IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
    Не си казала, Арти - какво да бъде?
    "...Води ме в някоя квартална кръчма..."
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
      Добре сте си вие, мен само ме ядосват...ама що ли се връзвам да ме пита човек...

      Кой ще черпи с едно питие и една песен, м?
      Не си казала, Арти - какво да бъде?

      Коментар


      • Добре сте си вие, мен само ме ядосват...ама що ли се връзвам да ме пита човек...

        Кой ще черпи с едно питие и една песен, м?
        There is no right way. Only your own way!

        Коментар


        • Вери спешъл мерси за конячето, сипвай на всички, че иде студ!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Вънка нек' си вали, аз съм си добре!
            +1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
              Пивко време: бяло вино & и крехка, добре осолена, с много лимон бяла рибка
              Наздраве
              Вънка нек' си вали, аз съм си добре!

              Коментар


              • Пивко време: бяло вино & и крехка, добре осолена, с много лимон бяла рибка
                Наздраве

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  Ей, Арти, да си жива и здрава, че отвори, сипи едно малко ирландко докато търсиш Хенеси-то и разкажи ходи ли на изложба?
                  Пардон, наздраве, пак фана як дъжд, м..... ...... .....
                  Вълчо специално ...



                  п.п. май шефчето го е обхванал нихилизъм и не ще да отваря кръчмичката но да не се тревожи "Кръчмичката" е в сигурни ръце Ще изпием всичките запаси, с най-добри намерения

                  Миналата седмица не ходих, посветих уикенда на други неща /технополис, магазини и т.н. свърших заплануваното.../ Изложбата остава за тази седмица а хубавото бе, че тя се оказа повода да се чуя със стари и не толкова дружки, с които отдавна се каним да се организираме и ще гуляем и "клюкарстваме" съвсем скоро
                  Last edited by artemida_sofyanska; 29.10.2012, 13:51.
                  There is no right way. Only your own way!

                  Коментар


                  • Ей, Арти, да си жива и здрава, че отвори, сипи едно малко ирландко докато търсиш Хенеси-то и разкажи ходи ли на изложба?
                    Пардон, наздраве, пак фана як дъжд, м..... ...... .....
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                      ---------------------
                      Арти, сипи едно виски със сода да гаврътна набързо, че "работата" мене чака!!!


                      There is no right way. Only your own way!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                        Ето ти една лимонаТа http://www.youtube.com/watch?v=HrbHjsQC2zA и Колчо да не се крие ами да идва да види що се случва с кръчмето му
                        ---------------------
                        Арти, сипи едно виски със сода да гаврътна набързо, че "работата" мене чака!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                          Добро утро, хубава седмица, тука има ли кръчмар или сервитьорки за едно бързо Хенеси, че ако ви кажа какво ме направи дъжда, направо се чудя кой ще ме изстиска
                          Ето ти една лимонаТа http://www.youtube.com/watch?v=HrbHjsQC2zA и Колчо да не се крие ами да идва да види що се случва с кръчмето му
                          There is no right way. Only your own way!

                          Коментар


                          • Добро утро, хубава седмица, тука има ли кръчмар или сервитьорки за едно бързо Хенеси, че ако ви кажа какво ме направи дъжда, направо се чудя кой ще ме изстиска
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                              You are wellcome

                              Nightwish - While Your Lips Are Still Red - http://www.youtube.com/watch?feature...iFk6KHr_8&NR=1

                              Хубава седмица!

                              п.п. Фаберже...СТАРТ
                              hihih, Добро утро Тайфа
                              Лека, спорна и успешна седмица

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Хммм, юристи франкофони.... Познатичко ми звучи....
                                You are wellcome

                                Nightwish - While Your Lips Are Still Red - http://www.youtube.com/watch?feature...iFk6KHr_8&NR=1

                                Хубава седмица!

                                п.п. Фаберже...СТАРТ
                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X