IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Сега го разбирам Евго. То от тез кво да си избереш? Половината и за бърз секс не стават, трябва да е тъмно кат в кучи гъз.
    Апа разговорите за финанси .... само евго дава, те арчат може да е темата
    Бе, има една-две за в тъмното и да мълчат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Тъни, нещо чувала ли си за Матеев?
      Тя му е чифлигарка на кошерите. Гааааа.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Така де, нали и аз трябва се развеселявам. Неговите успехи на тихия тънък фронт са като на "Ергенът", де му пробутаха разни каки с маски от грим, арогантност и невежество. И понеже като видях една с големи джуки да се произнася колко претенциозна била, не ми понесе, взех че се отнесох в друга посока. Та сега Чиче ще ми замества "Ергенът", щото да не изпускам тази забава, но да ми е в по-приемлив вариант. Наздраве, Дрънмоме!
        Сега го разбирам Евго. То от тез кво да си избереш? Половината и за бърз секс не стават, трябва да е тъмно кат в кучи гъз.
        Апа разговорите за финанси .... само евго дава, те арчат може да е темата
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          При мен такива евентуалности не мое се случат. Щото нито копам, нито връзвам. Аз, както знаеш, съм по указанията, напътствията и съветите. Там съм във вихара си.
          Миналата седмица например, 2/3-ти пълноправни членове на домочадието полагаха колове и опъваха мрежа, за да оградят сливовата градина у хабитатя. Бясното псе търчеше като гламаво и доволно им се пречкаше, пък аз ги конструктивно критикувах, ако даден кол не беше точно перпендикулярен към земната повърхност. Много се дразня, кога не ми удовлетворяват естетиката.
          Наздраве!
          Тъни, нещо чувала ли си за Матеев?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Боде ти очите 4i40. Мине, не мине, та се присетиш за него и успехите му на тихия фронт. Завиждаш. Ама, то има и за какво.
            Наздраве, Мрън!
            Така де, нали и аз трябва се развеселявам. Неговите успехи на тихия тънък фронт са като на "Ергенът", де му пробутаха разни каки с маски от грим, арогантност и невежество. И понеже като видях една с големи джуки да се произнася колко претенциозна била, не ми понесе, взех че се отнесох в друга посока. Та сега Чиче ще ми замества "Ергенът", щото да не изпускам тази забава, но да ми е в по-приемлив вариант. Наздраве, Дрънмоме!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !
              Държа на дедо поп подгъва на расото....
              Мераклия съм за слънце и топло време, за зелена салата и убава ракия, че требва да лекувам постковид умора...
              Наздраве !
              Значи, не ти е достатъчно, де се заглавикваш с бабичките по форумите, ми искаш те водат на плаж я на Малдивите, я на Сейшелите. Жиголо си ти, ама кат се разсъниш, щи видиш пак на Дивото пустошта, хладния полъх и мъгливата панорама. А дедо поп и да му държиш... подгъва на расото, и да не му го държиш, нема ти опрости греховете, преди да се откупиш с индулгенция. Продавам. На сносни цени. За теб със спецнамаление. Здраве да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Не съм такъв човек ....
                Все убавини си мисла за Тарантул.
                Други притеснения амах преди месец ...За табе бяха....
                Четох, че по добричко един чиляк пребил жена си, щото не окопавала и връзвала добре доматите....
                Малиййй, направо ми се преобърна джигера...
                За да не се повторят събитията по чужденеция, требва да минеш на един бърз курс за дръжката на мотиката...
                Къде, как и с какви усилия се действа и т.н.
                Наздраве !
                При мен такива евентуалности не мое се случат. Щото нито копам, нито връзвам. Аз, както знаеш, съм по указанията, напътствията и съветите. Там съм във вихара си.
                Миналата седмица например, 2/3-ти пълноправни членове на домочадието полагаха колове и опъваха мрежа, за да оградят сливовата градина у хабитатя. Бясното псе търчеше като гламаво и доволно им се пречкаше, пък аз ги конструктивно критикувах, ако даден кол не беше точно перпендикулярен към земната повърхност. Много се дразня, кога не ми удовлетворяват естетиката.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Хайде, и ти сега. Недей пояснява накъде са насочени мераците ти. Нека се мъчи в догадки.
