IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Аз съм просто момче овчарче, падам си по простовати маниери и величави изблици на простодушие. Трябва да прочета в "другата тема" какво се е изтъркаляло в калта на първия епизод. Съветвам те да следиш шоуто, щото да си на ниво кога те препитвам и ти отправям питания изпитателни. Хем да си осведомена, хем да си на щрек дали нема да стане поведението на обитателите актуално и модерно и ти се наложи да се премениш с големи джуки и като мениджър на голема некоя компание да се фръцкаш. Бритиш петролеум, например. Ще ти отива. За големите джуки говоря. Наздраве, Дрънмериджей!
    Мрънкало, пиши тука адреса, че да ти изпратя карабината. Да се гръмнеш, да се не мъчиш. Да видиш каква съм жалостива и налегната от пристъп на емпатия.
    Наздраве, Мрън!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мрънкало, прочетох у другата тема отзиви за девиците и шоуто като цяло. С това твое желание да го гледеш, хептен ще дадат фира гънките върху и без това атрофиралия ти главен мозък. Вярно, имаш още и гръбначен, де отчасти може за поеме някои от функциите му, ама бива ли!?
      Наздраве, Мрън!
      Аз съм просто момче овчарче, падам си по простовати маниери и величави изблици на простодушие. Трябва да прочета в "другата тема" какво се е изтъркаляло в калта на първия епизод. Съветвам те да следиш шоуто, щото да си на ниво кога те препитвам и ти отправям питания изпитателни. Хем да си осведомена, хем да си на щрек дали нема да стане поведението на обитателите актуално и модерно и ти се наложи да се премениш с големи джуки и като мениджър на голема некоя компание да се фръцкаш. Бритиш петролеум, например. Ще ти отива. За големите джуки говоря. Наздраве, Дрънмериджей!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Куриозното е, че ти е градски
        Твоят колега беше казал, че за съжаление споделя една националност с един неприятен индивид, че и аз така. При мен обаче, е споделен хабитатя.
        Наздраве, Селена!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Той е един от четиримата, с които съм решила да си нямам виртуално вземане-даване. В състояние е да провокира в мен държание, което не съответства на възпитанието и модела ми на поведение.
          Наздраве!
          Куриозното е, че ти е градски

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Знам, че не ти бе любим герой, но … човещина
            Той е един от четиримата, с които съм решила да си нямам виртуално вземане-даване. В състояние е да провокира в мен държание, което не съответства на възпитанието и модела ми на поведение.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !
              Тарантул също се образова, no с X...XL канал....
              Мъъъ, той учи, учи, но не помни....Старост - нерадост ...
              Наздраве !
              Трябва да почне да си води записки. При неговото положение не е обидно.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Имах неблагоразумието набързо дз офейкам от тоз канал и сега съжалявам. Изглежда нарочно реалитито е направено предизвикателно, провокативно и има на какво да се посмее и удиви човек. Май съм го подценил като нова форма на медийна изтрещялост и гавра със зрителя. Трябва да видя има ли повторение. Здраве да е!
                Мрънкало, прочетох у другата тема отзиви за девиците и шоуто като цяло. С това твое желание да го гледеш, хептен ще дадат фира гънките върху и без това атрофиралия ти главен мозък. Вярно, имаш още и гръбначен, де отчасти може за поеме някои от функциите му, ама бива ли!?
                Наздраве, Мрън!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ! Поне не съм чувала да е окичил стълбовете на енергото.
                  Наздраве!
                  Знам, че не ти бе любим герой, но … човещина

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    Тарантул също се образова, no с X...XL канал....
                    Мъъъ, той учи, учи, но не помни....Старост - нерадост ...
                    Наздраве !
                    Верно че номерът ми е XL. На кое ми е номерът такъв, нема ти разяснявам. А ти се готви да посрещаш с цветя и френетични възгласи всякоя кандидатка за ергенлъшките обятия, коя изпроводят далеч от тях. Все пак си второ качество като бракуван и трябва си изчакваш реда и да се буташ с лакти сред другите посрещачи, дано пък се вредиш. Здраве да е, що гювеч май няма да пада!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Това ще е някаква върховна глупост. Добре, че гледам само телевизия Европа и образователните канали от типа на Хистърито.
                      Наздраве
                      Добро утро !
                      Тарантул също се образова, no с X...XL канал....
                      Мъъъ, той учи, учи, но не помни....Старост - нерадост ...
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Това ще е някаква върховна глупост. Добре, че гледам само телевизия Европа и образователните канали от типа на Хистърито.
                        Наздраве
                        Имах неблагоразумието набързо дз офейкам от тоз канал и сега съжалявам. Изглежда нарочно реалитито е направено предизвикателно, провокативно и има на какво да се посмее и удиви човек. Май съм го подценил като нова форма на медийна изтрещялост и гавра със зрителя. Трябва да видя има ли повторение. Здраве да е!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Аз се надявах да те видим сред участничките. Нищо, следващия път.
                          Това ще е някаква върховна глупост. Добре, че гледам само телевизия Европа и образователните канали от типа на Хистърито.
                          Наздраве
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Това някакво ново шоу ли е?
                            Наздраве!
                            Аз се надявах да те видим сред участничките. Нищо, следващия път.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Тъни, нещо чувала ли си за Матеев?
                              Тцъ! Поне не съм чувала да е окичил стълбовете на енергото.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Така де, нали и аз трябва се развеселявам. Неговите успехи на тихия тънък фронт са като на "Ергенът", де му пробутаха разни каки с маски от грим, арогантност и невежество. И понеже като видях една с големи джуки да се произнася колко претенциозна била, не ми понесе, взех че се отнесох в друга посока. Та сега Чиче ще ми замества "Ергенът", щото да не изпускам тази забава, но да ми е в по-приемлив вариант. Наздраве, Дрънмоме!
                                Това някакво ново шоу ли е?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X