IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Замечтахте се ....аааа ???

    Браво !

    Виждам хубавини..Едно съоръжение ми се губи от погледа....

    Не виждам трап....Изкопал съм една яма, има половин кубик, облицовал съм я с тухли от акумулираща печка и две здрави тенекии за покривало....
    Прави се каквото ви сака душата в тавата и се опакова във фолио...
    Пали се огън в трапа да гори поне 1.5 ч, като се слагат и по- дебели дърва за образуване не жар......Като не можеш да се доближиш на метър от дупката, махаш останалите дърва, обличаш противопожарни дрехи и поставяш тавата в жарта.
    Покриваш с двете тенекии и зариваш да не диша пущината...Да се мъчи и гине от жега...
    за 5ч агне, шиле, коза ....сърна
    за 4 ч телешко
    за 3 ч свиня

    Очаквам на лични кога ще се пали трапа....?

    Малий, нещо огладнях......

    Наздраве !
    Има едно огнище в ниското пред Яхъра (паянтовата сграда е била яхър отпреди 125 години) покрито с ламарина, ама се не вижда добре. Там въртях едно яренце преди време, ама бавно става. Твойто трапче по-функционално.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Само бъркалки са. Съседът имаше голяма фурна за леб, ама я развали да разшири гаража. Увещавах го де не я, ама тя наистина голема, не е само за един гювеч. Надявам се да не разпознаеш всички прибори по снимките, щото ще се скъсаш от смех и ще ме скъсаш от бъзици. но към червения телефон имай респект. По него си говоря директно със старото време и неговите "вождове и учители народни". Ай, та почерпя едно голо винце, засега.
      Споко, аз съм 5 поколение градско чедо ... пък може и повече. Едва ли ще позная голяма част от интериора.
      Бъркалките съм ги виждала у Чужденеция, където съм снаха.
      Благодаря за виното!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • И едно за по-после ...
        https://www.youtube.com/watch?v=APIY8x5gy7w
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq
          Удриииии .... да се знае ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq
            Баш така ...
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Добро утро !

              Замечтахте се ....аааа ???

              Браво !

              Виждам хубавини..Едно съоръжение ми се губи от погледа....

              Не виждам трап....Изкопал съм една яма, има половин кубик, облицовал съм я с тухли от акумулираща печка и две здрави тенекии за покривало....
              Прави се каквото ви сака душата в тавата и се опакова във фолио...
              Пали се огън в трапа да гори поне 1.5 ч, като се слагат и по- дебели дърва за образуване не жар......Като не можеш да се доближиш на метър от дупката, махаш останалите дърва, обличаш противопожарни дрехи и поставяш тавата в жарта.
              Покриваш с двете тенекии и зариваш да не диша пущината...Да се мъчи и гине от жега...
              за 5ч агне, шиле, коза ....сърна
              за 4 ч телешко
              за 3 ч свиня

              Очаквам на лични кога ще се пали трапа....?

              Малий, нещо огладнях......

              Наздраве !

              Коментар


              • Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Къде е пещта? На една от снимките май се вижда фурнаджийска лопата. И бъркалки за сапун и лютеница.
                  Само бъркалки са. Съседът имаше голяма фурна за леб, ама я развали да разшири гаража. Увещавах го де не я, ама тя наистина голема, не е само за един гювеч. Надявам се да не разпознаеш всички прибори по снимките, щото ще се скъсаш от смех и ще ме скъсаш от бъзици. но към червения телефон имай респект. По него си говоря директно със старото време и неговите "вождове и учители народни". Ай, та почерпя едно голо винце, засега.
                  Attached Files

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Начи ... първом ша употребяваме твоят природен продукт и после ще се дивим на Природата като усещане, дето аз ще я осигуря
                    Наздраве!
                    Мозе, мозе, само дето люта зима се задава. Но напролет всичко може. Всъщност на 1 януари къмто 14 часа, ако времето добро и пробудили се, посрещам всекви гости на теферич.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Големи компании събираш явно. То и по моя двор още масички цъкат като трапези със закъснител. Така като броя, пет броя. Е само тук вътре са три.
                      Къде е пещта? На една от снимките май се вижда фурнаджийска лопата. И бъркалки за сапун и лютеница.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Тенк ю...
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          И яз имам "диво" и е само с 450 кв.м. двор,за сметка на туй пък е с две маси,една до друга
                          Големи компании събираш явно. То и по моя двор още масички цъкат като трапези със закъснител. Така като броя, пет броя. Е само тук вътре са три.
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Добрутро
                            Мойта шкембе чорба с много люто.
                            И една биричка


                            Какво ще ни почерпиш на 27.12.2015 година?
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Зат'ва запросих некоя жица яка .... чорба не щъ .... нещо май към нооогу силно кафе .... навъвпример ..
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Природата е горичката около твойта масичка уютна. Природният продукт е моята ракийка разредена (до 41 градуса спиртни) на ръбатата ми масичка слънчасала. По Нова година мисла там да посрещна късния обед на 1 януари с гости и съседи. Дано слънчице огрей.
                                Начи ... първом ша употребяваме твоят природен продукт и после ще се дивим на Природата като усещане, дето аз ще я осигуря
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X