IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Имам няколко чифта ботуши, кларкове, боти и кубинки /от високите, като на "нашата полиция ни пази/ За калта и кишата признавам само гумените ботуши. Всичко друго рано или късно започва да пропуска.

    П.П. Кво ша употребиме за обяд?
    Ами сноши съм правила зелеви сармички, обаче нямам нищо за пиене...много ми беше ляво, тъй щото не са никак вкусни като няма алкохолец я винце, я нещо друго - домашно. Аз ги "нося" вие слагайте пиенето

    п.п.изяла съм една и половина и има цяла тава, тъй че смело идвайте насам

    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение


      Здравейте момичета и момчета

      Прежалих ги Спарти...решила съм да си взема едни "канадки"



      и да си ходя с тях в снега и кишата, а на работа и без това в повечето случай се преобувам, за да съм с обувки с тънки токчета Няма смисъл да си скапвам обувките, нямам кола и без това се движа с градския транспорт или пеша

      п.п. преди съм имала кубинки - страхотни обувки. Високи, черни, естествена кожа, хубаво бомбе...ама ходих по-спортно облечена. Дори си спомням когато бях първокурсничка се правих на снежанка една нова година с някаква булчинска рокля - много смешна а отдолу с кубинките ееей голямо шоу беше Дядо Коледа нямаше корем и му слагахме възглавници от пух, за да изглежда по-авторитетно
      Имам няколко чифта ботуши, кларкове, боти и кубинки /от високите, като на "нашата полиция ни пази/ За калта и кишата признавам само гумените ботуши. Всичко друго рано или късно започва да пропуска.

      П.П. Кво ша употребиме за обяд?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
        Язък за италиано-ботушките ...,обаче цървули май не си виждала ...А те са доста удобна "обувка",но само ако са истински щото преди време гледах случайно едни които се оказаха менте по подобие на кубинките дето се носят в момента ( от изкуствена кожа са или не знам там къф боклук....)...

        И да - класическия цървул трябва да е широк и се носи с дебел чорап независимо от сезона щото като си на полето и копаш нема друго кво да обуеш особено ако е кално

        Навремето като ученик 1 месец съм копал маслодайна роза пълна със змии и други мили животни ,та затуй съм запознат детайлно с тоз аграрен атрибут!


        Здравейте момичета и момчета

        Прежалих ги Спарти...решила съм да си взема едни "канадки"



        и да си ходя с тях в снега и кишата, а на работа и без това в повечето случай се преобувам, за да съм с обувки с тънки токчета Няма смисъл да си скапвам обувките, нямам кола и без това се движа с градския транспорт или пеша

        п.п. преди съм имала кубинки - страхотни обувки. Високи, черни, естествена кожа, хубаво бомбе...ама ходих по-спортно облечена. Дори си спомням когато бях първокурсничка се правих на снежанка една нова година с някаква булчинска рокля - много смешна а отдолу с кубинките ееей голямо шоу беше Дядо Коледа нямаше корем и му слагахме възглавници от пух, за да изглежда по-авторитетно
        Last edited by artemida_sofyanska; 15.12.2012, 14:27.
        There is no right way. Only your own way!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
          ..приличат на цървули с много лепило и два пръста широки ....
          Язък за италиано-ботушките ...,обаче цървули май не си виждала ...А те са доста удобна "обувка",но само ако са истински щото преди време гледах случайно едни които се оказаха менте по подобие на кубинките дето се носят в момента ( от изкуствена кожа са или не знам там къф боклук....)...

          И да - класическия цървул трябва да е широк и се носи с дебел чорап независимо от сезона щото като си на полето и копаш нема друго кво да обуеш особено ако е кално

          Навремето като ученик 1 месец съм копал маслодайна роза пълна със змии и други мили животни ,та затуй съм запознат детайлно с тоз аграрен атрибут!
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добре ме подсетихте:
            Лекинко кармелизираме липов мед, наливаме риятно като количество и качество затоплена троянска сливова ракиа, нарязваме една ябълка и нея цоп вътре... изчакваме 1 минута /да са смесят ароматите/ и закусваме
            Отлично,отлично.Даже много добре. Т'ва точно не го бех правИл ама ще го пробвам.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Добре ме подсетихте:
              Лекинко кармелизираме липов мед, наливаме приятно като количество и качество затоплена троянска сливова ракиа, нарязваме една ябълка и нея цоп вътре... изчакваме 1 минута /да са смесят ароматите/ и закусваме
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Греяна ракия
                Т'ва е БГ варианта на английската закуска
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Греяна ракия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Ко шъ пийм за закуска?
                    К'во предлагаш?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Ко шъ пийм за закуска?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • За всички колеги трейдъри и за тези от БФБ-то

                        http://www.youtube.com/watch?v=R28uHmq399Y
                        Анализи EUR/USD

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                          Още не съм "тръгнала" ако искаш да се включиш има място на задната седалка за още двама...


                          Ако вие сте двете от снимката, помощ не ми трябва.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Артито заминава за троянския балкан, Наивника до 2 часа е там за да подготви веселието.......намирисва ми на организация ...... ( ставам мнителен и злобен)
                            Още не съм "тръгнала" ако искаш да се включиш има място на задната седалка за още двама...
                            There is no right way. Only your own way!

                            Коментар


                            • Артито заминава за троянския балкан, Наивника до 2 часа е там за да подготви веселието.......намирисва ми на организация ...... ( ставам мнителен и злобен)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                Друго ?
                                може да ме събудите когато "света стане по-хубав"

                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X