IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение

    Ш'зема бре ..... ти само дай

    btw аз вече и календарче си направих ...да си записвам некои важни дати,споменавани тук .Ще си го водя стриктно през дваасе и косем дни
    Братчед, както рекох - шъ имаш да вземаш
    Ама ти си води китайски календар, де

    П.П. Нали знаеш, че по-кофти е да имаш да вземаш, отколкото да имаш да даваш?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Наздраве, с това лекарство!
      Браво!!!Е затова те обичам!!!
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Къде си бе съкровище?Тужно беше без тебе ...
        Мании ... наложи се да ходя у Болярско. Почти бях успяла да се откача, обаче у последния момент ме забраха и мен.
        Наздраве, с това лекарство!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар



        • Замислих се в таз тема "Наздраве!" ли се казваше или "Накалъп!"
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Шъ имаш да вземаш. Аз на Дионис съм му любимка. Най-много да ме стори на некое убаво шампанско

            Ш'зема бре ..... ти само дай

            btw аз вече и календарче си направих ...да си записвам некои важни дати,споменавани тук .Ще си го водя стриктно през дваасе и косем дни
            Страхът трудно се преодолява само със знания

            Коментар


            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
              Ся ш'се превърнеш в дърво .... да видиш убаво ли е
              Шъ имаш да вземаш. Аз на Дионис съм му любимка. Най-много да ме стори на некое убаво шампанско
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Два дни бях в творческа командировка. Снощи, по некое време творчеството достигна връхната си точка..
                Мисла, че успях да изтрия по-голяма част от компроматите, с които бяха пълни телефоните ..., ама не съм баш сигурна.
                Сега очаквам да се появя у некой фейсбук, мязаща досущ на тракийска менада

                Наздраве!
                Къде си бе съкровище?Тужно беше без тебе ...
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Два дни бях в творческа командировка. Снощи, по некое време творчеството достигна връхната си точка..
                  Мисла, че успях да изтрия по-голяма част от компроматите, с които бяха пълни телефоните ..., ама не съм баш сигурна.
                  Сега очаквам да се появя у некой фейсбук, мязаща досущ на тракийска менада

                  Наздраве!
                  Ся ш'се превърнеш в дърво .... да видиш убаво ли е
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Има си правило на творческите командировки. Никакви телефони
                    Да, да ... ама колектива див. Не ще да се подчинява на правила
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Два дни бях в творческа командировка. Снощи, по некое време творчеството достигна връхната си точка..
                      Мисла, че успях да изтрия по-голяма част от компроматите, с които бяха пълни телефоните ..., ама не съм баш сигурна.
                      Сега очаквам да се появя у некой фейсбук, мязаща на досущ на тракийска менада

                      Наздраве!
                      Има си правило на творческите командировки. Никакви телефони

                      Коментар


                      • Два дни бях в творческа командировка. Снощи, по некое време творчеството достигна връхната си точка..
                        Мисла, че успях да изтрия по-голяма част от компроматите, с които бяха пълни телефоните ..., ама не съм баш сигурна.
                        Сега очаквам да се появя у некой фейсбук, мязаща досущ на тракийска менада

                        Наздраве!
                        Last edited by tnm; 18.06.2014, 18:24.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          След като разговорът е на вълна секс да сипнеме по чашка вино,а?
                          Къф секс, това си е направо оправяне на демогрлафската криза! Да живей! Наливайте! Квот има и наздраве!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • След като разговорът е на вълна секс да сипнеме по чашка вино,а?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Гадаеш, приятелю, гадаеш!
                              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                                Тц, тц и пак тц!
                                Макар, че се е случвало 2-3 месечна нередовност, сега случаят е друг.
                                Ако има бейби, което е много съмнително, то то е само на 3 дни, бе Чичо!
                                Чичо гледа в бъдещето....
                                Важното е да се махнат лошотиите от главата ти....
                                Ако обещаеш цветни камъчета на Тнм -чето, може и да ти помогне истински.....( но не с бременността..разбира се..)

                                Коментар

                                Working...
                                X