IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кръчмата пак фана паяжини ...
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Здравейте пияници...!!!
        Както си обядвах с биричката, ми съобщиха за една среща......Сега съм И на 2х50 уиски и ....ми се драйфа.......
        Пиян съм като тесла и ще заключа вратата.....
        ОФфффф.....
        Знам един клуб "млад алкохолик". Ако те интересува знаеш къде да ме намериш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ти наместо да отвори широко дверите, та като влезе някоя колежка тогаз да ги заключиш ...
          Харесва ми начина ти на мислене.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Абе,на половинка убава вече си общуваме с ръчички и краченца под масата и е веселба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Ако не ти се работи 4-ти ден си сипваш голям ром.... два пъти.
              Мъдър съвет, ще се възползвам от него.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Здравейте пияници...!!!
                Както си обядвах с биричката, ми съобщиха за една среща......Сега съм И на 2х50 уиски и ....ми се драйфа.......
                Пиян съм като тесла и ще заключа вратата.....
                ОФфффф.....
                Ти наместо да отвори широко дверите, та като влезе някоя колежка тогаз да ги заключиш ...
                Ама така си е - някои хора като изпийте по две кока коли /от различни каси обаче/ и съвсем сбърквате последователността на действията си
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Здравейте пияници...!!!
                  Както си обядвах с биричката, ми съобщиха за една среща......Сега съм И на 2х50 уиски и ....ми се драйфа.......
                  Пиян съм като тесла и ще заключа вратата.....
                  ОФфффф.....
                  Как от 2x50 бе?! Да не е 2x500? Щото от 1х500 на мен нищо ми няма. И жена ми не може позна че съм пил.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Здравейте пияници...!!!
                    Както си обядвах с биричката, ми съобщиха за една среща......Сега съм И на 2х50 уиски и ....ми се драйфа.......
                    Пиян съм като тесла и ще заключа вратата.....
                    ОФфффф.....
                    Ти с 2 малки уискита и 1-2 бири се правиш на тесла ли? Икономична работа, така да се каже

                    Макар че... има един малко екзотичен бърбън дето е с бая силен ефект (и веселото е, че идва неусетно ).... Единственият му недостатък е, че е скъп, ше го ева, и не става за провеждане на регулярни тестове
                    Last edited by DidoDinev; 13.06.2013, 15:09.

                    Коментар


                    • Здравейте пияници...!!!
                      Както си обядвах с биричката, ми съобщиха за една среща......Сега съм И на 2х50 уиски и ....ми се драйфа.......
                      Пиян съм като тесла и ще заключа вратата.....
                      ОФфффф.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Бенджи, има ли няква заповед, ако не ми се работи 4-ти ден!?
                        Не лошо човек да обвързва бездействието си с разни нарочни разпореждания
                        Наздраве!
                        Ако не ти се работи 4-ти ден си сипваш голям ром.... два пъти.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Бенджи, има ли няква заповед, ако не ми се работи 4-ти ден!?
                          Не лошо човек да обвързва бездействието си с разни нарочни разпореждания
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Хубав повод за почерпка - да са ти живи и здрави!

                              П.П. След вчерашното събитие, душатъ прибра ли се веке у тялото!?
                              Душата се прибра, още малко време и за сърцето, че дрънчи неравномерно.
                              И днес несъм пил бира! Ко стаа бе, не моем се позна!
                              Но туканка е весело, са за след обед едно джинтониче, ммм, наздраве!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Тенкю съм за напитката!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X