IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гадаеш, приятелю, гадаеш!
    Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
      Тц, тц и пак тц!
      Макар, че се е случвало 2-3 месечна нередовност, сега случаят е друг.
      Ако има бейби, което е много съмнително, то то е само на 3 дни, бе Чичо!
      Чичо гледа в бъдещето....
      Важното е да се махнат лошотиите от главата ти....
      Ако обещаеш цветни камъчета на Тнм -чето, може и да ти помогне истински.....( но не с бременността..разбира се..)

      Коментар


      • Тц, тц и пак тц!
        Макар, че се е случвало 2-3 месечна нередовност, сега случаят е друг.
        Ако има бейби, което е много съмнително, то то е само на 3 дни, бе Чичо!
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар



        • Коктейл нек'ъф ми казаха ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Гадно....
            Успешно оздравяване - прав и корав да си.....
            БлагодАрим.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              'бсолютно верно .... не че има връзка, че в момента съм болничен,де .....
              Гадно....
              Успешно оздравяване - прав и корав да си.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                ... всички болести са от нередовен секс...)
                'бсолютно верно .... не че има връзка, че в момента съм болничен,де .....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                  Тц
                  Жалко...
                  Миии, тогава другия ще бъдеш във втория.....


                  пп Имаш силна емоционална причина да сънуваш не особено приятни сънища....
                  Наранима и чувствителна....и депресионно податлива....
                  Лекува се със запой и достатъчно ( дай боже всекимо) секс....( щото според една моя теория, всички болести са от нередовен секс...)

                  Коментар


                  • Сички мрачни мисли се оставят на прага на Кръчмата.Тука е храм на щастието.Mia лично те черпЪ с каквото душа ти иска.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Тц
                      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                        Влизам в кръчмата да попитам дали може да поседна на една празна маса, и да си поръчам само листи и химикал- имам нужда само да пиша. Може и едно чайче. Има проблем, че от три дни нито ми се яде нито ми се пие. Чувствам, че нещо мен ме яде тревожно, но не болезнено.
                        Тази много ранна утрин се събуждам с плач и хълцане, предизвикани от много сънища. Преплитаха се красиви и грозни картини. Бели булчински цветове и после кръв. Много кръв. Зверове в човешки лица посичаха наред, подтиквани от глад за пари, а не от глад за храна. Чувствам, че ми се повръща.
                        Извинете ме за кофтито настроение, което внесох в Колчовия храм.
                        Наздраве! Дали?
                        Или Пикасо и Да Винчи?
                        Няма значение.
                        В третия месец си .....

                        Коментар


                        • Влизам в кръчмата да попитам дали може да поседна на една празна маса, и да си поръчам само листи и химикал- имам нужда само да пиша. Може и едно чайче. Има проблем, че от три дни нито ми се яде нито ми се пие. Чувствам, че нещо мен ме яде тревожно, но не болезнено.
                          Тази много ранна утрин се събуждам с плач и хълцане, предизвикани от много сънища. Преплитаха се красиви и грозни картини. Бели булчински цветове и после кръв. Много кръв. Зверове в човешки лица посичаха наред, подтиквани от глад за пари, а не от глад за храна. Чувствам, че ми се повръща.
                          Извинете ме за кофтито настроение, което внесох в Колчовия храм.
                          Наздраве! Дали?
                          Или Пикасо и Да Винчи?
                          Няма значение.
                          Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                            Абе в СКЛАДА съм бе !!!
                            в С К Л А Д А !!!
                            Да'еб тоя склад.Той като парижките катакомби ... месеци няма излизане от него ...
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Е кво нидей рива ... ..от два дена тука нема кой дори да те напсува ... баси... Тая гоуема плазма кой я гледа ....Нещо организацията е отслабнала ...Гледам и женките по-редко се вясват ....
                              Абе в СКЛАДА съм бе !!!
                              в С К Л А Д А !!!
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                ндьей рива ...
                                земи ...
                                Е кво нидей рива ... ..от два дена тука нема кой дори да те напсува ... баси... Тая гоуема плазма кой я гледа ....Нещо организацията е отслабнала ...Гледам и женките по-редко се вясват ....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X