IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
    а на мен за ей туй нещо, какво ще ми предложите?



    нещо ми писна да рупам само храсталак
    Аз не те разбрах

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      НЕ !!!
      след 12 на обЕд, кафеварката вече не се употребява ...
      Щоооо? Да не си се научил да вариш ракия с нея

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        На джезве ли ???
        Ъхъъъъ, ама върху жарен пясък. Към кафето можи да добави чаша вода и у ней една малка лъжичка с бяло сладко
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          НЕ !!!
          след 12 на обЕд, кафеварката вече не се употребява ...
          Ти ма закла с тъпото на ножа, бре. Имам нужда от интоксикация чрез кофеинизация. Не мое ли едно малко изключение да напрайш!?
          Лош Колчо ... много лош
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            НЕ !!!
            след 12 на обЕд, кафеварката вече не се употребява ...
            На джезве ли ???
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • а на мен за ей туй нещо, какво ще ми предложите?



              нещо ми писна да рупам само храсталак
              Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Ся, понежи в тъмната и после леко просветляващата част от денонощието имах мероприятие свързано с хапване, пийване и танци, ще мое ли да замоля за едно дъъъъълго кафе!?
                НЕ !!!
                след 12 на обЕд, кафеварката вече не се употребява ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Ся, понежи в тъмната и после леко просветляващата част от денонощието имах мероприятие свързано с хапване, пийване и танци, ще мое ли да замоля за едно дъъъъълго кафе!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                    Добро утро, днес го давам лежерно, наистина в другите теми е ....., иначе едно силничко и мен ще ме въодушеви за подвизи!
                    Сипвам ти една домашна ракийка, само виж нещо си измисли за салатка, че нещо ногу се занемари този Институт
                    Наздраве на всички!

                    Светла му памет на Пламен!

                    Към домашната ракия предлагам да положим чорбаджийска салата - накъсани печени червени пиперки, накъсан печен патладжан, ситно нарязани пресни домати, чесън, лук, маслини, овче сирене ... За завършек - зехтин и сок от лимон.

                    Лека му пръст на момчето! Да му отлеем от чашата с ракия и да не си казваме "Наздраве" (така повелява традицията)!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Мдъъ ... абстановката у другите теми е критическа
                      Едно по-силничко питие, ко мое! Да забрая, че днес е сряда.
                      Добро утро, днес го давам лежерно, наистина в другите теми е ....., иначе едно силничко и мен ще ме въодушеви за подвизи!
                      Сипвам ти една домашна ракийка, само виж нещо си измисли за салатка, че нещо ногу се занемари този Институт
                      Наздраве на всички!

                      Светла му памет на Пламен!
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Мдъъ ... абстановката у другите теми е критическа
                        Едно по-силничко питие, ко мое! Да забрая, че днес е сряда.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=NKwlhc-ZWBs
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Тц, не мое. Ще я земе с него на кораба, а жена на борда не е на добре
                            Бе ... нема да е земе с него на кораба. Той у морето си има русалки, серени, нереиди... умната ще му дойде в повечко там
                            Наздраве!
                            Last edited by tnm; 06.03.2013, 10:07.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Ла морена де ми корасон

                              http://www.youtube.com/watch?v=4-wtJ...ature=youtu.be
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Тц, не мое. Ще я земе с него на кораба, а жена на борда не е на добре
                                Флюбен ли си ??? Тогава ще зема русата !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X