IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    амии какво, какво ето такова...

    Друго ?
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
      амии какво, какво ето такова...



      Боза!?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Ко да бъде ?
        амии какво, какво ето такова...

        Last edited by artemida_sofyanska; 14.12.2012, 15:40.
        There is no right way. Only your own way!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Нещо горещо се търси.
          Нещо кат бразилско кайве ле!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • [QUOTE=НАИВHИК;1059358018]
            Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
            Днес ще украся офиса...вчера ходих да си търся жива елхичка/за вкъщи/. Много ме ядосаха - отивам да питам колко струва едно дръвче, което си харесах и ми казва продавача 15 лв, веднага след мен идва някакъв мъж и пита за същото - на него му казват - 12. Той отмина и търговеца идва при мен "Да му слагаме и кръстачка нали тя е два лева общо 17 " И аз го питам защо на мен казвате 15+2 а на мъжа 12 Заминах си...каква несправедливост! Писна ми ...


            Е па явно изглеждаш много натокана

            Дайте едно малко, че път ме чака Някой да знай кво е времето в Троянски балкан?
            Понделник одих - пътищата си бяха у ред. Мъ после валя сняг - обстановката мое да се втежнила.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
              Много ми е мъчно...взех си едните ботушки от обущар и що да видя...приличат на цървули с много лепило и два пръста широки неравномерни шевове с големи дупки при всеки бод като на ръка, даже ги е шил и по средата на подметката няма и помен от онова, което оставих... нямам нерви да се карам просто ми омръзна

              Сипете ми нещо хубаво да не ми е мъчно, моля ви
              Ко да бъде ?
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Много ми е мъчно...взех си едните ботушки от обущар и що да видя...приличат на цървули с много лепило и два пръста широки неравномерни шевове с големи дупки при всеки бод като на ръка, даже ги е шил и по средата на подметката няма и помен от онова, което оставих... нямам нерви да се карам просто ми омръзна

                Сипете ми нещо хубаво да не ми е мъчно, моля ви
                There is no right way. Only your own way!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  ЕЕЕЕ, стига вече......
                  Трябва и да се работи...

                  пп Замислих се за джуджетата.....Направи си ръката все едно стреляш... Палец нагоре, показалец напред....другите свити.....( това е дребното - малко , но с гопеми "патъци"...)
                  за "Педя човек" ли си говорим?

                  п.п. какви хубави картички правя на корела ако знаетеее
                  There is no right way. Only your own way!

                  Коментар


                  • ЕЕЕЕ, стига вече......
                    Трябва и да се работи...

                    пп Замислих се за джуджетата.....Направи си ръката все едно стреляш... Палец нагоре, показалец напред....другите свити.....( това е дребното - малко , но с гопеми "патъци"...)
                    Last edited by 4i40; 14.12.2012, 12:37.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Взимам ги всичките без пазарлък


                      тези са комплимент от Дядо Коледа

                      There is no right way. Only your own way!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                        джудженца избирайте си снежанка, днес са на прИмоция
                        Взимам ги всичките без пазарлък

                        Коментар


                        • [QUOTE=artemida_sofyanska;1059358008]Днес ще украся офиса...вчера ходих да си търся жива елхичка/за вкъщи/. Много ме ядосаха - отивам да питам колко струва едно дръвче, което си харесах и ми казва продавача 15 лв, веднага след мен идва някакъв мъж и пита за същото - на него му казват - 12. Той отмина и търговеца идва при мен "Да му слагаме и кръстачка нали тя е два лева общо 17 " И аз го питам защо на мен казвате 15+2 а на мъжа 12 Заминах си...каква несправедливост! Писна ми ...


                          Е па явно изглеждаш много натокана

                          Дайте едно малко, че път ме чака Някой да знай кво е времето в Троянски балкан?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                            Когато бях баруъмънка в едно английско пъбче (забележи на остров Крит), го правехме с Джеймсън. Спомням си колко интересно ми беше как англичаните го произнасяха.
                            Уан ДжеймИсън плииз!
                            Уууууу - негръмотници !!!!
                            ного грешно го изричат Жейнсъна бе
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Днес ще украся офиса...вчера ходих да си търся жива елхичка/за вкъщи/. Много ме ядосаха - отивам да питам колко струва едно дръвче, което си харесах и ми казва продавача 15 лв, веднага след мен идва някакъв мъж и пита за същото - на него му казват - 12. Той отмина и търговеца идва при мен "Да му слагаме и кръстачка нали тя е два лева общо 17 " И аз го питам защо на мен казвате 15+2 а на мъжа 12 Заминах си...каква несправедливост! Писна ми ...


                              джудженца избирайте си снежанка, днес са на прИмоция





                              а ето и един "сладкиш"

                              Last edited by artemida_sofyanska; 14.12.2012, 12:04.
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Тъй като не съм любител на уискито - няма да капризнича много. Сипвай каквото ти е под ръка
                                Когато бях баруъмънка в едно английско пъбче (забележи на остров Крит), го правехме с Джеймсън. Спомням си колко интересно ми беше как англичаните го произнасяха.
                                Уан ДжеймИсън плииз!
                                Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                                Коментар

                                Working...
                                X