IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Забележка за жени: Ако искате да накарате мъжете да спрат да зяпат гърдите ви, опитайте се да сложите по-къса пола.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Няма кой едно "Наздраве" да каже в таз Кръчма.
      Скукаааааа.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Ром и кола.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
          АРТИКУЛА не си прецизирал, уважаеми !!!
          АР-ТИ-КУ-ЛА
          Асортимент, НОГО.
          СКЛАДА е ПЪЛЕН.
          К'вот' има, т'ва .... Ром.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Сипахте ли, бе?
            АРТИКУЛА не си прецизирал, уважаеми !!!
            АР-ТИ-КУ-ЛА
            Асортимент, НОГО.
            СКЛАДА е ПЪЛЕН.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Сипахте ли, бе?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Сипете .... ако има Митко или Миташки да се счита почерпен .... казах.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро на Кръчмата !

                  Казват, че след Димитров ден не се работи а само се пие....

                  Бях обвинен, че глътката ракия за лек на гърлото, рано сабахлян води до алкохолизъм.....затова смятам да се лекувам с 10 годишна Плиска...

                  Наздраве !
                  Чичка,
                  Който казва, че таз блага глътчица, БИ МОГЛА да те запише в армията на алкохолиците, е ПРАФ... !!!
                  НО,
                  същото се отнася, САМО и ЕДИНСТВЕНО за ТОТАЛНО НАДЦЕНИЛИ ЖАЛКИТЕ СИ ВЪЗМОЖНОСТИ, СЛАБОХАРКТЕРНИ АМАТЬОРИ, които в опит да изглеждат по-корави, са се захванали с НЕСВОЙСТВЕНИ и НЕПОСИЛНИ им предизвикателства, ...
                  С твърда уверенос заявявам, ТУКА, в НАШИЯ ОБЕКТ, такиве НЕМА...
                  В нашия случай, сутрешната, лечебна глътка (до 2 (две)), води ЕДИНСТВЕНО до ОБЛАГОРОДЯВАНЕ на духа и тялото, МОРАЛНО просвестление и МНОГОКРАТНО покачване на ВСЯКАКЪФ вид трудова и умствена дейност, съпроводено с ТОТАЛНО унищожение на НЕКАНЕНИ и НЕНУЖНИ бацили, вироси, бактериЙ и прачее гад, като страничен ефект...
                  тА, СМЕЛО и отговорно се дръж на НИВО !!!
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро на Кръчмата !

                    Казват, че след Димитров ден не се работи а само се пие....

                    Бях обвинен, че глътката ракия за лек на гърлото, рано сабахлян води до алкохолизъм.....затова смятам да се лекувам с 10 годишна Плиска...

                    Наздраве !
                    За некои от тук присъстващите това правило не важи - щото аз например, извъобще не работя. Независимо дали е минал Димитровден или некакъв друг патронен празник
                    Което ме подсеща - днес е редно де що има дюлгер у форума, също да почерпи
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                      Дале има ели нема Димитър в заведението, НЕМА значение !!!
                      Да са живи и здрави именниците !!!
                      Кръчмата ЧЕРПИ !!!
                      АЙДЕЕЕЕ !!!
                      Да са живи и здрави, Коле!
                      Обаче, друго си е да си пийнеш с повод
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро на Кръчмата !

                        Казват, че след Димитров ден не се работи а само се пие....

                        Бях обвинен, че глътката ракия за лек на гърлото, рано сабахлян води до алкохолизъм.....затова смятам да се лекувам с 10 годишна Плиска...

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Има ли Димитър у таз Кръчма или някой, който да е близък роднина или приятел на Димитър или Димитрина!?
                          Да почерпи, ми е думата!
                          Наздраве!
                          Дале има ели нема Димитър в заведението, НЕМА значение !!!
                          Да са живи и здрави именниците !!!
                          Кръчмата ЧЕРПИ !!!
                          АЙДЕЕЕЕ !!!
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Има ли Димитър у таз Кръчма или някой, който да е близък роднина или приятел на Димитър или Димитрина!?
                            Да почерпи, ми е думата!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              И според мен липсва , но не малко , а много
                              Добър Вечер,Леля!За да не липсва Нищо съм си Поръчал Без Прекъсване не "Пух",а :

                              MANOWAR Heart of Steel - Lyrics Slideshow - https://www.youtube.com/watch?v=t_C5hoFk9Co

                              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Аз съм на глътка ракийка - за лек ....
                                Казват, че настинката държала, колкото са годините на човека.....
                                Бах маа му.....ще хвана копривата.....
                                Наздраве !
                                Наздраве, чиче!
                                Ама ти защо така от рано?

                                Коментар

                                Working...
                                X