение
                      То с папането идва и бирата, ама ако сте като мен, където ей сега едвам си завързах връзките на обувките и за малко дет ми беше притиснал корема гърлото да се задуша, сериозно ще се замислите дали да е вкарате(бирата) в менюто.Така ми се зави свят от това, дето си спрях въздуха, че седнах сега малко да почина и да напиша последен коментар.Не знам, ако продължа така да пълнея и да не мога да се навеждам, ще трябва май да търся като излизам някой да ме обува или нещо друго да измисля, оффф, не знам!


                      Когато си завързваш обувките, ще си вземеш помощник - НЕГЪР...

                      Що негър ли? Той ще застава зад теб, докато се завързваш...

                      Бъди сигурен, че ще се гънеш като змия и ще подобриш всички рекорди за завързване на обувки...
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                        ...пАпането, знаем, че предшества халбата, но пИпането не разбрахме кога следва..., след халбата, или преди нея?

                        Приятен Викенд на всички - нЕма да ви чЕкам повече!
                        на кой когато му е сладко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                          папането идва, а с него и бирата - една такава арна, студена с малко пяна и в халба XXL

                          ...пАпането, знаем, че предшества халбата, но пИпането не разбрахме кога следва..., след халбата, или преди нея?

                          Приятен Викенд на всички - нЕма да ви чЕкам повече!
                          "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                          Коментар


                          • То с папането идва и бирата, ама ако сте като мен, където ей сега едвам си завързах връзките на обувките и за малко дет ми беше притиснал корема гърлото да се задуша, сериозно ще се замислите дали да е вкарате(бирата) в менюто.Така ми се зави свят от това, дето си спрях въздуха, че седнах сега малко да почина и да напиша последен коментар.Не знам, ако продължа така да пълнея и да не мога да се навеждам, ще трябва май да търся като излизам някой да ме обува или нещо друго да измисля, оффф, не знам!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                              Има ли дефиниция за понятието "група"? Тройката май не се счита за група...

                              Пък и това "чакай" - може да продължи вечно......, ми то вече повече от час чЕкам, ама ти - докаТ' нахраниш тоя, да накърмиш - оня..., те да няма там да спят и нас да чЕкат?...
                              хахахаахах група по смисъла на правилника на националната галерия за модерно изкуство се счита 15 + души макар, че при наличието на такъв брой хора определено няма да можем да си обърнем достатъчно Фнимание един другиму, ама пък ние отиваме да гледаме изкустФо, нали После, който иска идва на кръчма да се запиваме Космо ще каже коя ще събере 15+ чиляка
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • папането идва, а с него и бирата - една такава арна, студена с малко пяна и в халба XXL

                                Коментар

                                Working...
                                X