                  Наздраве!
                  Не съм такъв човек ....
                  Все убавини си мисла за Тарантул.
                  Други притеснения амах преди месец ...За табе бяха....
                  Четох, че по добричко един чиляк пребил жена си, щото не окопавала и връзвала добре доматите....
                  Малиййй, направо ми се преобърна джигера...
                  За да не се повторят събитията по чужденеция, требва да минеш на един бърз курс за дръжката на мотиката...
                  Къде, как и с какви усилия се действа и т.н.
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    Държа на дедо поп подгъва на расото....
                    Мераклия съм за слънце и топло време, за зелена салата и убава ракия, че требва да лекувам постковид умора...
                    Наздраве !
                    Хайде, и ти сега. Недей пояснява накъде са насочени мераците ти. Нека се мъчи в догадки.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Стига сте го мъчили тоя Бай Ставри, искате за всички да отговаря. Той само за многоженците, че да събира опит. Чиче е за него, ама се ошумолява и държи три-четири дружки по форуми и социални мрежи. Мераклия!
                      Боде ти очите 4i40. Мине, не мине, та се присетиш за него и успехите му на тихия фронт. Завиждаш. Ама, то има и за какво.
                      Наздраве, Мрън!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Стига сте го мъчили тоя Бай Ставри, искате за всички да отговаря. Той само за многоженците, че да събира опит. Чиче е за него, ама се ошумолява и държи три-четири дружки по форуми и социални мрежи. Мераклия!
                        Добро утро !
                        Държа на дедо поп подгъва на расото....
                        Мераклия съм за слънце и топло време, за зелена салата и убава ракия, че требва да лекувам постковид умора...
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Гледам, бай Ставри днес благосклонен. Дал ти е достъп до нетя.
                          Наздраве, Мрън!
                          Стига сте го мъчили тоя Бай Ставри, искате за всички да отговаря. Той само за многоженците, че да събира опит. Чиче е за него, ама се ошумолява и държи три-четири дружки по форуми и социални мрежи. Мераклия!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Сладурче, що си къпана. Дадох те за култивиране. А преди ква беше?! - Сплъстени, кирливи бодли, омазана муцунка и гурливи очички, де се въртяха насам-натам да отмъкнеш нещо. Да го отмъкнеш с крадливите крачета-ръчички, де трополят като човешки стъпки. Но сега си вече окъпана, подстригана, сресана и Мама Мара те чака да ти връчи парцала за почистване на кенефите, пардон, тоалетните в сливенската женска задруга запирателна. Наздраве, Дрънежка!
                            Гледам, бай Ставри днес благосклонен. Дал ти е достъп до нетя.
                            Наздраве, Мрън!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Сладурче. Точно като мен.
                              Наздраве, Мрънкало!

                              П.П. Таралежът стъпва точно като човек. Преди години един дзвер ми изкара ума през нощта. Чувам след мен шум от стъпки,обръщам се и не виждам никого. Така няколко пъти, докато не го засякох най-накрая таралежа.
                              Сладурче, що си къпана. Дадох те за култивиране. А преди ква беше?! - Сплъстени, кирливи бодли, омазана муцунка и гурливи очички, де се въртяха насам-натам да отмъкнеш нещо. Да го отмъкнеш с крадливите крачета-ръчички, де трополят като човешки стъпки. Но сега си вече окъпана, подстригана, сресана и Мама Мара те чака да ти връчи парцала за почистване на кенефите, пардон, тоалетните в сливенската женска задруга запирателна. Наздраве, Дрънежка!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Натаралежила ли си се?Това ти е обичайното състояние. Така е като постоянно клечиш върху метлата и се опитваш да я припалиш. А то само прихващаш бодилата. Айде, бегай да се изкъпеш, та да ти омекнат бодлите и свирепото настроение. Наздраве, Дрънбежка!


                                Сладурче. Точно като мен.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. Таралежът стъпва точно като човек. Преди години един дзвер ми изкара ума през нощта. Чувам след мен шум от стъпки,обръщам се и не виждам никого. Така няколко пъти, докато не го засякох най-накрая таралежа.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X