IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Аз да не съм паднал.... джентлемен. За разлика от падналите жени, си лягам в хамака сам, защото двама нема да издържи. Докато падналите дами така подработват будалите. Когато скъсат хамака или тях ги скъсват, или те съдират кесията на будалите. Според шанса. Здраве да е и приемлив шанс!
    П.п. Днес не задремах, що ни тресна яка буря. Та пак ми се припи.
    Как е продухваемата конструкция? Държи ли се още или бурята я отнесе?
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Можеше да паднеш под масата. Тогава хептен за смях щеше да станеш. Пенция.
      Наздраве!
      Аз да не съм паднал.... джентлемен. За разлика от падналите жени, си лягам в хамака сам, защото двама нема да издържи. Докато падналите дами така подработват будалите. Когато скъсат хамака или тях ги скъсват, или те съдират кесията на будалите. Според шанса. Здраве да е и приемлив шанс!
      П.п. Днес не задремах, що ни тресна яка буря. Та пак ми се припи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        И не само те. Ракийката разхлажда до време. После сгрява. Днес задремах на масата. После се преместих в хамака, въпреки критиките. Трябва да обявим жегите за природно и обществено бедствие. Подобно на какинщината. Наздраве, Дрънбеда!
        Можеше да паднеш под масата. Тогава хептен за смях щеше да станеш. Пенция.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Яко са те цапардосали Горещниците у главата.
          Наздраве, Мрънкало!
          И не само те. Ракийката разхлажда до време. После сгрява. Днес задремах на масата. После се преместих в хамака, въпреки критиките. Трябва да обявим жегите за природно и обществено бедствие. Подобно на какинщината. Наздраве, Дрънбеда!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ка-ка-ка-нибал-ка-ка-ка е! Нема съмнение. Затуй те бутам напред, щото си по-сочен, макар и дрът. Язека съм само кожа, кости и жили. Нека й доставим това доволство, нещо прошарено да хапне - беконче, плешка, врат мазен, мммм, дори сало от коремчето да има. Що в оня див и беден край рядко блажят. А ти си блажен. И оребрен с мазничко между ребрата. Празник ще е за ней да се завъртиш... на шиша и току до огъна. А ти не се огъвай. Изпружен стой с лимонче в уста.
            Яко са те цапардосали Горещниците у главата.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              От де да тъ знам...
              Мое и ти като канибал - тиквата да си скрита канибалка....( извинявам се за сравнението ....)

              Наздраве !
              Ка-ка-ка-нибал-ка-ка-ка е! Нема съмнение. Затуй те бутам напред, щото си по-сочен, макар и дрът. Язека съм само кожа, кости и жили. Нека й доставим това доволство, нещо прошарено да хапне - беконче, плешка, врат мазен, мммм, дори сало от коремчето да има. Що в оня див и беден край рядко блажят. А ти си блажен. И оребрен с мазничко между ребрата. Празник ще е за ней да се завъртиш... на шиша и току до огъна. А ти не се огъвай. Изпружен стой с лимонче в уста.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                Проверявам притчата за потурите и дънките.
                Наздраве, Мрънкало!
                Разкажи я, не се мързеляви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не харесвам касис.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Това е квас от касис. Какво ли ти разбира габърнинкината глава. Ти само шипки и глогинки ли ги пиеш? Така де, с квото са го захранили, такова му у главата. Добре де, шта черпа шипков мармалад, ти мине мерака.

                  Last edited by Trakatrak; 15.07.2021, 17:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А, бе ... Сипи чаша студено бяло вино, па си живей. Още не съм се на канибал обърнала.
                    Наздраве!
                    От де да тъ знам...
                    Мое и ти като канибал - тиквата да си скрита канибалка....( извинявам се за сравнението ....)

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Внимавай, а е пийнала, а те е погнала да та разгащва. Прави социопроучване какъв е делът на носещите боксерки и слипове. Покрай проучването и други работи праи. Ма, да не казвам какви, що по-добре да не си предупреден и предварително стресиран. Квото има да става, да е само моментен ужас без страх и плах. После ще ти пеем и ще те питаме кво ти се случило. А то ще се е случило нещо, което не би ни занимавало, ако се беше случило другиму. Ти си центъра на проблематиката и повествованието. Вайй, ужасс!

                      Проверявам притчата за потурите и дънките.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Кръв от моята кръв, за пиине и плът от моята плът, за едине ....

                        Наздраве !
                        А, бе ... Сипи чаша студено бяло вино, па си живей. Още не съм се на канибал обърнала.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Не харесвам касис.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Туй питие е от малина....
                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Щом си жадна за знания, ша ти сипя, немай грижа. А какъф афродизиак сипвам, Чичи ще има грижа.

                            Не харесвам касис.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Внимавай, а е пийнала, а те е погнала да та разгащва. Прави социопроучване какъв е делът на носещите боксерки и слипове. Покрай проучването и други работи праи. Ма, да не казвам какви, що по-добре да не си предупреден и предварително стресиран. Квото има да става, да е само моментен ужас без страх и плах. После ще ти пеем и ще те питаме кво ти се случило. А то ще се е случило нещо, което не би ни занимавало, ако се беше случило другиму. Ти си центъра на проблематиката и повествованието. Вайй, ужасс!
                              От жегата главата ти се е разширила и пишеш, пишеш....
                              Имай малко милост към мен, неукия....
                              Черпи една бира !
                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Кръв от моята кръв, за пиине и плът от моята плът, за едине ....

                                Наздраве !
                                Внимавай, а е пийнала, а те е погнала да та разгащва. Прави социопроучване какъв е делът на носещите боксерки и слипове. Покрай проучването и други работи праи. Ма, да не казвам какви, що по-добре да не си предупреден и предварително стресиран. Квото има да става, да е само моментен ужас без страх и плах. После ще ти пеем и ще те питаме кво ти се случило. А то ще се е случило нещо, което не би ни занимавало, ако се беше случило другиму. Ти си центъра на проблематиката и повествованието. Вайй, ужасс!

                                Коментар

                                Working...
                                X