IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Викам, дан стресираме Арахната с отговори. Не се знае какво е учил недоучил по етнография. Успешно взет изпит с тройка таралеж.
    Наздраве!
    Четорка поради обща амнистия.
    Last edited by Trakatrak; 21.06.2021, 17:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      У вещерство кат при зидарите - мое само се качваш нагоре по стълбата. Илитерат, неграмотний.
      Наздраве!
      Надай са. Кога некоя вещерка грохне, другите я бухат в казаня. Цап-цоп... Здраве да е.... и една педя дистанция от казаня!

      Коментар


      • Пия бяло вино с лед щото съм напет
        , череши и мед
        Към млади булки афинитет.

        Не искам да похабим този афродизиак
        Чакам голи самодиви с мерак.




        Last edited by Майстора233; 21.06.2021, 17:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Не че съм любопитен, но с бяла роба или гола се бере таз билка....?
          Викам, дан стресираме Арахната с отговори. Не се знае какво е учил недоучил по етнография. Успешно взет изпит с тройка таралеж.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Знам, знам, че вече не си от Голямото добро утро на вещерията. Ама то си е така - старите отпадат, младите се натискат и само Стародавното Чиче записва в тефтеря кой осъмва на високо и кой в ниското сред росата, промъкващ се като гол офлув. Здраве да е и дано не си подмокрена много в най-тъмното преди изгрева на заветния ден!
            У вещерство кат при зидарите - мое само се качваш нагоре по стълбата. Илитерат, неграмотний.
            Наздраве!
            Last edited by tnm; 21.06.2021, 16:34.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тарантулий, това след три дни - много време до тогава.

              Пък за по-голяма прецизност не е точно Голямото добро утро, а по-скоро е Развиделяване. Луната още не трябва да е залязла. Жлътият кантарион повече лечебен кога се бере под лунното огряване.
              Наздраве!
              Не че съм любопитен, но с бяла роба или гола се бере таз билка....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тарантулий, това след три дни - много време до тогава.

                Пък за по-голяма прецизност не е точно Голямото добро утро, а по-скоро е Развиделяване. Луната още не трябва да е залязла. Жлътият кантарион повече лечебен кога се бере под лунното огряване.
                Наздраве!
                Знам, знам, че вече не си от Голямото добро утро на вещерията. Ама то си е така - старите отпадат, младите се натискат и само Стародавното Чиче записва в тефтеря кой осъмва на високо и кой в ниското сред росата, промъкващ се като гол офлув. Здраве да е и дано не си подмокрена много в най-тъмното преди изгрева на заветния ден!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ше те видим след три дни кво ше ти е повехнало и кое ше е начумерено. Готви се за Голямото утро, където ше се разбере кой разбира, кой недовижда и кой си е загубил силите. Личен съвет: подминавай татуля. Наздраве, Дрънотва(о)рке!
                  Тарантулий, това след три дни - много време до тогава.

                  Пък за по-голяма прецизност не е точно Голямото добро утро, а по-скоро е Развиделяване. Луната още не трябва да е залязла. Жлътият кантарион повече лечебен кога се бере под лунното огряване.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Сакън! Ще ми се развали белведерето от терасата.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Ше те видим след три дни кво ше ти е повехнало и кое ше е начумерено. Готви се за Голямото утро, където ше се разбере кой разбира, кой недовижда и кой си е загубил силите. Личен съвет: подминавай татуля. Наздраве, Дрънотва(о)рке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Вас Господ ви наказва. Заради сатанинските ти дела. Очаквай вулкан да избухне на вр. Ботев. Наздраве, Дрънгяволе!
                      Сакън! Ще ми се развали белведерето от терасата.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ква суша, бре!?!? У хабитатя ни удави. Та, не мое в Природата да е потоп, а в Кръчмата да е сушаво.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Вас Господ ви наказва. Заради сатанинските ти дела. Очаквай вулкан да избухне на вр. Ботев. Наздраве, Дрънгяволе!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Суша! Не се пие в таа кръчма. Човек за малко да прескочи до съседната и прибирате каните. Не така... пълнете...
                          Ква суша, бре!?!? У хабитатя ни удави. Та, не мое в Природата да е потоп, а в Кръчмата да е сушаво.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Суша! Не се пие в таа кръчма. Човек за малко да прескочи до съседната и прибирате каните. Не така... пълнете...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Имам си лекове, а ишиас с танци се лекува. Наздраве, Дрънплещало!

                              Дан почупиш някой крайник на дансинга. Сега ще има те мисля.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                А язвата, че и подаграта!? Па, може и ишиас да те налегне. Стой, кротувай си в къщи.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Имам си лекове, а ишиас с танци се лекува. Наздраве, Дрънплещало!

                                Коментар

                                Working...
                                X