IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


    Без въртенето на опашки, моля!


    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Без въртенето на опашки, моля!
      Божииии, доживях.....
      Каква малка поредица от букви, каква голямо съдържание за Форума..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


        Явно , нямаме представа , дамите ( някои , не обобщавам) и ще се учим ... Аз все дърпам и все ме хапят

        пп. Мъжете , като по - силната половина , определено сте и по- внимателните . Сигурно щот си знаете силата

        Без въртенето на опашки, моля!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          ЕПА - не си спомням - НЯКОГА да съм я дърпал /опашката/... Винаги я повдигам с необходимото внимание /и финес/... ))

          Явно , нямаме представа , дамите ( някои , не обобщавам) и ще се учим ... Аз все дърпам и все ме хапят

          пп. Мъжете , като по - силната половина , определено сте и по- внимателните . Сигурно щот си знаете силата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Не дърпай кучето за опашката
            ЕПА - не си спомням - НЯКОГА да съм я дърпал /опашката/... Винаги я повдигам с необходимото внимание /и финес/... ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Не дърпай кучето за опашката
              Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Както винаги загадъчен

              СЯ па - загадъчен! По-прозрачен от мен НИКОГА НЯМА ДА ЗАСТАНЕ пред вас!

              Тия дами нямат представа за реалностите в тоя живот! )) Все тая, де: учим се, докаТ сме жиУи!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Това - ако цяла нощ си правила секса..., пардон - бъркала си кекса..., ама точно днес на един кекс се отворих..., бреййй - цяла нощ са го бъркалЕ /така ми казАха, де, а аз вЕрвам/... :!!!
                Както винаги загадъчен

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                  Нещо почнахте да ми обърквате понятията! Ще се караме!

                  Въпрос: кучешката позиция не беше ли запазена марка за дамите?
                  Не дърпай кучето за опашката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Издребняваш, струва ми се .
                    Наздраве!
                    Само така ти се струва! Реалист съм си отвсякъде, а и ... практик - оттам съм и така убеден!... )) Наздраве! Бреййй, тия хрупкави сафридЧЕТА - край нямат..., както и Саропраменчето, де... ! )))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Ми от време на време забравям , че боговете , приличат на хора , имайки страсти и чуства , като смъртните и сапун в очите , дори бебешки , не е добра идея

                      Май ще слагам 2:1 сладко / кекс Ще давя кекса

                      Това - ако цяла нощ си правила секса..., пардон - бъркала си кекса..., ама точно днес на един кекс се отворих..., бреййй - цяла нощ са го бъркалЕ /така ми казАха, де, а аз вЕрвам/... :!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение



                        Нещо почнахте да ми обърквате понятията! Ще се караме!

                        Въпрос: кучешката позиция не беше ли запазена марка за дамите?
                        Издребняваш, струва ми се .
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Като не е научено и ще трябва се учи. С показване. Слагаш си намордника и почваш да припкаш. Упфффф, то па и ти си въртоглаво. Ше требва обещаеш нещо на Чичи и като дойде и заеме кучешка поза, му слагаш намордника. По-нататък кво ше правите, не смея да давам указания. Наздраве, Дрънмордник!


                          Нещо почнахте да ми обърквате понятията! Ще се караме!

                          Въпрос: кучешката позиция не беше ли запазена марка за дамите?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ти като му подлютиш очичките на Нептуня и като го разгневиш, ще оводните Рома и всички пътища ще водят извън Рим. Слагай и сладко от боровинки при елдата и ще сладни достатъчно. Освен това елдата я слагам само наполовина.
                            Ми от време на време забравям , че боговете , приличат на хора , имайки страсти и чуства , като смъртните и сапун в очите , дори бебешки , не е добра идея

                            Май ще слагам 2:1 сладко / кекс Ще давя кекса

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Добре де, отпускам ти Анонимко, прави с него кво щеш, що и без това те ядосвал, та си му набрала за една гонка по кучешката 200-метрова пътека. Пада му се. Наздраве, Дрънчице!

                              Каква кушешка? За сега до ГърцияТА се стягаме, ако това е "кучешката" - ОК, ама за първи път го чувам този лаф /повече е от 200-метра, че и километрите също са повече от 200... ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Айде, айде, не те знаем как по нощите със сапун набучен на пръчка, невинно приседнала до ръба на фонтаня, пльокаш във водата към дънцето, дано се лепне нещо звонково. Време е след "Сладък живот" да направят филмче и за теб във фонтаня "Горчив живот". Ще яхнеш неореалистичната вълна. Дай Боже всекиму!

                                Това - да яхне неореалистичната вълна - наистина е много сполучливо! Чичковата червенотичвеничковчена ли?

                                Това вероятно е най-хубавата и мека вЪлна... ))..., дето се вика - почти като къмилската вЪлна..., с две гърбици и т.н... ))

                                Коментар

                                Working...
                                X