IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    АС, съм СПАСИТЕЛЯ !!!!
    У мен е ключа от СКЛАДА !!!

    петието е за Теб ...
    СЕГА !!!
    И кат са заиграйш с Lelq у склада, докато инвентаризирате наличностите, аз мое да се одавя УжасТ.
    Благодаря за питието!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
      че се стопли, пущината
      Никогаш !!!
      чашата е абселютно ПРАЗНА...
      дА !!!
      Вам, петие ... тОже ..
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Въъх, Бенджи ... Колето много сносен ремонт е спретнал на СПА отделението дето е към Кръчмата.
        Обаче ми е интерестно, дали локвата е по-дълбока от 1,5 м и ако отговора е положителен, Мечо ли ще ме спасява кат пия няколко чаши с високоскоростен алкохоль ... ил Колето се е погрижил за спасителЕ!?
        Наздраве!
        АС, съм СПАСИТЕЛЯ !!!!
        У мен е ключа от СКЛАДА !!!

        петието е за Теб ...
        СЕГА !!!
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • Лелеее, ква убава голема чаша!!! Колко е убаво да се отвори кръчмата, рано!!!
          Ама защо чашата с водка е сложена близо до огино, че се стопли, пущината
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Въъх, Бенджи ... Колето много сносен ремонт е спретнал на СПА отделението дето е към Кръчмата.
            Обаче ми е интерестно, дали локвата е по-дълбока от 1,5 м и ако отговора е положителен, Мечо ли ще ме спасява кат пия няколко чаши с високоскоростен алкохоль ... ил Колето се е погрижил за спасителЕ!?
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                Наздраве!
                Тенк ю
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  А седем въглена имаш ли!?

                  П.П. Жив и здрав да си ти пожелавам!
                  Благодаря !
                  Подобно и на тебе и всички около тебе !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Ееее...сега ...какви са тези пожелания...???
                    Не стига , че съм без зъб а и главата ми ли искаш да пострада....

                    пп Като знам кой е по "пожеланията " в този форум започвам да разбирам защо си отрязах фалангата, извадих си неправилния зъб и ми се спука гумата на колата....

                    пп Ох боде ме в ребрата.....

                    пп Търся си безопасна игла и изворна вода.....
                    А седем въглена имаш ли!?

                    П.П. Жив и здрав да си ти пожелавам!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Лелееей, 4i40 ... ти малко на торо го докарваш.
                      Дано дамата с точилката да е чела форума, та да разбере какви са ти фантазиите.
                      Наздраве!


                      Ееее...сега ...какви са тези пожелания...???
                      Не стига , че съм без зъб а и главата ми ли искаш да пострада....

                      пп Като знам кой е по "пожеланията " в този форум започвам да разбирам защо си отрязах фалангата, извадих си неправилния зъб и ми се спука гумата на колата....

                      пп Ох боде ме в ребрата.....

                      пп Търся си безопасна игла и изворна вода.....
                      Last edited by 4i40; 09.12.2013, 09:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Сипете че ми изгорЕ душата ....


                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Така де...то не може само да е обичаме.... Омразата е къде по-достойна за душата....

                          пп Всичко ми е червено пред очите....ужасссст...
                          пп Червеното беше в унисон с голото дупе.. Еротиката и червеното са свързани ..
                          пп. Но на дЯтето Фръц, не мога да и кажа ,че трябват червени прашки с виното и камината, а и писах за червен лак.....

                          пп Не просто естет а културен естет.....
                          Стария Бен не е претенциозен.Може момето да е и без лак и без прашки.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Сипете че ми изгорЕ душата ....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Така де...то не може само да е обичаме.... Омразата е къде по-достойна за душата....

                              пп Всичко ми е червено пред очите....ужасссст...
                              пп Червеното беше в унисон с голото дупе.. Еротиката и червеното са свързани ..
                              пп. Но на дЯтето Фръц, не мога да и кажа ,че трябват червени прашки с виното и камината, а и писах за червен лак.....

                              пп Не просто естет а културен естет.....
                              Лелееей, 4i40 ... ти малко на торо го докарваш.
                              Дано дамата с точилката да е чела форума, та да разбере какви са ти фантазиите.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                УжасТ! Ся са връщам от реален Никулден и зачитам, че чичо си пада по ярко червен лак. Мразя тоз нюанс на кармазъто ...
                                Наздраве!
                                Така де...то не може само да е обичаме.... Омразата е къде по-достойна за душата....

                                пп Всичко ми е червено пред очите....ужасссст...
                                пп Червеното беше в унисон с голото дупе.. Еротиката и червеното са свързани ..
                                пп. Но на дЯтето Фръц, не мога да и кажа ,че трябват червени прашки с виното и камината, а и писах за червен лак.....

                                пп Не просто естет а културен естет.....

                                Коментар

                                Working...
                                X