IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
    идвай у музикалната тема, там се черпим дружно тук са скръндЗи май... една виртуална китка не щяха да ни постнат
    Фърци, неам време бе дедовото, сичките убави цветя бих ви набрал, но тлебва да се ориентирам към реалностите.
    Пий едно убаво Траминерче от Кан Крум и замезвай там с морските вкусотии!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
      И едно питие за в краен случай...
      Ей, тъкмо влизам и гледам .... посочил един от утвърдените елексири.
      Айде от мен по едно виртуално ромче, а после три вечери реално внимавайте с количествата.
      Честит празник на всички дами, тук присъстващите днес трябва да им угаждаме и да ги уважим подобаващо!
      Наздраве!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • И едно питие за в краен случай...
        Attached Files
        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

        Коментар


        • Attached Files
          "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Дей киселото мляко!?
            Фръци, тез мъже всичките са изпокриха. Сакън, дан почерпят по едно пиенье на 8-ми март.
            идвай у музикалната тема, там се черпим дружно тук са скръндЗи май... една виртуална китка не щяха да ни постнат
            Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
              сядам на "масата" с това

              и една зелена салатка обаче няма нищо за пиене и съм много тъжна
              Дей киселото мляко!?
              Фръци, тез мъже всичките са изпокриха. Сакън, дан почерпят по едно пиенье на 8-ми март.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Коле ... кво мога да си заръчам в тоз час на денонощието!?
                сядам на "масата" с това

                и една зелена салатка обаче няма нищо за пиене и съм много тъжна
                Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                  НЕ !!!
                  след 12 на обЕд, кафеварката вече не се употребява ...
                  Коле ... кво мога да си заръчам в тоз час на денонощието!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Червено винце естествено
                    "кеф ти риба, кеф ти паламуд"
                    Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                    Коментар


                    • Нън, хората казват, че било вкусно. А и кучетата специално се отглеждат за ядене, така че не ме обвинявай. Те и агънцата са едни малки сладки И теленцата.....

                      Ей ти нещо лесно, бързо, вкусно

                      http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B...B3%D0%B0%D0%BD

                      За подправките, вариации бол. Аз дори ги хрупам натюр, със сол само. Но ги нарязвам дълги, с дебелина един пръст. Като картофките в МакД.

                      Червено винце естествено

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        това беше гадно отдалеко приличаха на агънца, малки сладки агънца...само дето има бяха май дълги опашлетата ама "гладна кокошка всичко сънува"
                        Last edited by фръцла ежкова; 07.03.2013, 16:29.
                        Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от фръцла ежкова Разгледай мнение
                          ой на мамаааааа какви са арни, малки и препечнкиии,мммм
                          http://www.monitor.bg/article?id=308090

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Хръцле, това бива лЕ?
                            ой на мамаааааа какви са арни, малки и препечнкиии,мммм
                            Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                            Коментар



                            • Хръцле, това бива лЕ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                А аз си помислих, че продаваш сайта
                                За мръвка ще измислим нещо, чай малко
                                Ц, този сайт не съм го правила язе пък и досега нИ съм продавала никой от направените, сиЦкото е дар за другарче в нужда
                                Poli Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки

                                Коментар

                                Working...
                                X