IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • бонжур май диър
    наздраве!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Добрутро! Кой захапа вчера белата халва, та да се е нарочил за късметлията на БФБ. Да се не крие, ми да почерпи. Не е тотомилионер все пак. Засега.
      А денят Пи идва от името на един математик ли беше, философ ли? А сетих се - Пирон. Та като забиеш пирона, вържеш се с връвчица за него и удариш ударно 314.... грама и кусур в период (а май даже не беше и в период) силно ободряващо, та тогава почваш да се въртиш около пирона и да очертаваш окръжности според колкот си се килнал в стойката на всека обиколка, а радиусът все един и същ -връвчицата вързана за врата ти. Сложно нещо е това числото Пи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Добрутро !!!
        Заранта, по радеоточката съобщиха, че днес било деня пИ !!!
        Низнам, математика ле е, коко е, ама ас сметам, че в деня пИ, требе да се ПИЕ !!!
        тА,

        шкембето е ГОТОВО...
        приключвам със заготовките...
        СКЛАДА е пълен...
        сиреч
        ВРЕМЕ Е за БИРА !!!
        или какот желай съцето и душата вИ !!!
        Требе да се пие, па после да се сПИ.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро !
          Днес за мен е денят ню-ню...Демек за нищо не ставам....

          Но за вас да е приятен и успешен !

          Коментар


          • Добрутро !!!
            Заранта, по радеоточката съобщиха, че днес било деня пИ !!!
            Низнам, математика ле е, коко е, ама ас сметам, че в деня пИ, требе да се ПИЕ !!!
            тА,
            шкембето е ГОТОВО...
            приключвам със заготовките...
            СКЛАДА е пълен...
            сиреч
            ВРЕМЕ Е за БИРА !!!
            или какот желай съцето и душата вИ !!!
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Сипете ....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Хмм, ся ... Като знаеш каква еснафска кръв циркулира из вените ми, смяташ ли, че няма да търся най-високата цена?
                Наздраве!

                П.П. Сутринта ходихме да търсим възмездие от котарака, ама го нямаше.
                Ясно, ходили сте да искате прошка за хищническия империалистически нальот и вий да му дадете прошка за резила, на който ви е подложил с надеждата да ви се размине нова излагация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Искаш да кажеш, че сме все една стока и в Етъра може ни продадеш като цървули, а не като трофейни рога.
                  Хмм, ся ... Като знаеш каква еснафска кръв циркулира из вените ми, смяташ ли, че няма да търся най-високата цена?
                  Наздраве!

                  П.П. Сутринта ходихме да търсим възмездие от котарака, ама го нямаше.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    А ... за мен всички сте една и съща мишена. Няма привилегировани.
                    Искаш да кажеш, че сме все една стока и в Етъра може ни продадеш като цървули, а не като трофейни рога.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Това се нарича възползване и злоупотреба с доверие. Тракалото се урежда с ракийки после гледа сеир от трибуната.
                      А ... за мен всички сте една и съща мишена. Няма привилегировани.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Понякога женското начало в мен е твърде силно застъпено.
                        Благодаря за почерпката!
                        А ти се не приспивай от почерпката, а вземи онагледи вчерашната схватка, но тоя път с халвата, че съм се изтегнал и чакам да гледам хамкането с неколо широки зинали уста.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Тракащия хитрее.....
                          Праща ме на бойното поле а той се черпи с кайсиева ракия....

                          пп Хитър гарван ... Да не му се види трътката в скоро време.....
                          Това се нарича възползване и злоупотреба с доверие. Тракалото се урежда с ракийки после гледа сеир от трибуната.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Ми щото аз съм тълкувателя на късия разказ. Като историк знам, че който разказва историята той избира интерпретацията.
                            А пък халвата така по-убава, че фъстъкът само се шмуга в междузъбията. И кога те черпат, яж, недей търси кусури на черпавката, щото все ще намериш такива и си развалиш дена.

                            Понякога женското начало в мен е твърде силно застъпено.
                            Благодаря за почерпката!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Тракащия хитрее.....
                              Праща ме на бойното поле а той се черпи с кайсиева ракия....

                              пп Хитър гарван ... Да не му се види трътката в скоро време.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Е, па .. що на 4i40 ами не твоята!?
                                Мани я таз халва с фъстъци.

                                Да не ти се свил смок в кесията, та не черпиш с халва с добавени орехи ил бадеми?
                                Ми щото аз съм тълкувателя на късия разказ. Като историк знам, че който разказва историята той избира интерпретацията.
                                А пък халвата така по-убава, че фъстъкът сам се шмуга в междузъбията. И кога те черпат, яж, недей търси кусури на черпавката, щото все ще намериш такива и си развалиш дена.

                                Коментар

                                Working...
                                X